snowgoonz-Alax (Helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
329
660
V4 karakter
christmas gregory
LV karakter
shawn aguayo
V2 karakter
conor mcgregor
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
snowgoonz


Panaszra tett moderátor neve:
Alax


Panasz oka:
Kamu indokkal való kitiltás.
A történet ott kezdődik, hogy v2 bugjelentő topicokat olvasgattam, aztán rátaláltam erre a kommentre, (Bizonyítékoknál csatolva #1)amit én viccesnek találtam, mivel jó pár hiba van benne.
Erre a kommentre válaszoltam annyit, hogy "speaking the language of god", ami vagy három napig állt ott.
Ezután kaptam a kitiltásomat, a következő indokokkal. (#2 link)
Leírtam egy gyenge poént, nem tudom hol nem adtam meg a tiszteletet.
Egy bugot jelentő topichoz szóltam hozzá, miféle frackiót ócsároltam a hozzászólásommal?
Mint írtam, poén volt az egész, de persze ezzel lejárathattam a srácot, szóval az utolsó indokba nincs belekötésem.
Tudtommal még sosem váltottam veled egy szót sem, szóval nem értem mi vezetett arra, hogy kirakj ilyen kamu indokkal. (Tilos más frakciót ócsárolni.)
(( A bíráló személynek elküldöm a vágatlan képeket, csak mivel szerepel benne Messenger beszélgetés is, és senkit nem szeretnék megsérteni. ))



Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://www.upload.ee/image/12836581/bizonyitek.png



Egyéb megjegyzés:
Erre az egészre kaptam kettő hónapot.
Boldog Születésnapot, Alax.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Fede és Unu

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 265
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szervusz! Rövid leszek, és lényegre törő. A srác nem a legjobb nyelvhelyesség terén, eddig minden tiszta szerintem. Te pedig odadobtál neki V2 topicban egy ilyet "speaking the language of god" amikor V2 karakterneved sincs feltüntetve, feltételezem nem is játszol a szerveren. Szerintem, elég tiszteletlen viselkedés az, hogyha valakit a beszédkészség hiányossága, vagy a nyelvtanilag helytelen szóhasználat végett gúnyolsz ki. Felesleges egy gondok topicban a másikat ócsárolni és feszültséget kelteni ilyen módon. 26.) Fórum bármely területén tilos, oltogatni, parodizálni a másikat, bele értve a ,,beefelést'' is. Ez vonatkozik a chatboxra is! Szerintem ezen pedig nincs mit beszélni, jól magába foglalja a probléma lényegét.
Boldog Születésnapot, Alax.
Ezt pedig köszi szépen. ;)
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.

V2-es IG név nélkül odapöffenteni egy ilyen semmitmondó hozzászólást nálam, Alaxhoz hasonlóan kimeríti a lejáratás fogalmát.
Abban viszont nem állítasz valótlant, hogy ezért 2 hónap kitiltás túlzó, ezt én is így gondolom.
A bannod lejártát módosítottam 03.02-ig, illetve Alaxot szankcionáltam.

Zárom, helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.