Szerencsekerék

Szilikee

Barangoló
Támogató
2020. 01. 26.
111
190
V4 karakter
Taylor Edwardson
LV karakter
Loren Carter
V2 karakter
Taylor Edwardson
Hali-hali mindenkinek! A napokban beszéltünk haverokkal és szóba került a szerverről kivett szerencsekerék a kaszinóból, megvolt a maga feeling-je a keréknek, én szívesen látnám újra a szerveren!
 

Vámpír

Barangoló
2023. 09. 28.
90
77
pécs
V4 karakter
killian lowe
LV karakter
salven bonaventura
Nyilván gondolom nem csak a feelingre gondoltál, gondoltatok, ami teljesen természetes, hisz kaszinóról van szó, és én személy szerint azt vettem észre, hogy a roulette sokkal kevesebb eséllyel hoz win-t, mint a régebbi "verziókban" , és természetesen rendszerben, mint v3-ba. (G63 ára ment el sima v4-en rouletten.) Azért hoztam a roulettet, mert ez volt a jellemző, ezt játszották a legtöbben, és ez is volt a legjobb játék. Ami mára sajnos nem elmondható, így maradt mellette a szerencsekerék, ami meg sajnos ki lett véve. Az is elég jó volt, roulette mellett az volt a második legjobb, de sajnos kivételre került. Én személy szerint támogatnám a szerencsekerék visszajövetelét.
 

skooobnba

Zöldfülű
2023. 06. 26.
152
230
cs_office
youtube.com
V4 karakter
Ezra Piper
LV karakter
Clayton Schneider
a roulette sokkal kevesebb eséllyel hoz win-t, mint a régebbi "verziókban" , és természetesen rendszerben, mint v3-ba. (G63 ára ment el sima v4-en rouletten.)

A régi roulette talán random volt, vagy legalább annak látszott. (100.000.000+ ment el V4LV rouletten)

image.png
 

Termi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 20.
339
484
18
LV karakter
Javier Bonachera
Jöhetne vissza simán. Emlékszem hogy mennyit lehetett nyerni és veszíteni rajta. A póker is egy jó társasági játék volt, mindkettő jöhetne vissza.
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Szilikee és RIVALE

coozy

Újonc
2021. 01. 16.
62
74
V4 karakter
Zayden Hunter
LV karakter
Pedro Sanchez
Támogatom 100%-osan az ötletet.
V3-ban szinte csak a kaszinóba lógtam és tele volt, szerették az emberek nagyon is. Sokszor félóra/órát kellet várni egy kerékre csúcs időszakban. Most pedig üresek a kaszinók ha be is tévedek maximum 1-2 ember van bent se több se kevesebb. Szóval én teljesen a szerencse kerék vissza hozatala mellet vagyok! Hátha sikerül HAJRÁ!
 

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
242
139
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Az a baj hogy v4 bejövetelével nagyon levették az esélyeket hogy nyerni lehessen.
 
  • Tetszik
Reactions: matt007

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
645
945
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
A Négy Sárkány volt a város fő gócpontja, ahol mindenki megfordult akár naponta többször. Ha nem is szerencsejátékozni, de társalogni vagy éppen üzletelni (...), lényegében sokkal jobb volt, mint a zacis parkolóban ácsorogni és azt hallgatni minden 2. randomtól, hogy érdekel-e antik. De a V4-el bekerült az új kaszinórendszer ami káprázatosan szép, de az esély a nyerésre szemmel láthatóan nulla. Amint erre rájöttek a playerek, otthagyták a kaszinót és átmentek zacishoz ahol már csak a kereskedés megy. A legjobb az lenne, hogy a régi kaszinó rendszert a mostanival párhuzamosan visszaállítanák, és az új gépek esélyein húzzanak. Mindenki szerette a régi roulett asztalt, a kereket de még a pókert is. Viszont eddig 1db embert nem láttam SeeHorse-ozni (hiába egy elég jól kinéző és megvalósított gép)..
 
Utoljára szerkesztve:

coozy

Újonc
2021. 01. 16.
62
74
V4 karakter
Zayden Hunter
LV karakter
Pedro Sanchez
A Négy Sárkány volt a város fő gócpontja, ahol mindenki megfordult akár naponta többször. Ha nem is szerencsejátékozni, de társalogni vagy éppen üzletelni (...), lényegében sokkal jobb volt, mint a zacis parkolóban ácsorogni és azt hallgatni minden 2. randomtól, hogy érdekel-e antik. De a V4-el bekerült az új kaszinórendszer ami káprázatosan szép, de az esély a nyerésre szemmel láthatóan nulla. Amint erre rájöttek a playerek, otthagyták a kaszinót és átmentek zacishoz ahol már csak a kereskedés megy. A legjobb az lenne, hogy a régi kaszinó rendszert a mostanival párhuzamosan visszaállítsák, és az új gépek esélyein húzzanak. Mindenki szerette a régi roulett asztalt, a kereket de még a pókert is. Viszont eddig 1db embert nem láttam SeeHorse-ozni (hiába egy elég jól kinéző és megvalósított gép)..
Teljes mértékben így van.
 

KriSu

Barangoló
2021. 04. 20.
127
99
V4 karakter
Sergio da Fonoyosa
LV karakter
Joel de Pozo
Támogatom a szerencsekerék ötletet, emlékszem milyen jó volt azon költeni a pénz V3-on!
 
  • Tetszik
Reactions: coozy

1saac

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 12. 28.
132
275
20
Jesse telep
LV karakter
Isaac M Toledo
A Négy Sárkány volt a város fő gócpontja, ahol mindenki megfordult akár naponta többször. Ha nem is szerencsejátékozni, de társalogni vagy éppen üzletelni (...), lényegében sokkal jobb volt, mint a zacis parkolóban ácsorogni és azt hallgatni minden 2. randomtól, hogy érdekel-e antik. De a V4-el bekerült az új kaszinórendszer ami káprázatosan szép, de az esély a nyerésre szemmel láthatóan nulla. Amint erre rájöttek a playerek, otthagyták a kaszinót és átmentek zacishoz ahol már csak a kereskedés megy. A legjobb az lenne, hogy a régi kaszinó rendszert a mostanival párhuzamosan visszaállítanák, és az új gépek esélyein húzzanak. Mindenki szerette a régi roulett asztalt, a kereket de még a pókert is. Viszont eddig 1db embert nem láttam SeeHorse-ozni (hiába egy elég jól kinéző és megvalósított gép)..
Nagy igazságot szólt a kolléga. Nem tudom ügyködnek-e a fejlesztők most kaszinós update-en, de én is nagyon örülnék a szerencsekeréknek, pókernek vagy ha tényleg felhúznák a roulett nyerési esélyét. Nagy élet volt a Négy Sárkány előtt és nagyon hiányolom az ottani RP-ket meg a összeszólalkozásokba torkollott rendőrségi intézkedéseket. Szerintem is kezdeni kéne valamit a dologgal, ha mást nem akkor tegyünk le egy Zacis-t a Négy Sari elé is, hátha az segít. ;)
 
  • Imádom
Reactions: LucasLV és Slim

Chokano[Fardako]

Barangoló
2024. 01. 08.
85
27
Siófók ország
LV karakter
Santiago Chokano
Illetve nagyobb esélyt rouletten mivel ha nagyra raksz kicsit dob ha kicsire nagyot. elég sokszor tapasztaltam mivel a 10. kör utan se dobta be a nagyot ahogy kicsire raktam bedobta. Most senki nincs semelyik kaszinóba v3 LV-n meg a fele szerver ott volt meg több tucat autó a 4 sárkány elött. Kerék,póker, kellene vissza illetve kicsit több esély,nem sok.
 

mimosa

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 03. 08.
699
762
LV karakter
emrik.beito

Pókert sajnos nem látom esélyesnek hogy vissza tennék, V4-en hatalmas OOC kereskedelmek mentek rajta végbe, amit állítólag a rendszer nem is mutatott ki, feltételezhetően ezért is vették ki. Szerencsekereket én is szívesen látnám viszont!
Támogatom!
 

Celo

Újonc
2021. 12. 19.
71
146
Bulgária
V4 karakter
-
LV karakter
Mirza Hatic 🇧🇬
V2 karakter
-
Az ötletet Támogatom, nem volt rossz és legalább nagyobb forgalmat hozott a kaszinónak! Illetve ami szerintem egy interaktív élmény volt és mellette TS/DC-n jókat lehetett közbe beszélgetni az a Póker.. Szívesen leülnék újra egy asztalhoz a barátokkal, frakció társaimmal!
 

Andypapa

Aktív fórumozó
Támogató
2023. 09. 04.
273
446
28
Miskolc
V4 karakter
Jayceon Rafferty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
Király lenne, jöhet!