[Szavazásos] Teljesen új ötlet v2-re, amely feldobná az estéket.

Jó lenne-e ha bekerülne a szerverre ez az ötlet valamilyen formában?


  • Összes szavazat
    51
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szia, ezt az ötletet rettentően tudom támogatni, lehet egy kis FPS-t fel kéne érte áldozni, de felvinné a playerszámot, mondjuk mivel Las Venturasban lenne, realitás érzete miatt annyival feldobnám hogy lehetne azt is megcsinálni, hogy a komp nem 0/24 jár, hanem csak 10-22ig, illetve forgalmi kéne az autóra, gyalogosokat is elfogadjon a komp, a kaszinónak meg lehetne csinálni a 4 sárkányos intit, szerencsekerék ötlet is jó lehetne, szerintem ez eléggé egyedivé tenné a szervert. DE itt jön a hatalmas De, elvinné az embereket Los Santosból, mégkevesebb akció lenne, mégjobban csökkenne a playerszám a frakciókban, szerintem egy havi 1 darab 3 napos horgászevent is felvinné a playerszámot.


Az ötletet alapvetőleg támogatom, más megvalósítással.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Én nem kompletten LV-re gondoltam, hanem annak a helyén. Önmagában elég lenne LV főutca és környéke, nem kell nagyobb. Az ottani ATM-eket nem lehetne rabolni és hasonló, hogy ne ott menjenek az akciók, illetve a kompnál ugyan úgy tudna ellenőrzést tartani a rendvédelem mint határnál. Így az üldözések és akciók maradnának a jelenlegi játéktérben, viszont aki úgy akar eltölteni időt, hogy ne az legyen, hogy keresztül megy rajta a fél rendvédelem mert üldözés van, az nyugodtan kikapcsolódhat azon a szigeten.
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Én nem kompletten LV-re gondoltam, hanem annak a helyén. Önmagában elég lenne LV főutca és környéke, nem kell nagyobb. Az ottani ATM-eket nem lehetne rabolni és hasonló, hogy ne ott menjenek az akciók, illetve a kompnál ugyan úgy tudna ellenőrzést tartani a rendvédelem mint határnál. Így az üldözések és akciók maradnának a jelenlegi játéktérben, viszont aki úgy akar eltölteni időt, hogy ne az legyen, hogy keresztül megy rajta a fél rendvédelem mert üldözés van, az nyugodtan kikapcsolódhat azon a szigeten.
Így viszont elég jó lehet a dolog, LV főútcájának a fele szerintem elég lenne bőven, illetve a kisutcák, lenne egy hely ahol lehetne gyorsulni, konklúziókat levonva, így hogy nem az egész LV lenne, teljes mértékben tudom az ötletet támogatni!
 
  • Tetszik
Reactions: Suba és PaTKa01

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szigetként írtam, nem azt, hogy a teljes lv-t csatolják hozzá, nem értem ez honnan jött. :D Annyi hogy egy megfelelő méretű sziget, hogy a leírt dolgok elférjenek. PL. kisebb gokart pálya, gyorsulási pálya ahol menti a topokat illetve ha 2 kocsi oda áll elindítja őket a rendszer. Kaszinók adottak egy-egy inti. Ezek egy-egy utcára lennének egymástól akkor nem lenne túl nagy a hely és ott biztosan találkoznának a játékosok egymással, akkor is ha nem beszélnek össze :D
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Biztosan sokat hozzátesz a szerepjátékhoz egy sziget..
Gyorsuláspálya minek? Aki tele van kocsival, meg gazdag ott flexeljen vele, vagy mi?
Kaszinó is minek? Van egy, még az is sok.
Gokart pálya - mondjuk az lehetne.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Olvasd el az ötlet címét és ott megindokolja, hogy minek, de komolyan. Mikor a témából elolvasol 2 mondatot és írsz egy hozzászólást...

Mindenki jöhet az rp-vel, de egy ütközés során a bind rp után annyi nincs, hogy ic megkérdezze a másik játékostól, hogy jól vagy-e. Ha rp-kell ahhoz nem kell semmi a szerverre csak a /do /me és a kreativitás. Nem úgy írtam az ötletet, hogy ez az rp szempontjából kellene.
 
  • Szomorú
Reactions: Jhnny

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Biztosan sokat hozzátesz a szerepjátékhoz egy sziget..
Gyorsuláspálya minek? Aki tele van kocsival, meg gazdag ott flexeljen vele, vagy mi?
Kaszinó is minek? Van egy, még az is sok.
Gokart pálya - mondjuk az lehetne.

Én őszintén nem látok benne sok egyediséget. Az ötlet véleményem szerint annyit tesz, hogy meglévő dolgok kikerülnek egy szigetre. Mindegyik másik SGS szerveren megtalálhatóak a leírtak, csak nem egy szigeten.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Minősíteni nem fogok. Elég régóta nem játszok másik SGS szerveren, de kompról és hasonló dolgokról még nem hallottam, hogy lenne.
De ennyi hozzászólás után nem fogok tovább magyarázkodni csak azért, hogy mindig 1-2 sorral tudjonak azok válaszolni akik a hszre mennek, hogy az XY pozíciójuk mellett jól mutasson fórumon. Emelett így is volt olyan dolog amelyet 3x-i leírás után sem sikerült megfelelően elolvasni és értelmezni.

Innentől megkérnék mindenkit, aki el is olvassa a témát, értelmezi is, vagy csak szimplán két sort elolvas az ne reagáljon most már hozzászólásban, inkább egy reakcióval véleményezzen a kirakott ötletnél.

Az egyediségekre emelett válaszolva, kíváncsian várom az új ötleteket, hogy milyenek lesznek. További szép estét az olvasóknak, a hsz hunterek pedig keressenek más témát. :D
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szigetként írtam, nem azt, hogy a teljes lv-t csatolják hozzá, nem értem ez honnan jött. :D Annyi hogy egy megfelelő méretű sziget, hogy a leírt dolgok elférjenek. PL. kisebb gokart pálya, gyorsulási pálya ahol menti a topokat illetve ha 2 kocsi oda áll elindítja őket a rendszer. Kaszinók adottak egy-egy inti. Ezek egy-egy utcára lennének egymástól akkor nem lenne túl nagy a hely és ott biztosan találkoznának a játékosok egymással, akkor is ha nem beszélnek össze :D
Több RP szituáció is lehetne belőlük, de akár azt is meg lehetne csinálni, hogy a sziget ne mindig működjön, pl a híd lezár 22 után, és a hídi határokon is tarthatna ellenőrzést a NAV, rettentő jó ötleteid vannak, Buba. Hatalmas pacsi!
 

Pongo

Írnok deák
2020. 09. 20.
671
2 547
V2 karakter
ʟᴏʟᴀ.ʜɪᴄᴋꜱ
Én őszintén nem látok benne sok egyediséget. Az ötlet véleményem szerint annyit tesz, hogy meglévő dolgok kikerülnek egy szigetre. Mindegyik másik SGS szerveren megtalálhatóak a leírtak, csak nem egy szigeten.
Szia.

Kezdeném a "meglévő dolgok" résszel.
Ami már fent is le van írva, a komp. Nem tudok én sem olyan SGS szerverről, ahol ez már jelen van. Autós mozit se láttam még megvalósítva sehol sem. Ugyanígy vagyok a szerencsekerékkel is. Ha mutatsz nekem egy olyan SGS szervert, ahol van működőképes gokart pálya, akkor elhiszem.


Biztosan sokat hozzátesz a szerepjátékhoz egy sziget..
Gyorsuláspálya minek? Aki tele van kocsival, meg gazdag ott flexeljen vele, vagy mi?
Kaszinó is minek? Van egy, még az is sok.
Gokart pálya - mondjuk az lehetne.
Szia.

1. Honnan tudod, hogy nem? Ameddig nem próbáljuk ki, nem fogjuk tudni.
2. Senki nem mondta, hogy flexelésre menjen ki a játék. Csupán egy újabb lehetőség a kikapcsolódásra. Nem kötelező senkinek sem.
3. Minek? Nyugodtan kaphatna már a kaszinó is egy új interiort. Újabb szerencsejátékokat, szerencsekereket. Ha nem is kerülne ki a szigetre, akkor amint mondtam, a kaszinó utcában az egyik üres épületbe. Mindent meg lehet oldani.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia.

Kezdeném a "meglévő dolgok" résszel.
Ami már fent is le van írva, a komp. Nem tudok én sem olyan SGS szerverről, ahol ez már jelen van. Autós mozit se láttam még megvalósítva sehol sem. Ugyanígy vagyok a szerencsekerékkel is. Ha mutatsz nekem egy olyan SGS szervert, ahol van működőképes gokart pálya, akkor elhiszem.


Szia.

1. Honnan tudod, hogy nem? Ameddig nem próbáljuk ki, nem fogjuk tudni.
2. Senki nem mondta, hogy flexelésre menjen ki a játék. Csupán egy újabb lehetőség a kikapcsolódásra. Nem kötelező senkinek sem.
3. Minek? Nyugodtan kaphatna már a kaszinó is egy új interiort. Újabb szerencsejátékokat, szerencsekereket. Ha nem is kerülne ki a szigetre, akkor amint mondtam, a kaszinó utcában az egyik üres épületbe. Mindent meg lehet oldani.
LVn van gokart pálya, és autósmozi is. A komp pedig egy mellékes egyediség, senki nem fog feljönni azért, hogy X forintért kompozgasson, mert magában nem szórakoztató senem produktív.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Látom továbbra is gondok vannak a szövegértéssel. Vagy tényleg csak 2 sort olvas el pár felhasználó a teljes témából és az ott lévő hozzászólásokból.


UI: Fórum adta lehetőségeknek köszenhetően, a témánál elindítottam egy szavazást ezzel az ötletettel kapcsolatban, ez a legegyszerűbb úgy gondolom, azzal nincs hsz hunterkedés, egyszerűen egy kattintással megmondhatja a játékos, hogy mi a véleménye ezzel kapcsolatban.
Illetve ha már úgy is megkaptam, hogy a like jelek nem azt jelentik, hogy támogatják/jó ötletnek tartják akkor legyen szavazás.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Valami hegyesebb vidék vagy versenypálya is jól jönne mert jelen esetben nincs egy hely sem ahol kicsit el lehetne rúgni mert vagy hamar vége az útnak vagy sok ott a rendőr vagy csak szimplán nem olyan a terület kialakítása (pl kanyarok), hogy bármiféle motorsportot élvezni lehessen. Ha készíteni nem is lenne érdemes akkor is elég sok megvásárolható/ingyen letölthető ilyen kis modellezés van, de fix lenne valaki aki készíteni is tudna. (pl Terry ha foglalkozik ilyenekkel)

Edit:
3jgAsk8.png
 
Utoljára szerkesztve:

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
Sziasztok!

Az öletlet számora vegyes érzelmeket kelt. Kevés a playerszám elmondásod szerint, de azt a keveset is 2 külön irányba húzni szerinetem maga lenne a vége a szervernek. Ami ötleteket felsoroltál nagyjából mind mind megtalálható LS területén. Az egyedi dolgokat behozni részhez csak annyit, kizárólag egyedi dolgok kerültek be az elmúlt 5 fejlesztési csomagban, és még koránt sincs vége :) Voltak már nehezebb időszakok a v2-n de valahogy mindig fölé tudtunk kerekedni, ez így lesz a későbbiekben is hisz ezen dolgozunk minden nap.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.