Szereltetés ár csökkentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hát de ilyen nincs a mesében sem hogy te RP-zel egy karaktert akinek semmi pénze meg semmi bevétele de te egy 10-20 milliós kocsit akarsz fenntartani belőle, vagy akár többet is

Ha az IC karakterednek igénye van kocsira/kocsikra akkor annak megvan az ára is, akárcsak IRL

Egyébként meg még mindig ott a PP opció, 2 ezer ft 2200 pp és egy jóóóó darabig nem kell szerelőt és százezreket látnod
Ha meg neked az IC karaktered és annak szabad, nyugodt, szórakoztató formálása se 2 ezer forintot se 2 órányi futárkodást nem ér meg akkor lehet én nem értek valamit
 

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Hát de ilyen nincs a mesében sem hogy te RP-zel egy karaktert akinek semmi pénze meg semmi bevétele de te egy 10-20 milliós kocsit akarsz fenntartani belőle, vagy akár többet is

Ha az IC karakterednek igénye van kocsira/kocsikra akkor annak megvan az ára is, akárcsak IRL

Egyébként meg még mindig ott a PP opció, 2 ezer ft 2200 pp és egy jóóóó darabig nem kell szerelőt és százezreket látnod
Ha meg neked az IC karaktered és annak szabad, nyugodt, szórakoztató formálása se 2 ezer forintot se 2 órányi futárkodást nem ér meg akkor lehet én nem értek valamit
IRL nem lehet bugatti chironom, de azért mert egy játékba lehet nem hinném hogy azon kéne dolgoznom hogy fenntudjam tartani, mert még mindig vannak olyanok akik leszarják a közlekedést, és csak rajtam múlik hogy van annyi lelélekjelenlétem hogy elkerüljem őket... ma 5x volt hogy mások hibájából hajszálon múlott az ütközés, úgy, hogy én betartottam mindent. Még mindig nem irl a közlekedés, el kell fogadni. Számold ki ha 5x megtörtem volna, akkor hány 100.000-ről lenne szó. Az ötlet amúgy se az volt hogy maradjon annyi a szerelés mint v3-on, hanem hogy csökkentve legyen, azaz mondjuk 100.000 helyett mondjuk 70.000 (PÉLDA), de gondolom fájna hogy más pénze nem fogy el 1 nap alatt... szomszéd tehene....

SZERK: mondom ezt úgy amúgy, hogy 1x se voltam még szereltetni...
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
De ne az 1 darab scriptes munka meg a detektor legyen az etalon kérlek. Jobbára, ez még mindig egy szerepjáték szerver nem mondjuk egy Delivery Simulator 2023. Nem izgat egyik se. Azzal feleslegesen példálóztok, hogy így legalább nem rúgom 200-zal, mert nem csak önhibából keletkezhet károm és nincs semmilyen rendszer ennek kompenzálására (biztosítás, helyszínelés és kártalanítás - a helyszínelés nagyon ritka). Valamit erreis mindenképp ki kéne találni. Meg az időket is csökkenteni kéne minimálisan.

@Miss Lacky Mire oda eljutok, hogy megkapjam a fizetésem kb. eladósodok. Egyébként igen lehet 60-70k-t keresni UrmaTrans-szal óránként, de nem nulla befektetéssel. Az idő pénz.
Csak a Te kedvedért fogok két példát említeni a V4-ből amivel pénzt tudsz keresni zéró befektetett pénzből.

1.: Kitapasztalod az egyedi ECU működését, és emberek autóit állítgatod be pénzért.

2.: A V3-ról megmaradt ingyenes egyedi paintjobokat megcsinálod embereknek elég jó pénzekért, feltéve hogy van hozzá kreativításod. Ebben is például kegyetlen pénzek vannak.
 

ReWeR

𝓛𝓲𝓯𝓮 𝓲𝓼 𝓪 𝓹𝓸𝓼𝓼𝓲𝓫𝓲𝓵𝓲𝓽𝔂
Támogató
2020. 10. 23.
223
665
Tamási
V4 karakter
Toma_Boskovksi
LV karakter
Harry_Robertson
A régi V3-on a szerelés sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt. Ha azt nézzük, hogy most a szerelőknek milyen macera van vele, szerintem megérdemlik, hogy többet kapjanak érte. Az én tapasztalatom az, hogy az új rendszer által chillesebbek a szerelők, jobban lehet velük interaktálni, nincs az a robotolás, stb. Persze ez csak saját tapasztalat.
Nem tudom, erre reagált e már valaki, de a kifizetett ár nagyon nagy részét nem tarthatja meg a szerelő, sőt, elvileg az új rendszerben még kevesebbet tudnak keresni, mint régen. Láttam egy képet, ami szerint egy 270 ezres szerelésből 30 a szerelőé, többi megy fraki számlára.
 
  • Dühítő
  • Tetszik
Reactions: aronxd és KörmöS

hernyo

Zöldfülű
2020. 11. 22.
187
1 124
V4 karakter
Ane Tinsley 🇪🇸
Én úgy hallottam, hogy a felét kapják meg, de akkor ez lehet függ attól, hogy éppen mit végeznek el az autón.
 
  • Tetszik
Reactions: KörmöS
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.