Sofia Larson jelentkezése a Terrorelhárításhoz.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mevrik

Újonc
See Game Helpdesk
v4
2024. 02. 15.
3
7
V4 karakter
Rezargjend Troshani
LV karakter
-
V2 karakter
-
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 15​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok,Alexnak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok, Békéscsabán élem minden napjaim.Jelenleg 8. osztályos vagyok mivel sajnos régebben még évet kellett ismételnem.Rendvédelmi iskolába tervezek tovább tanulni mivel több ismerősöm is ott tanul és ez tetszik a legjobban.Jelenleg legjobb barátom honvéd-kadét így tőle sok dolgot tudok szerencsére eltanulni.Szabadidőm eltöltése érdekében nagyrészt biciklizek vagy különböző videójátékokkal játszok haverjaimmal.Emellett körülbelül egy hónapja elkezdtem boxolni is amit nagyon szeretek csinálni,de sajnos még amatőr szinten vagyok benne.Szeretek csapatban dolgozni másokkal,de a legjobb haverommal is remek csapatot alkotunk.Amennyiben sikerül ide bekerülnöm akkor ez a remek csapat itt fog "szolgálni".Tudok vicceskedni is,de hogyha a helyzet megkívánja akkor kellő komolyságot veszek fel.Amikor csak tudom megadom a tiszteletet mindenkinek és próbálom kerülni a veszekedéseket.Nem szeretem az olyan típusú embereket akiknek a beszéde nem áll másból csak csúnya szavakből,velük kerülöm is a társalgást.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Beilleszkedő/könnyen barátkozó típus vagyok emellett segítőkész is.A szerveren szinte minden nap elérhető vagyok ez alól kivételt képez az amikor éppen nem érek rá valamilyen oknál fogva.Viszonylag sok RP tapasztalatom van mivel See előtt más szervereken is játszottam így összesen 3,5-4 éve rpzek körülbelül kisebb kihagyásokkal.Mindenről megvan a saját véleményem viszont eltudom fogadni másét is,de van amikor tanulni is tudok belőle.Amikor rendvédelmis voltam elég hamar kiléptem,ezt utólag már bánom is.Szeretnék újra rendvédelmis lenni viszont most egy számomra "magasabb" szintű frakcióban.Előre láthatólag nem kevés időt szeretnék itt eltölteni mivel közelebb áll a szívemhez a rendvédelem mint az illegál vagy a civil élet.​
4. Mióta játszol a szerveren? Szeptember óta játszok újra aktívan a szerveren mivel ekkor jött meg hozzá újra a kedvem de v3 vége felé regisztráltam már.​
4.1 Játszott perceid száma: jelenleg 36 169 percem van,de ez a bírálatig folyamatosan növekedni fog.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? 4-5 óra,de ez hétvégente sokkal több is szokott lenni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mint feljebb már említettem azért szeretnék a tekhez csatlakozni mivel amikor legutóbb rendvédelmis voltam elég hamar kiléptem és ezt utólag már megbántam.Emiatt szeretnék újra rendvédelmis lenni viszont már egy számomra "nagyobb" szintű frakcióban.A tek mindig is jobban tetszett nekem mint bármelyik más rendvédelmi frakció mivel ez számomra sokkal izgalmasabbnak tűnik.Emellett nekem sokkalta jobban tetszik a rendvédelem mint az illegálozás stb.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) NAVban voltam 2023 Szeptember 22-től 2023.November 30-ig ez idő alatt Etle Ala majd kis ideig Nera Conte volt a nevem végül kilépéssel távoztam a frakcióból.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy viszonylag határozott,rendszer követő karaktert alakítanék aki nem vicceskedi el a dolgát.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terror cselekmények megakadályozása/Elhárítása,Béke fenttartása,Priorításosabb személyek védelme,nagyobb akciók lebonyolítása és együttműködés a többi rendvédelmi szervezettel.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Sofia Larson​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1998.07.20.​
4. Nem: Nő​
5. Családi állapota: Kapcsolatban​
7. Foglalkozása: Jelenleg munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme:Los Santos, Jefferson 8/10​
11. Telefonszáma: +38-76-363-3160​
12. E-mail címe: sofia.larson@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- San Fierro Általános iskola.​
- Montgomery Főiskola​
- Los Santos Rendvédelmi Iskola​


Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​
- Érettségi bizonyítvány
- B kategóriás jogosítvány



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
- Angol társalgási szint​
- Spanyol alapfok​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: See City, 2024.02.16.
Sofia Larson
 
Utoljára szerkesztve:

Flynn

Barangoló
2019. 01. 11.
92
165
V4 karakter
Kendrick Flynn
Szia, a bannok fülnél a névváltásokról csatoltál egy képet, ezt javítsd kérlek. Illetve a 6. kérdésben nem derül ki, hogy milyen frakcióban is voltál és milyen indokkal léptél ki. És ha rám hallgatsz, akkor a 11. válaszodat is átgondolod/kibővíted.
 
  • Tetszik
Reactions: Virtyo

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: Hallottam pár jót rólad, TS -en sokat várok el tőled ha beakarsz kerülni. ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.