szaszil -> caяl [helyette]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Szaszil


Panaszra tett moderátor neve:
caяl


Panasz oka:
Gondolom kaptam egy reportot, majd egy lvs mod, nem tudom már így, hogy kicsoda írt nekem privátban. Én ezt tudomásul vettem, nem csináltam utána semmit se majd a következő napon a délután folyamán kaptam egy bant. Én csak arra szeretnék választ kapni, hogy ha valaki figyelmeztet engem, minek kell utána kirakni fórumról.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/HB2zO81


Egyéb megjegyzés:
-
 

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Szia(sztok)!

Őszinte leszek, nem nagyon számítottam erre a panaszra, de hát szíved joga, hogy kit-mit-mikor panaszolsz, így hát kezdjünk is bele.

Először is engedd meg, hogy reflektáljak a "panasz oka" részben általad leírtakra:
1. Igen, reportolva lettél, nem saját kútfőből -szálltam rád-.
2. Miért hivatkozol az adott gmod-ra, ha még a nevét sem tudod?
3. Sajnos a fórum rendszere úgy működik, hogy jelenleg én, mint globális moderátor nem látok bele abba, hogy te mikor, kivel, mit beszélsz privát üzenetben. Nyilván ez se nem a te, se nem az én hibám. Egyszerűen így működik a fórum. Azonban ebben a pontban védelmemre szóljon, hogy megnéztem azt, hogy esetleg kaptál-e emiatt az ügy miatt egy 1 pontos büntetést megelőző "figyelmeztetést", és mivel ilyet nem tapasztaltam, emiatt fogalmam sem volt arról, hogy valaki már szóban felhívta erre a figyelmedet.

Most, hogy az ellenem felhozott "vádak" nagy részére válaszoltam, leírnék még egy-két kiegészítést is:
Most direkt visszanéztem a reportot. Elég zavaros és átláthatatlan a change logja, de valóban, ha nagyon katonásan vesszük a dolgokat, akkor látszik benne egy ilyen: "Bakusz 2021. 10. 31. Status changed: Resolved".
Tehát ezek alapján Bakusz zárta a reportot, ami egyértelműen jelzi, hogy az ügy meg lett oldva. Természetesen, ha ez lett volna az utolsó tevékenység a jelentésnél, akkor hozzá sem szagoltam volna, de még azután is érkezett jelentés a profilodra, hogy Bakusz zárta volna az előzőt, emiatt azt már én kezeltem (ahogyan egyébként másik szám szerint 29 darab reportot abban a negyed órában).
Azt írtad, hogy a bant megelőző napon szólt neked egy LV-s gmod a viccesezés miatt, de a nevére nem emlékszel. Légyszi fejtsük meg, hogy ki volt az, csak mert ez az utolsó moderátori interakció a jelentésnél, és ez még októberi, ami azért nem tegnap volt már.

Összességében:
Egy hét bant kaptál. Úgy gondolom, hogy ez teljes mértékben korrekt. Más felhasználó, aki hasonlóan cselekedett általában egy hónapot kapott tőlem minden esetben.
Nem gondolom azt, hogy hibásan bíráltam a jelentést, illetve azt sem, hogy jogtalanul került volna kiosztásra a büntetésed.
A büntetésedet minden számomra is rendelkezésre álló információ alapján osztottam, kiosztásának okát meg is indokoltam (lásd: ban reason).
Utolsó szó jogán még hozzátenném, hogy csináltál valamit, amiről te is pontosan tudtad, hogy nem helyénvaló. Nem értem, hogy ezek után mi a probléma, kérdés-kérés.

Várom válkaszo(tokat)dat!
További szép estét!


(@Jerry ITT a szóban forgó report, csak hogy ne kelljen keresgetni.)
 
Utoljára szerkesztve:

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok!

Carl szerintem mindent leírt, van kérdésed, vagy bármi infód ami az ügyhöz kapcsolódik?

Egyelőre én annyit látok az egészből, hogy már több alkalommal reportoltak haha reakciozás miatt, most kaptál is ra egy hetet.
Azzal van a gond hogy kaptál egy hetet? Vagy az hogy Carl azután osztotta hogy egy ismeretlen gmod elvileg már figyelmeztett téged, aminek nincs nyoma?
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
[helyette]
Igen, azzal van a gondom, hogy figyelmeztetes utan kapok egy bant, hozza teszem egy elves gmod volt, ezt alapjarat nem is ertem, hogy mit keres a v3-as feluleten. Elhiheted azt is, hogy van nyoma, nem a kisujjambol talaltam ki ezt az egeszet. Az, meg hogy tobbszor is reportolva lettem haha reakciozas vegett, hat mit is mondjak.. netan nem lehet egy tema szamomra vicces avagy kiabrandito? Nem ellened iranyul a pk carl, hanem en csak annyit nem ertek, hogyha en figyelmeztetve vagyok, miert nem kommunikaltok egymas kozott es miert utana vagyok egy nappal kibannolva. /telo
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsek

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Fenntartom az eddigi álláspontomat. 2 hónapja volt utoljára olyan figyelmeztetésed egy LV gmod által, amit én is látok és írásos nyoma van. Szerintem én jól jártam el. A többi pedig már nem az én dolgom. Én minden tőlem telhetőt megtettem, a rám érkező panaszt még mindig nem értem és jogtalannak találom.
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Ezt a HSZ-t már saját magamtól írom:

Ha szaszil ki lett rakva, azért mert bereportolták röhögősözés miatt, akkor ReWeR-rel mi lesz? Többször is reportoltam őt, de mindig azt a választ kapom, hogyha folytatja bannolva lesz. Nyomát nem látom ennek.

Kicsit off-hsz de ez a téma.
 
  • Szomorú
Reactions: ReWeR

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
ReWeR ki lett rakva szintén általam, így efelől nem kell aggódnod.
Másrészről légyszi ne írj a PK alá a saját nevedben, mert ez is a szabályzatba ütközik. Én nem osztok figyut, de erre figyelj, már csak a saját érdekedben is.
Bármi kérdésed van, nyugodtan felkereshetsz privátban és megválaszolom őket nagyon szívesen.
 

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
559
2 868
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Zárható a panasz, örülök, hogy megtudtuk beszélni.
 
  • Tetszik
Reactions: caяl
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.