Sophia R Goldman--->Smexy, East [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sophia R Goldman >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy, East >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás, kivételezés >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/28pWJ60

https://pastebin.com/LTm5tfpZ >


Megjegyzés:
< Tehát, az egész ügy ott kezdődött hogy Kearney Aida lelőtt egy tekest, aki oda jött aranybank elé, és mi mindenkire lőttünk aki oda jött. Majd Alexander ezt láthatóan nem tudta elviselni, és ezért adminügyet csinált. Majd adminügy közben :ROFLMAO:-zett, táncolt, mindent csinált és volt egy jó kis ooc stílusa. Majd én annyit írtam mikor animolt, hogy erre most nem kell verned hogy Aida megy admin jailbe. Tehát ezt azért venném kivételezésnek, mert Smexy rá sem szólt semmi, de én megszólalok egyszer már kapok 200 percet. Majd ennyit írtam semxy-nek: Ez mióta 200 perc?Csak gratulálni tudok, és erre bevágott 300 percre. A másik amiért írtam az pedig, Aida nevében írom mert neki is jogtalan a börtöne, mert lelőtt aranybankrab közben egy tekest. Azt mi nem tudtuk hogy Alexander tekes, de ha tekes ha nem kihívhatja a pd-t, és akkor lőttek mindennek. A buggoltatáshoz meg tényleg nem tudok mit hozzászólni, mert adminügy volt szóltam ooc Aidanak hogy jöjjön mert ügy van, és kifutott egy arannyal a kezében, majd ráfogták azt hogy futott az arannyal adminügy előtt is. Köszönöm hogy elolvastad! Az ügyben érintettek, és aki esetleg ott volt az hozzá szólhat! >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Na Hello, Kearney Aida vagyok.
Először Alexander nem megfelelő ooc stílusát támasztanám alá logokkal! Ezzel együtt a kivételezés is észre vehető hogy, mi normális keretek között szóltunk és reklamáltunk Alexander nem így tette 2 admin előtt sem, Sophia egy rossz mondatot írt! "Ne erre verd" Itt arra gondolt hogy én jogtalanul kapok jailt, de Alexander ennek örömére nekiállt admin ügyközbe táncolni.
Küldöm amiket én nem tartok helyén valóknak!

[2019-11-30 09:40:17] [Output] : Alexander R Lawensky: (( NeM FuToTuNk De lEdM-eLjÜk MeRt TeKeS ))
[2019-11-30 09:41:07] [Output] : Alexander R Lawensky: (( XDDDDDD ))
[2019-11-30 09:45:28] [Output] : Alexander R Lawensky: (( XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ))
[2019-11-30 09:47:24] [Output] : Alexander R Lawensky: (( Gyertek már fel TS-re, kíváncsi vagyok kinek van ennyire nagy arca ))
[2019-11-30 09:48:23] [Output] : Alexander R Lawensky: (( :ROFLMAO:DD ))
Ezeket tudnám a nem megfelől stílushoz csatolni,
Valamint egy fogalommal sincs tisztában! Szóltak nekem Messengeren(ott beszéltünk) hogy hagyjam abba mert admin ügy van, ez Alexandernek TSMG volt, azaz egy OOC Információt én ki MGztem Messengerről, nem is értettük :D
[2019-11-30 09:40:50] [Output] : Kearney Aida: (( Én akkor futottam mikor szoltak a fiuk ))
[2019-11-30 09:40:56] [Output] : Kearney Aida: (( hogy admin ügy lesz ))
[2019-11-30 09:41:02] [Output] : Alexander R Lawensky: (( És azért jöttél ki? ))
[2019-11-30 09:41:05] [Output] : Alexander R Lawensky: (( Tehát TSMG ))
[2019-11-30 09:41:07] [Output] : Alexander R Lawensky: (( XDDDDDD ))
[2019-11-30 09:41:12] [Output] : Donatella R Goldman: (( adminügy mióta ic esemény ))
[2019-11-30 09:41:16] [Output] : Kearney Aida: (( Le mgztem h adminügy van ))
Erről ennyit,
A Futáshoz szólnék hozzá,

Vittem az aranyat a kinyílt nagy bank ajtóhoz, azaz a bejárati ajtóhoz, majd közben nekem szóltak hogy hagyjuk mert Admin ügy lesz, én pedig nekiálltam futni az adminokhoz ki, hogy tudjak szólni hogy nem volt DM mivel én nem gondolnám annak, aztán ezt végig nézte "East" nevű admin, majd oda jött kérdőre vonni én pedig ezzel védekeztem, majd egy kisebb idő után pedig felhozták, hogy én az adminügy előtt is futottam, egyszer sem történt meg a futás mivel rpsen, rádiózva megbeszélve raboltuk a bankot. Bizonyítékot én nem tudok mutatni hogy nem futottam mivel ha nem szegem meg a szabályokat, minek csináljak bizonyítékokat hogy már pedig én nem szegtem szabályt.

A DM-hez is hozzá szólnék bár sok információt nem tudok róla mondani

Nos Bankot raboltunk 3 nagykaliberrel futkorásztunk kinn fel alá, hogy körbe nézzünk valamint védjük az aranyat pakoló Donatell-t, megérkezett 1 motoros mi szint úgy elkezdtük darálni, megelőzve azt hogy hívjon rendőrt, majd jött 1 m5 e60 aki szintúgy meglett lőve, ő volt Alexander. Kilőttem 1 találatból fejbe majd írtam rádióban hogy egy ember meghalt, ebből pedig DMre következtett 2 admin East és Smexy valamint Alexander

Egyenlőre ennyi, szerkesztés jogát fenn tartom! 2019.11.30 10:27
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Sziasztok kedves olvasók, kezdeném a legelején.
Feljöttem a szerverre, beálltam szoliba majd kimentem beültem az M5-be és leafkoltam kb. 2 percre amíg feljöttem ts-re.
Vissza jöttem majd elkezdtem járőrözni Lincolnba azaz egyedül és civil kocsival(M5-el), majd elmentem aranybank mellett ahol én azt se tudtam hogy raboljátok mivel még a PSZ se volt ott. Elmentem ott, és kaptam a fejest egyből, Ayane volt az egyik sarkon én pedig a másikon és azt állította hogy látta hogy tek-es vagyok, igaz hogy tekes civil M5-el voltam tehát abból nem következtetted volna le hogy TEK-es vagyok. Ő erre azt állította hogy bárki oda megy azt lőhetitek mert civil, itt mondtam hogy ilyen nincs mivel irl se lövik a civileket mert ott vannak. Plusz futott Arannyal hol ott azt állította hogy nem pedig Specelték őt. Donatello is oda jött, majd ő is elkezdett minősíteni engem OOC hogy fiam meg ilyenek, te pedig hogy erre verd ki. Szerintem az XD-vel nem ártottam senkinek semmit, a táncot pedig véletlen nyomtam be hiszen be van bindelve 7-esre.
 

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Kedves Unu, nem tagadtam le a futást amint elolvastad a kommentem ebből látható, én nem futottam az adminügy előtt én azt állítottam mivel így volt, nekem azzal van bajom hogy sietek 1 admin ügyhöz aminek részese vagyok és hogy ne kapjak egyből jogtalanul jailt :)
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Nos, üdvözlöm a kedves olvasókat.
Először is reagálnék a felhozott dolgokra:
Tehát, az egész ügy ott kezdődött hogy Kearney Aida lelőtt egy tekest, aki oda jött aranybank elé, és mi mindenkire lőttünk aki oda jött.
Itt már hibáztatok, fel kellett volna szólítanotok a playert hogy menjen el onnan, ha ezt nem teszik meg akkor lelőhetitek mivel akkor már van nyomós indokod.
Majd adminügy közben :ROFLMAO:-zett, táncolt, mindent csinált és volt egy jó kis ooc stílusa.
Igen, igen adminügy közben nagyon sokszor említetted hogy ez ooc stílus (az ":ROFLMAO:"). Illetve nagyon jó lenne hogyha a PK-ba csak valós dolgot írnál. Azt állítottad hogy Alexander táncolt, viszont ez meg se történt.
Majd ennyit írtam semxy-nek: Ez mióta 200 perc?Csak gratulálni tudok, és erre bevágott 300 percre.
Ez pontosan így történt, írtál egy felesleges hozzáteszem elég kioktató stílusban írt pm-et és erre kaptad a 300-at pm stílus + előző indokkal.
A másik amiért írtam az pedig, Aida nevében írom mert neki is jogtalan a börtöne, mert lelőtt aranybankrab közben egy tekest.
Azt kifelejtetted mondani, hogy már előtte néztük őt és láttuk jól hogy futott arannyal.



Pár ügy közbeni logot csatolok:

[2019-11-30 09:33:39] [Output] : Admin[3] Smexy: (( illetve szerintem dm is történt ))
[2019-11-30 09:33:43] [Output] : Kearney Aida: (( dm? ))

[2019-11-30 09:33:45] [Output] : Sophia R Goldman: (( És miért? ))
[2019-11-30 09:33:47] [Output] : Kearney Aida: (( dehát tek es ))

Ezzel reagáltatok a DM-re:
[2019-11-30 09:34:24] [Output] : Alexander R Lawensky: (( azt se tudtam micsináltok ))
[2019-11-30 09:34:25] [Output] : Sophia R Goldman: (( Mert egy fegyveres itt rohangál ))

[2019-11-30 09:34:27] [Output] : Sophia R Goldman: (( Vágod ))
[2019-11-30 09:35:22] [Output] : Kearney Aida: (( Szerintem egyértelmű hogy lőttem hiszen egy civil simán kihívja a rendőrséget ))
[2019-11-30 09:35:25] [Output] : Kearney Aida: (( Meg amúgy is ))
[2019-11-30 09:36:30] [Output] : Kearney Aida: (( mivel civil ide jön akkor én azt megvárom hogy hívja a tek et ))
[2019-11-30 09:36:34] [Output] : Kearney Aida: (( vagy mi ))


MG-re bizonyíték:
[2019-11-30 09:35:38] [Output] : Kearney Aida: (( Tek skinbe van ))



Nos, ennyi hozzáfűzni valóm volt.
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Nem jogtalanul kaptad, örülj hogy nem kaptál mellé MG jailt is mivel kiMG-zted hogy TEK-es vagyok, saját magadat árultad el azzal hogy írtad ooc hogy tudtad hogy TEK-es vagyok. Meg az hogy hárman raboltok egy Aranyraktárt kicsit durva. Hiába nagykaliber kicsit non-nak tartom. Legközelebb nem lősz egy olyanra aki azt se tudja hogy mivan és nem lesz ez. Ti direkt a darálásra mentettek mert ha annyira az aranyraktárt akarjátok így is úgy is ki MG-zitek hogy TEK-es vagyok akkor elbújtatok volna hogy ne lássalak meg titeket. Mindenesetre jól bírálták az adminok, teljesen korrekten. Te pedig azt mondtad hogy azt nem tudjuk feldolgozni ha kilőttek minket. Én tudok veszíteni hidd el, rendvédelmisként napi szinten halok meg, de az hogy te jogtalanul lőttél ki és szankciót kapsz, te vagy felháborodva. Sophia-ról meg csak annyi, tegnap még NNI-be volt ma meg már Aranybankot pakol. :D
 

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Remek, Smexy örülök hogy olyan dolgokat választottál ki hirtelen amiben ténylegesen mi jövünk ki hibásan, hozzászolnék az "MG"hez ami arról szól hogy "Tek skinbe van" Nos én nem láttam hogy tek skinbe van csak az adminügy után, elmondtuk hogy civileket is lőttünk így tökre mindegy, és én pedig hozzá tettem hogy TEK es skinbe van így miért is gond, nem állítottam hogy láttam legalábbis én nem láttam csak lőttem, azt láttam hogy megállt én pedig kilőttem,
[2019-11-30 09:35:40] [Output] : Kearney Aida: (( Tek skinbe van ))
[2019-11-30 09:35:43] [Output] : Alexander R Lawensky: (( de nem látod ))
[2019-11-30 09:35:45] [Output] : Alexander R Lawensky: (( kocsin keresztül ))
((Nem fontos közbeni dolgokat töröltem!))
[2019-11-30 09:35:47] [Output] : Alexander R Lawensky: (( a sarokról ))
[2019-11-30 09:35:48] [Output] : Alexander R Lawensky: (( lőttél ki ))
[2019-11-30 09:35:55] [Output] : Admin[3] Smexy: (( és m5-be belátsz? ))
[2019-11-30 09:35:57] [Output] : Alexander R Lawensky: (( meg civil kocsival voltam ))
[2019-11-30 09:36:06] [Output] : Kearney Aida: (( nem láttam bele de akkor is tegnap üldöztek m5el ))
 
  • Vicces
Reactions: cikmar

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Te írtad, csak utána rájöttél arra, hogy ebből még rosszul is kijöhetsz ezért korrigáltad.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Nem mondtam, hogy láttam hogy TEK-es vagy csak , hogy olyan skinbe vagy miután kilőttelek láttam a hulládon a tek skint és utána jöttem rá, hogy TEK es vagy valamint akkor láttam miután adminügy volt :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
  • Vicces
Reactions: cikmar és Bazsi

Kerri

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
26
21
Budapest
V2 karakter
Armandi Diana
Sziasztok
Ha már rajta vagyok a képeken akkor én is hozzá szolok.
Szóval ha engem kerget egy fekete m5 amiből a szerveren 10+ van és mondjuk valami olyan csinál hogy megölhetem akkor ezután a szerveren le lelőhetem az összes fekete m5-öst ?
 

micsinai

Újonc
2019. 04. 20.
42
19
22
Zalaegerszeg
V4 karakter
Yazzy_Damien
LV karakter
Jesse_Wilkins
V2 karakter
Kearney Aida
Közeltsem a darára mentünk hanem az RPre, MG-t nem gondolnám mivel nem azt mondtam hogy azért lőttem le mert TEKes volt meg mert M5 üldözött hanem mert mindenkitt lőttünk aki megakart minket közelíteni, Lehet hogy mondtam hogy TEK-es és hogy üldözött M5 de nem azt mondtam hogy azért lőttem le :)
 
  • Vicces
Reactions: Bazsi

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
Igazábol ha tekes vagy, ha nem akkor is lövünk!
Ha fegyver van a kezemben, és bárki észre veszi donatella meg mögöttem pakolja az aranyat, akkor nem azt fogom nézni hogy milyen m5 és hogy milyen skinben ül benne bárki is, hanem egyből darálok!
És ez hogy a darára mentünk, ez így nem igaz hiszen akkor elmegyünk túszt ejteni vagy nem tudom, és direkt arra megyünk hogy dara legyen!
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Közeltsem a darára mentünk hanem az RPre, MG-t nem gondolnám mivel nem azt mondtam hogy azért lőttem le mert TEKes volt meg mert M5 üldözött hanem mert mindenkitt lőttünk aki megakart minket közelíteni, Lehet hogy mondtam hogy TEK-es és hogy üldözött M5 de nem azt mondtam hogy azért lőttem le :)
De akkor a kocsit lőnéd vagy lőnél el mellettem, de nem a fejemet lövöd egyből. Kész vicc vagy.
 

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
Miért is lőné a kocsit?
 

Techno

Újonc
Támogató
2019. 04. 12.
50
36
V4 karakter
Bryan H Silverstein
V2 karakter
Sophia R Goldman
És eleve nem járőröztél, hanem megálltál és nézelőttél![UNU]
 

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Miért is lőné a kocsit?
Hogy elzavarjon? Vagy figyelmeztessen hogy menjek onnan? Érdekes csak engem lőttetek, pedig mások is voltak ott, pl. ott volt a motoros is, őt se lőttétek.
És eleve nem járőröztél, hanem megálltál és nézelőttél![UNU]
Nem álltam meg, maximum 120-ról lelassítottam 80-ra. Megállni nem álltam meg. És de, járőrőztem egyedül, civilbe.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.