Szanitéc.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 140
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Látom felesleges folytatni, de
- Kevés mentős
Értem a problémátokat, viszont tényleg cink,hogy ennyire kevesen vagytok, nap azon részében, mikor történik valami 17-22) szinte nincs mentős, vagy csak pár van, és nem ér ki a hívásra, vagy nem is válaszol.

- Visszaélés
Szerintem még mindig meglehetne oldani ADMIN szankcióval, vagy leader elvenné tőle a lehetőséget. Nagyobb jail, akár 1-2 hónapos ban a visszaélőknek. Frakciónként 3 aktív tag + 3 aktívabb leadernek bőven elég lenne. (ORFK, TEK, NAV igazából ennyi elég)

- 320 golyót találok, kiszedem belőle probléma
Elég régóta van a fórumon a panaszkönyv szoba, egy logot / videót csatolsz, aztán szép estét. Maximum 6 golyót lehessen kivenni emberből(példa)

- Illegál háttérbe vonul
Szomorú helyzet, de ha jól megszervezitek az akciót, jól menekültök, jól lőttök, mi nem tudunk mit tenni.

Egyelőre ennyit tudok reagálni... //Telefon//
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ez egy elég fals állítás. Én szinte minden nap szolgálatban vagyok az említett időben, 22 órát leszámítva. Az, hogy neked nincs szükséged mentőre, vagy nem hív senki mentőt ezért nem látsz minket, attól még nem jelenti azt, hogy nem vagyunk szolgálatban. Ez is bizonygatja, hogy nagyon ignorálva vagyunk.

Egyébként elszörnyedve tapasztalatom, ahogy az emberek mentőhívás helyett be próbálkoznak a CPvel, és ha nem engedi elmennek.
 

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 140
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
Azok alapján beszélek, amit megélek.
Márpedig általában nincs fent mentős, abban az időben. Többszöri sürgősségi rádiós / telefonhívásos tapasztalat alapján állítom.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és Zsiga

exito

🙂
2020. 08. 13.
333
1 920
London
V4 karakter
Dario Staletti
Fölösleges.

Aki ilyen téren életeket akar menteni az omszbe menjen, ne rendvédelembe. Így is nagyon kevés akciót szerveznek az illegálosok, nem kell még jobban elnyomni őket. OMSZnek biztos nem kellene a szanitéc, illegálosoknak sem, na meg igazából a rendvédelemnek sem.

V2-n az életmentés az OMSZ feladata, remélem így is marad.
 

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
22
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev
Ez a Szanitéc dolog mindig is egy olyan dolog volt a V2 n amit feleslegesnek találok nyilván ha nincs elérhető OMSZ tag akkor persze hasznos dolog de annó ezért lett kivéve mivel sok volt a visszaélés vele, úgygondolom ha eddig tudtuk nélkülözni akkor most is tudjuk
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.