Szereltetés ár csökkentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KörmöS

Barangoló
Támogató
2020. 03. 03.
139
338
V4 karakter
Kristian Moretti
Sziasztok. Tudom, hogy sok ember most bele fog kötni ebbe a topicba, de a mai nap folyamán elmentem szereltetni az új szerelőtelepre (legolcsóbb elvileg) és egy teljes motorikus szerelést kértem ami számlán 80.000$ volt.

Ez még semmi, minden alkatrész javításért +100.000$-t fizettem a 80.000$ hoz. Értem én, hogy akinek van csúcskategóriás kocsira pénze annak szereltetésre is legyen. De akkor nézzünk vissza a régi v3-ra egy full szerelés 25.000$ volt MAX ehet képes most majdnem a 10 szeresére nőtt. Szerintem ez irreálisan sok összeg.

Ha nem is sokkal de egy minimálisan lehetne csökkenteni azt a szerelési árat. Most ezért a topicért minden fűt fát fogok kapni ezzel tisztában vagyok, de legalább ha már pár player egyet ért velem már megérte.

Köszi hogy végigolvastad!
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hát számomra ez felemás megítélés

A valóságos, tehát a realitáshoz képest még ez is nagyon nagyon olcsó autó fenntartásnak számít. Hozzáteszem még azt is, hogy az új rendszerben 2 nap és kb 13 óra kocsikázás után nekem még mindig hibátlan az autóm tehát sokkal jobban lehet rá figyelni az új rendszerben

Másfelől meg igen, ez egy játék. Nekem is rosszúl esik 2 perc alatt rákölteni a kocsira 100+ ezret amiért esetekben órákat is lehet dolgozni.
 

KörmöS

Barangoló
Támogató
2020. 03. 03.
139
338
V4 karakter
Kristian Moretti
Hát számomra ez felemás megítélés

A valóságos, tehát a realitáshoz képest még ez is nagyon nagyon olcsó autó fenntartásnak számít. Hozzáteszem még azt is, hogy az új rendszerben 2 nap és kb 13 óra kocsikázás után nekem még mindig hibátlan az autóm tehát sokkal jobban lehet rá figyelni az új rendszerben

Másfelől meg igen, ez egy játék. Nekem is rosszúl esik 2 perc alatt rákölteni a kocsira 100+ ezret amiért esetekben órákat is lehet dolgozni.
Értékelem a válaszod. Köszi!
 
  • Tetszik
Reactions: Benz

Targinjo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
205
265
V4 karakter
Himeno_Nanakusa
LV karakter
Targo Vieria
Sziasztok. Tudom, hogy sok ember most bele fog kötni ebbe a topicba, de a mai nap folyamán elmentem szereltetni az új szerelőtelepre (legolcsóbb elvileg) és egy teljes motorikus szerelést kértem ami számlán 80.000$ volt.

Ez még semmi, minden alkatrész javításért +100.000$-t fizettem a 80.000$ hoz. Értem én, hogy akinek van csúcskategóriás kocsira pénze annak szereltetésre is legyen. De akkor nézzünk vissza a régi v3-ra egy full szerelés 25.000$ volt MAX ehet képes most majdnem a 10 szeresére nőtt. Szerintem ez irreálisan sok összeg.

Ha nem is sokkal de egy minimálisan lehetne csökkenteni azt a szerelési árat. Most ezért a topicért minden fűt fát fogok kapni ezzel tisztában vagyok, de legalább ha már pár player egyet ért velem már megérte.

Köszi hogy végigolvastad!
Gyanitom direkt lett ez igy. Minden sarkon trafi + trafis auto....drága szereltetés...egekbe menő adók....kamat csökkentése.... ugy vélem probálják a szerverről kivonni a pénzt.
 

ndK

Újonc
2020. 10. 23.
51
141
V4 karakter
Seppel Mortiz
LV karakter
Dewey Quintero
Gyanitom direkt lett ez igy. Minden sarkon trafi + trafis auto....drága szereltetés...egekbe menő adók....kamat csökkentése.... ugy vélem probálják a szerverről kivonni a pénzt.
Persze ez egy nagyon jó ötlet hisz nagyon sok a pénz a szerveren.Több száz játekosnak vannak közel félmilliárdos vagyonjai.
Viszont ilyenek miatt nem kellene a többi szolidabban játszó playert szivatni.
Nekem sincsenek millióim ezáltal ront a játékélményből ,hogy 100-200 ezreket fizetek egy szereltetésért ami sokszor nem is az én hibámból adódik.Nagyon jól kilett dolgozva minden nagyon jó a rendszer sehol sem láttam hasonlót se.
Viszont ha továbbra is ezek az árak maradnak akkor nem sokáig kell folytatni a szerveren való játszást mert teljesen csődbe megyek és nekem nincs 40-50 felesleges szuper autóm amiből csak úgy pénzt nyerhetek.
 

hernyo

Zöldfülű
2020. 11. 22.
187
1 124
V4 karakter
Ane Tinsley 🇪🇸
Szia.
De akkor nézzünk vissza a régi v3-ra egy full szerelés 25.000$ volt MAX ehet képes most majdnem a 10 szeresére nőtt. Szerintem ez irreálisan sok összeg.
A régi V3-on a szerelés sokkal egyszerűbb és gyorsabb volt. Ha azt nézzük, hogy most a szerelőknek milyen macera van vele, szerintem megérdemlik, hogy többet kapjanak érte. Az én tapasztalatom az, hogy az új rendszer által chillesebbek a szerelők, jobban lehet velük interaktálni, nincs az a robotolás, stb. Persze ez csak saját tapasztalat.

A V4 kijövetele óta összesen 1x kellett "fullosan" szereltetni, akkor is azért, mert a kocsi búgócsigába ment át. Szerintem a játékosok közlekedési morálja olyan szinten indult meg pozitív irányba az új rendszernek köszönhetően, hogy az ütközések száma legalább 60-80%-al csökkent.
Ha ebből indulunk ki, hogy régen napi 5-6 ütközés is becsúszott a vadállatoknak köszönhetően, akkor már ott tartunk, hogy drágább volt a régi szereltetés, mint most az az 1-2.

Szükség van a magasabb szereltetési árra, mert sokakat csak ez tart vissza attól, hogy úgy közlekedjenek, mint V3-ban.

Gyanítom, hogy ez hozzá fog járulni a különböző vagyoni rétegek kialakulásához, ami szintén hozzáad a realitáshoz Így nem fog minden 2. ember ugyanolyan csúcskatos kocsival mászkálni, tehát változatosabb lesz.

Úgy gondolom, hogy az nagyobb probléma, hogy a közlekedési lámpák össze vannak zsúfolva, random helyekre lerakosgatva, szinte már logikátlanul.
Elég kiégetős, hogy az ember megy valahova, kap egy lámpát, megy 5 métert, van még egy lámpa, utána megy még 10 métert és még egy lámpa.
Nem tudom, hogy ezeket ki rakosgatta le, de kicsit már tényleg túlzás.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Egyetértek @hernyo szavaival. Néhol valóban túl sok a lámpa, illetve nincsenek összehangolva megfelelően (pl. AKK - EL Corona kereszteződés), ezáltal garantálva a közlekedési dugókat. De biztosan lesz még változtatás, a Fllint County alagútnál a Los Santos-i oldalon is kivették a lámpákat.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 563
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szerintem az árak megemelésével inkább nagyobb inflálódást sikerült elérni. Nekem is elég szerény anyagi helyzetem van a szerveren, soha nem is kereskedtem. Engem a frakciómban töltött idő köt le. Csak ez így meg baromira nem fair, hisz más a tripláját keresi meg annak amit én. Tegnap jól letúrt a 200-zal kereszteződésen átrepesztő úriember a motoromról, fizethettem az OMSZ költséget, a szereltetést és még gyalogoljak is addig, vagy perkáljak még a fuvarozásért. Azért bajos, hogy az árakat növelték, mert így mindenkinek drágább a kaja/pia is, ami mondhatni létszükséglet. Így aki továbbra is profitot akar termelni, amellett, hogy nem tervez éhen, vagy szomjan halni az emelni fog az általa nyújtott szolgáltatás vagy termék(ek) árán. Megint a kispénzű issza meg a levét, mert nyilván akinek van vagyona annak ez meg se kottyan.
 

kysa.

mazsola
2019. 01. 10.
417
82
21
Szeged
V4 karakter
Harvey Mouta
LV karakter
Harvey Mouta
V2 karakter
Amanda Kysa Kroyl
Azt azért vették ki mert zöldnél is adta az 5.000$-t. Úgyhogy nem hiszem hogy az ki lenne véve. Én támogatom az ötletet. Kellet ez a harmadik szerelőtelep, de még néha így is órákat kell várni, 50-70ezres szereltetés mellé. Aztán bárki bármit mond, hogy vezess óvatosabban, netalántán(megtörtént) szereletetés után kimész azt az urmás belédtrafál, mert az neki ingyen van.. otthagyja az úton majd despawnol. Igen-igen ez IRL is megtörténhet, de értitek remélem. Támogatom!
Egyetértek @hernyo szavaival. Néhol valóban túl sok a lámpa, illetve nincsenek összehangolva megfelelően (pl. AKK - EL Corona kereszteződés), ezáltal garantálva a közlekedési dugókat. De biztosan lesz még változtatás, a Fllint County alagútnál a Los Santos-i oldalon is kivették a lámpákat.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Lehet, velem van a gond, de rengeteget közlekedtem V4 óta és eddig csak egyszer ütköztem össze valakivel, akkor is önhibán kívül. Nincs olyan sok beláthatatlan hely a mapon, a legtöbbször ki lehet védeni egy ütközést.

Az Urma Trans-al 60-70 ezret lehet óránként keresni, 0 befektetéssel. És nem szabad elfelejteni, a szerelő nem teszi zsebre, amit kifizetsz. Meg kell venniük az alkatrészeket, és a frakciót is fenn kell tartani valamiből.

A NAV-os fizetések miatt pedig szerintem nincs okod aggodalomra @TommenV2, ahogy beindul újra az adóigazgatósági rendszer, a cégbejelentések, számlaleadások révén milliókat fognak otthagyni a vállalkozást üzemeltető emberek a frakciónál. Szóval biztosan emelni fogják a fizetéseiteket is.
 

Buntii

Barangoló
2020. 12. 21.
137
453
V4 karakter
Casey_Olson 🇨🇦
LV karakter
Reno_Dorsey 🇺🇸
Felettem leírták páran, nem kell ezt csökkenteni.

1.: Megy ki a szerverről a pénz, jót tesz az economynak hogy kicsit költenek is az emberek, nem mindenki kamatból él és virul.
2.: Kétszer is átgondolja az ember hogy hogyan közlekedik, nem repked az autóval körbe körbe, és csökkennek a balesetek számai is.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
407
1 092
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Az árral nincsen gond, inkább pár jármúvel van, mint a 240SX vagy a Dodge Viper, aminek a felfüggesztése megtörik a legkisebb emelkedőn ahol illesztés van, még ha 20-al is közlekedik az ember. Inkább ezeket kellene orvosolni, hogy ne kelljen napi 2x kidobálni 100k+-okat felfüggesztés cserére, mert bugos a kocsi handlingje.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 533
V4 karakter
🇬🇪 Liana Melua
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Az árral nincsen gond, inkább pár jármúvel van, mint a 240SX vagy a Dodge Viper, aminek a felfüggesztése megtörik a legkisebb emelkedőn ahol illesztés van, még ha 20-al is közlekedik az ember. Inkább ezeket kellene orvosolni, hogy ne kelljen napi 2x kidobálni 100k+-okat felfüggesztés cserére, mert bugos a kocsi handlingje.
Ezek biztosan javításra kerülnek idővel, Thommas is említette. Elemzik a beérkező tapasztalatokat és finomhangolnak pár handlinget.
 
  • Tetszik
Reactions: KörmöS

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Nekem valahogy soha nem kellett még motort szereltetni, ha még oda csaptam is kicsit valahova, és nem tojásokon lépkedve nyomom a gázt. Egyszerűen nem értem, hogy füstöltetik ki páran olyan gyorsan a kocsit, 80-100 ezer meg nem is sok. Pillanatok alatt meg lehet keresni nagyker futár/ detektorozással. IRL is egy motorfelújításért, nem két fillért kérnek így itt teljesen jók az árak. A bugos kocsikat kell kijavítani és más probléma nem is lesz.
 

Teal C Jackson

Barangoló
2019. 01. 13.
115
485
V4 karakter
Teal© C Jackson
Megint az irl... nem azt mondta senki hogy legyen olcsó, csak csökkentve legyen. Előfordul hogy odacsapja az ember, ezért kéne szopni 2-3 órát egy unalmas fuvarozó munkában? Nemár, igy is dolgozok eleget életembe, nem kell még nekem a játékon belül is, az egészből kiveszik így a kikapcsolódás része.

Ha már vannak a játékba luxusautók, akkor lehessen már használni is őket, nyilván okés hogy drágább a javíttatása, ez a különbség eddig is megvolt, csak nem ilyen mértékbe.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Nem olvastam el az előttem lévő kommenteket, ezt az elején leszögezném. Viszont nem gondolom, hogy ez olyan brutális probléma lenne. Fémkeresőzéssel több százezret össze lehet szedni pár óra alatt, és én azt gondolom, hogy elég méltányos. Az előző rendszerben gyakorlatilag ha összetörted a kocsidat, akkor mehettél tovább, aztán ha már meguntad, hogy az elemek megvannak törve, akkor elrúgtad fixig, adtál ~50.000$-t a szerelőnek, aztán 10 perc múlva mehettél tovább; mintha misem történt volna. Ehhez képest a mostani rendszerben 10x-szer meggondolod, hogy abban a nyamvadt kereszteződésben átrúgod-e 200-al, vagy pedig megállsz a stop táblánál (ahogy az a KRESZ-ben megvan írva), körbenézel, és 50-el átbattyogsz. Az én meglátásom szerint mindenki sokkal jobban figyel, van pár ember aki még ígyse félti magát, illetve a kocsiját, amit öszintén nem tudok megérteni, de a játékosok nagy átlaga az teljesen jól viszonyult az update-hez. Tehát a konklúzió: vigyázz a kocsidra, és akkor nem kell 1 órán keresztül szereltetned és dollár százezreket költeni rá. Egyébként a vezetőség lépése teljesen jogos, egy kamattal 4x megtudtad szereltetni a kocsidat ha 100-on voltál, most azért az is visszafogta magát akinek legalább 200 millás vagyona volt.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 563
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
De ne az 1 darab scriptes munka meg a detektor legyen az etalon kérlek. Jobbára, ez még mindig egy szerepjáték szerver nem mondjuk egy Delivery Simulator 2023. Nem izgat egyik se. Azzal feleslegesen példálóztok, hogy így legalább nem rúgom 200-zal, mert nem csak önhibából keletkezhet károm és nincs semmilyen rendszer ennek kompenzálására (biztosítás, helyszínelés és kártalanítás - a helyszínelés nagyon ritka). Valamit erreis mindenképp ki kéne találni. Meg az időket is csökkenteni kéne minimálisan.

@Miss Lacky Mire oda eljutok, hogy megkapjam a fizetésem kb. eladósodok. Egyébként igen lehet 60-70k-t keresni UrmaTrans-szal óránként, de nem nulla befektetéssel. Az idő pénz.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
407
1 092
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
De ne az 1 darab scriptes munka meg a detektor legyen az etalon kérlek. Jobbára, ez még mindig egy szerepjáték szerver nem mondjuk egy Delivery Simulator 2023. Nem izgat egyik se. Azzal feleslegesen példálóztok, hogy így legalább nem rúgom 200-zal, mert nem csak önhibából keletkezhet károm és nincs semmilyen rendszer ennek kompenzálására (biztosítás, helyszínelés és kártalanítás - a helyszínelés nagyon ritka). Valamit erreis mindenképp ki kéne találni. Meg az időket is csökkenteni kéne minimálisan.

@Miss Lacky Mire oda eljutok, hogy megkapjam a fizetésem kb. eladósodok. Egyébként igen lehet 60-70k-t keresni UrmaTrans-szal óránként, de nem nulla befektetéssel. Az idő pénz.
Igen, RP szerver, van 1000 lehetőség, frakciók, illegál, IC munkák RP-ből, Én például volt, hogy autómosást RPztem, de a Te kreativitásod szabja meg csak a pénzszerzés határait.
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Egyébként a vezetőség lépése teljesen jogos, egy kamattal 4x megtudtad szereltetni a kocsidat ha 100-on voltál, most azért az is visszafogta magát akinek legalább 200 millás vagyona volt.
Pontosan! Mert ahogy eddig láttam szinte mindig 100 millió feletti vagyonnal rendelkezők panaszkodtak ezzel kapcsolatban, akiknek csak dőlt be a pénz óránként. Be kell látni, ez nem gazdag RP. Én semmiképpen nem változtatnék jelenlegin és mondom úgy, hogy óránként mínuszok jönnek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.