Sophia R Goldman--->Smexy, East [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
De megálltál, valamint lőttük a motorost is, Zaba is végig nézte, valami okból nem halt meg a motoros:)
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
Ezt te is tudod hogy nem így történne. Egy pillanatig is valamit csináltunk volna, kipattansz és darálsz! De erre azért nem szeretnék kitérni, mert ez meg így mg lenne.
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Srácok én csak annyit kérdeznék, miért mindig ugyan arra gondoltok és ugyan azt írjátok? Nagyon feltünő és zavaró, hogy kivételezés valamint összebeszélés van :)
 
  • Vicces
Reactions: cikmar és Kerri

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
És amúgy a motorost is megdaráltuk, eléggé rendesen!
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Egyik szavatok üti a másikat, azért lőttetek le mert ha mellém lőttetek volna akkor vesztettetek volna, így ki MG-ztétek hogy TEK-es vagyok és kaptam a fejest. Admin oda jött érdekes módón tudta hogy kinek kell jönnie és futással oda jött hol ott a kezébe volt az arany. Az előtt is futott mert specelték. Jönnek itt a kifogások tyűhaaa. Legközelebb nem kell annyira darálni és nem lesz ez. Mert ebből az jön le hogy csak a darára mentek.
 

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Nagyon rosszúl értelmezitek amit írtam, érdekes ha én lövök le valakit és mondom h lelöttem valakit majd oda jön az Admin akkor miért más menjen oda? Valamint azt írta a srác, hogy ha mi nem lövünk ki te úgyis kilősz azt kihasználva hogy mi azt hisszük hogy civil vagy, ez okbol löttünk mindenkire, bárki lehet beépített vagy civilruhás rendőr aki védi a Bankot
 

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Könyörgöm te meg azt értsd meg, hogy mi nem tudtuk hogy kivagy csak lőttünk arra aki veszélyes lehetett, de amúgy is ha nem tudod h raboljuk attólmég raboljuk, szabályzatot is ha nem tudjuk is érvényes ránk
 

East

Újonc
2019. 07. 06.
58
39
Kecskemét,Budapest
LV karakter
Joe Palker
V2 karakter
Abdul Al James
Sziasztok!
Alapjáraton én Aida miatt mentem oda,mivel speceltem és futott arannyal. Ezt Smexy is tudja tanúsítani mivel ott volt. Sophia te tőlem a szanckiót OOC stílus végett kaptad. Azért mert Unu ír egy XD-t azzal senkit se minősít.

LOGOK:
[2019-11-30 09:39:57] [Output] : Sophia R Goldman: (( És ne xd-z ))
[2019-11-30 09:45:04] [Output] : Sophia R Goldman: (( Veszíteni is tudni kell ))
[2019-11-30 09:45:33] [Output] : Sophia R Goldman: (( Kemény a stílusod ))
[2019-11-30 09:46:54] [Output] : Sophia R Goldman: (( Most ne verd erre ))



 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A panasz jogtalan. Nem történt sem kivételezés, sem jogtalan jail osztás.

Ha admin látta speceléskor hogy valaki fut az arannyal, akkor jogosan lett kiosztva a jail.
A bank nem arra van és nem ad arra automatikus felhatalmazást, hogy minden arra elhaladót "darálj", ezen hozzáállásodon nagyon gyorsan változtass. A TEK-est meg nem is értem, hogy MG-zted ki. Az OOC chaten történt XD-zésért jelen esetben szerintem nem reális a 200 perc, ellenben azért amit leírtál igen. Ha még külön gratulálsz is ne csodálkozz ha +100 perc büntetést kapsz.

Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.