Stefan Penkov Kostov ---> Davee

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gabri

Barangoló
2023. 09. 11.
87
194
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Stefan Penkov Kostov
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Stefan Penkov Kostov >

Panaszra tett Admin neve:
<
Davee >

Panasz oka:
<
Jogtalan jail, konkrétan a semmire kapom a szankciót. Fellépek a szerverre és kapom a rádiózást hogy segítség kell, minden le van IC-zve de ez a log-okból is kiderül. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Rádiózás
Adminügy
>

Megjegyzés:
<
A társaim raboltak, ipari parkhoz (BB park) menekültek és közben rádióztak nekem, hogy menjek oda és segítsek nekik. Fel is fegyverkeztem, mindenről rádiózás történt. Tettem két kört a pocíziójuk körül, láttam hogy sokan vannak ott ezért valami megoldást próbáltam találni arra, hogy segítsek nekik, mivel csak én voltam egyedül rajtuk kívül, tehát összesen hárman voltunk: Miladin és Miro bent volt ipari parkban, én pedig kintről rádióztam nekik hogy mi történik éppen. Tettem egy kört is a park körül, majd mivel láttam hogy Davee egyedül van ott fallfrontozva a dobozra a társai pedig a bejárat körül, ezért megálltam hogy lelőjjem majd elhajtsak, ezzel is az volt a célom hogy húzzam a behatolás idejét és hogy addig tudjak nekik rádiózni. Persze a szituáció nem folytatódott, Davee mellett mikor leálltam és lelőttem utána egyből bedutyzott. Az adminügy során leírtam az álláspontomat, semmilyen szabályt nem szegtem meg. 120 perc adminjail-t kaptam MG indokkal, mivel Davee szerint az volt az MG, hogy amikor felléptem a szerverre akkor történt kicsivel rá a rádiózás. Ebből hogy ''én ezt gondolom'' de konkrétan semmi bizonyíték nincs arra hogy én szabályt szegtem ez teljesen értelmetlen. Az ügy részesei hozzá szólhatnak (Miro, Miladin plussz bendzso). >
 
Utoljára szerkesztve:

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
24
89
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
Tiszteletem mindeninek, illetve a bíráló adminnak is.

Hozzá szeretnék még tenni egy-két dolgot.

Davee-t felkerestem TeamSpeaken, beszéltünk is, viszont nem sikerült egy dűlőre jutni.

Davee állítása szerint, az volt a probléma, hogy Stefan később lépett fel.
-MG - MetaGaming - OOC információ felhasználása IC.

↳ Példa: chatboxból kiolvasod valaki nevét, majd szerepen belül felhasználod, pl.: feljelented.

Stefan ugyanúgy megkapta az InGame rádiózást, ezután indult meg a helyszínre.

Szeretném megkérdezni, hogy ezen mi a "MetaGaming", hogy később lép fel, és utána megy segíteni a srácoknak.

Az, hogy abban a pillanatban lépett fel, nem tudom mit változtat a szituáción. Ugyanúgy megkapta a rádiózást...

Davee állítása szerint ez nem fair a részükre, hogy utána megy oda segíteni. (Viszont nem értem, hogy mégis miért, mert feltételezhetjük azt is, hogy egyéb okok miatt nem ment az adott ember akcióra, csak segítség nyújtásra reagál, Akkor ebben az esetben is MetaGaming? ) Lényegében itt is ez történt, annyi különbséggel, hogy Stefan akkor lépett fel a szerverre.
 

peterparker

Barangoló
2020. 11. 20.
101
169
18
Dunaújváros
V4 karakter
Javier "Araña" Agramonte
LV karakter
Miladin Karavelov
Tegyük fel, fellépek holnap. A srácok lehet pont akcióznak, és valami baj van. Nem mehetek a segítségükre, mert most léptem fel? Teljesen nonszensznek tartom ezt az álláspontot.

  1. [2024-03-26 16:52:08] [Output] : Admin 5 Davee: (( pont akkor szólnak rádión amint beloginoltál.. 2. véletlen. ))
F3-> ez egy olyan gomb, ami megmutatja ki aktív a frakcióban. Miro frakciótársam megnyomta ezt, látta hogy van elérhető ember, ezért berádiózott. Nyilván ilyen való életben nincs, de való életben mindig lenne valaki a rádió másik oldalán. Még annyit hozzátennék, hogy nekünk a rádió CSAKIS AKCIÓra van. Tehát ha valaki lett volna elérhető, reagált volna a rádióra, hogy megkérdezze "mi történt?".
  1. [2024-03-26 16:52:33] [Output] : Admin 5 Davee: (( kifagy a társad, hogy legyen időd feltölteni a szerverre.. 3. véletlen. ))
  2. [2024-03-26 16:53:52] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( folyton kifagy, van hogy óránként. ))
Csak azért, mert kifagytam. Olyan konklúziókat hozol fel, hogy "kifagyott hogy felérj a szerverre". Tehetek én róla, hogy alt tab között kifagy a játék? Egyébként meg gyorsan visszatudtam lépni, ami röpke 1 perc 40 másodpercbe telt. Ezért volt a másik adminügy, hogy én visszamegyek a CP-be, de alátámasztottam loggal a kifagyásom. Bármikor bizonyítom a bíráló adminnak is, hogy naponta több alkalom is előfordul, hogy kifagyok. Kérelemre meg is teszem itt is.
Egyébként azzal, hogy kifagytam sok mindent nem értem el, be sem akartak hatolni a rendvédelmi felek. Végül egyetlen egy tag jött rám, és úgy haltam meg.

Az ügy részese vagyok, meg vagyok említve a panaszban. Miladin voltam, köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

gabri

Barangoló
2023. 09. 11.
87
194
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Stefan Penkov Kostov
Még pár dolog, észrevétel az adminüggyel kapcsolatban:
  1. [2024-03-26 16:40:17] [Output] : Admin 5 Davee: (( És te egyedül ide jössz szabadítani? ))
  2. [2024-03-26 16:40:29] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( küldöm a logot, egyedül is ide jöhetek. ))
  3. [2024-03-26 16:40:47] [Output] : Admin 5 Davee: (( igen? ))
  4. [2024-03-26 16:40:55] [Output] : Admin 5 Davee: (( Honnan szeded ezt? )) ---> Ezt sem teljesen értem Davee részéről, nekem az egész adminügy során csak az jött le, hogy mindenbe próbált bele kötni csak hogy valamire oszthassa végre nekem a szankciót, ő pedig folytathassa az RP-t, mivel így semmisnek vehető a halála úgy, hogy én szankciót kaptam. Ugyanúgy kitartok amellett hogy én nem vétettem semmilyen szabálysértést és teljesen félvállról lett véve az egész adminügy. A társaim bent voltak és fegyver is volt náluk, tehát szó sincs róla hogy én egyedül megyek oda szabadítani, mint ahogyan azt megkaptam OOC chaten is., full nonszensz. Rádión keresztül ugyanúgy tudok beszélni velük és bentről tudnak ők is cselekedni a rendőrök ellen.

    Davee pozíciója:

    A képen látható fehér dobozokra volt fallfrontozva, a kiszállásomra tért vissza az AFK-ból, teljesen külön a társaitól akik a kocsiknál voltak és még egy fal is elválasztott minket, utána pedig el tudtam volna hajtani és rádiózni. (A képen látható egységek egy része és a helikopter is adminügy közben ért oda, ettől még kevesebben voltak).

    Mi közöm nekem ahhoz, hogy a másik frakció éppen mit csinál? Biztos nem ugyanez volt a szituáció.
    • [2024-03-26 16:49:03] [Output] : Admin 5 Davee: (( Ezt már múltkor a golfosok eljátszották. ))
    • [2024-03-26 16:49:15] [Output] : Admin 5 Davee: (( Ott egy 180 perces adminjailt kaptak jogosan vigiltől. ))
    • [2024-03-26 16:49:19] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( golf? ))
    • [2024-03-26 16:49:30] [Output] : Admin 5 Davee: (( cartel del golfo. ))
    • [2024-03-26 16:49:31] [Output] : Admin 5 Davee: (( igen. ))


  5. [2024-03-26 16:44:33] [Output] : Admin 5 Davee: (( Figyelj már, te azt fair-nek tartod, hogy a kifagyott t ársad vissza engedjük, és addig te.. ))
  6. [2024-03-26 16:44:35] [Output] : Admin 5 Davee: (( idejössz? ))
  7. [2024-03-26 16:44:50] [Output] : Admin 5 Davee: (( Leírtam miért lett megszakítva, olvasd el. )) ---> Miért ne mehettem volna oda, amikor ugyanúgy folytatódott tovább az RP miután minden probléma megoldódott és IC tudtak értesíteni engem, hogy segítségre van szükségük?

  8. [2024-03-26 17:03:28] [Output] : Admin 5 Davee: (( Te fellépsz utána, egyből rádióznak, miutána kifagyott. ))
  9. [2024-03-26 17:03:36] [Output] : Admin 5 Davee: (( Ez több mint véletlen. ))
  10. [2024-03-26 17:03:54] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( Amikor rádióznak akkor akarnak, ez teljesen ic ügy ))
  11. [2024-03-26 17:03:59] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( akkor* ))
  12. [2024-03-26 17:04:07] [Output] : Admin 5 Davee: (( Rendben, és leírtam az álláspontomat. ))
  13. [2024-03-26 17:04:14] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( én is az enyémet. ))
  14. [2024-03-26 17:04:15] [Output] : Admin 5 Davee: (( Én* ))
  15. [2024-03-26 17:04:51] [Output] : Admin 5 Davee: (( rendben, akkor osztom a szankciód, szia. ))
  16. [2024-03-26 17:04:57] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( Mire? ))
  17. [2024-03-26 17:05:06] [Output] : Stefan Penkov Kostov: (( Mire kapok szankciót? ))
  18. [2024-03-26 17:05:08] [Output] : Admin 5 Davee: (( Az MG-re. ))
  19. [2024-03-26 17:05:16] [Output] : [SeeMTA - AdminJail]: Admin 5 Davee AdminJailbe zárt.
  20. [2024-03-26 17:05:16] [Output] : [SeeMTA - AdminJail]: Idő: 120 perc
  21. [2024-03-26 17:05:16] [Output] : [SeeMTA - AdminJail]: Indok: MG. ---> Felléptem a szerverre, rá egy 30 másodpercre jött kb. a rádiózás. Nekem senki nem mondott ilyet, hogy én lépjek fel mert segíteni kell bárkinek is, délután általában minden nap fel szoktam lépni a szerverre és ez tegnap sem volt másképp ([2024-03-26 16:46:46] [Output] : Admin 5 Davee: (( Szólnak neked, hogy bajban vannak, lépj fel gyorsan, fellépsz, és csak utána rádióznak.. ))). Ha pedig tényleg az lett volna, hogy írnak nekem DC-n vagy bárhol hogy ha van időm lépjek fel a szerverre és segítsek nekik miután IC mindenről tudomást szerzek, az miért lenne MG? Ha jól értelmezem, akkor a továbbiakban szigorúan tilos fellépni addig a szerverre míg véget nem ér az RP, vagy ha mégis fellépek akkor egyáltalán ne reagáljak bármiféle segítségkérésre a társaim részéről.

    Több dolgot nem igazán áll szándékomban hozzáfűzni a témához, szeretném UCP-mről is leszedetni a szankciómat amennyiben jogos lesz a panasz.

 

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
339
569
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Darren Wells
Sziasztok, szerintem mindent megbeszéltünk OOC chatben, illetve az ügy után még külön TS-en is, de leírom ide is az álláspontom.

Kezdjük a véletlenekre, amire a TS beszélgetés folyamán annyi választ kaptam, hogy "véletlenek történnek".
-Miután az egységek elől bemenekültek a szankciót kapott játékos társai, mi elkezdtünk felkészülni a behatolásra, erősítést hívtunk, stb.. ami ilyenkor a teendő.
-Kb egy 5-10 perc elteltével véletlenül pont akkor kifagyott az egyik bemenekült fél. Visszatérésekor, ugyebár kidobta őt a folyosóról a kinti cp-be, admint hívott Baker személyében, aki elkérte tőle a logokat, hogy mikor fagyott ki, illetve, hogy most lépett fel a szerverre.
-Mind eddig ameddig a logokat nézte át Baker, és végül Baker vissza engedte a folyosóra a kifagyott embert. Érdekes módon a következő véletlen által, a kifagyás és az adminügy alatt, fellépett egy haver a szerverre, aki végül odajött lövöldözni egymaga.(Stefan Penkov Kostov)
-A következő immáron sokadik véletlen által, 06-tól voltak bemenekülve folyosóra, ám a hatalmas véletlennek köszönhetően, 29-kor lett csak rádiózva, hogy valaki menjen segíteni, miután már fellépett a "haver".

Mi közöm nekem ahhoz, hogy a másik frakció éppen mit csinál? Biztos nem ugyanez volt a szituáció.
Először is, lényegében ez volt a szituáció ott is.
Másrészről pedig, azért írtam le, mivel te is kérdeztétek, hogy mi a probléma azzal, hogy felhívsz egy havert segíteni, ezért tudattam, amit most is tartok, hogy amit egy másik illegális frakciónak nem szabad, azt nektek sem. Nem fogunk kivételezni frakciók között.

Emellett pedig, ahhoz képest, hogy Stefan_Penkov_Kostov kapott szankciót egyedül, több olyan ember írt a PK alá, illetve keresett fel TS-en akik ott sem voltak az esetnél. Ezt a közeljövőben ne folytassátok, ha az akivel az ügyem volt fel keres, várom, viszont "testőrök/haverok" akik ott sem voltak az ügynél, feleslegesen szólnak hozzá a PK-hoz, illetve keresnek fel TS-en. (Valamint a discordos dolgot tagadva, azért érdekes volt azt hallani az egész TS beszélgetésünk alatt, hogy a háttérben beszélnek hozzád discordon)
 

peterparker

Barangoló
2020. 11. 20.
101
169
18
Dunaújváros
V4 karakter
Javier "Araña" Agramonte
LV karakter
Miladin Karavelov
-Kb egy 5-10 perc elteltével véletlenül pont akkor kifagyott az egyik bemenekült fél. Visszatérésekor, ugyebár kidobta őt a folyosóról a kinti cp-be, admint hívott Baker személyében, aki elkérte tőle a logokat, hogy mikor fagyott ki, illetve, hogy most lépett fel a szerverre.
-Mind eddig ameddig a logokat nézte át Baker, és végül Baker vissza engedte a folyosóra a kifagyott embert. Érdekes módon a következő véletlen által, a kifagyás és az adminügy alatt, fellépett egy haver a szerverre, aki végül odajött lövöldözni egymaga.(Stefan Penkov Kostov)
Még mindig nem érted, hogy nálam ez megszokott, hogy kifagyok. - Ez a "véletlen" gyakori dolog, ezért most alátámasztom logokkal.
Például 24.-én 2-3szor biztosan kifagytam.

Az eset napján, azthiszem ez volt az egyetlen kifagyásom, mert direkt úgy léptem vissza hogy ablakos módra tettem. Nyilván ilyenkor szaggatok mint az állat, de nem akartam mégegyszer kifagyni.

[2024-03-24 15:30:48] [Output] : [LOW] *SMS-t kapott ((Miladin Karavelov))
[2024-03-24 15:32:19] SeeMTA logger started
[2024-03-24 15:32:37] [Output] : * Sikeres csatlakozás!

[2024-03-24 17:20:46] [Output] : Admin 3 Orton: (( Ird,le a gondod. ))
[2024-03-24 17:20:47] [Output] : Miladin Karavelov: (( küldöm a videót. ))
[2024-03-24 17:22:18] SeeMTA logger started
[2024-03-24 17:23:22] SeeMTA logger started
[2024-03-24 17:24:23] [Output] : * Sikeres csatlakozás!

-> Egy adminügy közben is kifagyok.. Stb.. Nyugodtan nézze meg a bíráló admin, hogy hányszor van időtúllépésem a szerver logokban!
 
  • Tetszik
Reactions: Celo és gabri

gabri

Barangoló
2023. 09. 11.
87
194
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Stefan Penkov Kostov
Az hogy a társam kifagyott, amit te úgy állítassz be, hogy szándékosan tett arról senki nem tehet. A legnagyobb problémát neked az okozta, hogy le lettél lőve és bármibe képes voltál belekötni. Már az egész adminügy így kezdődött:
  • [2024-03-26 16:39:39] [Output] : Darren Wells: (( és te most mire? ))
  • [2024-03-26 16:39:43] [Output] : Darren Wells: (( hm? ))
  • [2024-03-26 16:39:55] [Output] : Admin 5 Davee: (( hm? ))


  • Nem fogunk kivételezni frakciók között.
    Nem is kell kivételezni senkivel, nem is kérte senki.

  • (Valamint a discordos dolgot tagadva, azért érdekes volt azt hallani az egész TS beszélgetésünk alatt, hogy a háttérben beszélnek hozzád discordon)
    Ezt fölösleges is felhozni, miután megkaptam a szankciót rá egy 10-15 percre felléptem megbeszélni a többiekkel hogy ezt mégis mire kaptam. Csupán felléptem játszani a szerverre ahogyan azt szoktam általában minden délután és nem amiatt, mert bárki is szólt nekem hogy én lépjek fel segíteni (ha meg szóltak volna és úgy lépek fel az mióta MG, hogyha IC is lebeszéljük?). Ha lelépek a szerverről azt nem úgy kell venni, hogy én elhagyom a várost, mivel sokan azt csinálják, ugyanúgy nálam vannak a kommunikációs eszközeim... vagy nem is tudom hogyan értelmezzem ezt az ''MG''-t a részedről. Megkérdezi haverom, hogy nem-e lépek fel játszani mert ő is fent van akkor én nem lépek fel, mert ez ''MG''. Ja, nyilván. Nem látom értelmét ennek, szabályzat meg csak a szerveren lévő OOC chatre utal.
az adminügy alatt, fellépett egy haver a szerverre, aki végül odajött lövöldözni egymaga.(Stefan Penkov Kostov)
Hogyan volt adminügy ha tudtak nekem rádiózni? Ez meg, hogy ''egymagam'' megyek oda lövöldözni... a társaimnak nem volt megkötve a kezük és még fegyver is volt náluk. Fegyver használata nélkül meg kiváncsi lennék, hogy hogyan lehetne megoldani egy ilyen szituációt,
 
Utoljára szerkesztve:

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 117
1 808
LV karakter
Bianca Corsetti
A rádiózással rendben volt minden, az összes olyan információ benne volt amiből le lehet venni mi a szituáció. Ezek a véletlenek történnek dolog pedig olyan élű penge. Egyes esetekben tényleg megtörténik, de vannak olyanok akik ezzel fedezik a turpisságot.
A kézzel fogható bizonyítékok alapján itt nem történt MG, hiszen a karaktered minden egyes információval rendelkezett hogy cselekedhessen. Ugyan akkor Davee szempontjából pedig jogos a kételkedés, hiszen elég "gyanúsan" történnek a dolgok, ugyan akkor itt egy kicsit hevesen cselekedett, jobban át kellett volna gondolni a dolgot, valamint kivizsgálni a körülményeket.

A jailedet semmlegesítettem, Davee pedig szóbeli figyelmeztetésben részesült a felületes kivizsgálása miatt.

Jogos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.