smash garage. - dobj egy képet a kocsidról! -

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
Elkészült a következő képem. A kocsiról eltűntettem a fekete díszléceket az ajtóról, hátsó lökhárítókról is. Az első lökössel kb. fél órát szórakoztam mire el tudtam tűntetni a rendszámot úgy, hogy normálisan nézzen ki, ne legyen észrevehető, hogy szerkesztett. Nyilván, ha valaki extra módon ráközelít akkor látszik, de normális távolságból teljesen korrekt szerintem. Az égboltot ismét lecseréltem, nagyon jó lehetőségek vannak rá PS-ben.

Ti mit gonoltok, milyen lett?

#elegazatlagosbol
750-szerk.png
 

gffplayss

Barangoló
2019. 02. 15.
91
447
Germany
www.youtube.com
V4 karakter
Jaakkima Klaus ✰quiet
LV karakter
Oscar Cazalla
Elkészült a következő képem. A kocsiról eltűntettem a fekete díszléceket az ajtóról, hátsó lökhárítókról is. Az első lökössel kb. fél órát szórakoztam mire el tudtam tűntetni a rendszámot úgy, hogy normálisan nézzen ki, ne legyen észrevehető, hogy szerkesztett. Nyilván, ha valaki extra módon ráközelít akkor látszik, de normális távolságból teljesen korrekt szerintem. Az égboltot ismét lecseréltem, nagyon jó lehetőségek vannak rá PS-ben.

Ti mit gonoltok, milyen lett?

#elegazatlagosbol
750-szerk.png
igényes kép lett de nem tudom megbocsájtani hogy az autó nincs a kép közepén 😫
 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
Hozzám került egy ilyen Passat is.
Sosem láttam még Borbet felnikkel, pedig szerintem jól áll neki, szóval alá is dobtam.
Lekerültek a díszlécek, az antenna és természetesen a vonóhorog is.
Hogy tetszik nektek?
#elegazatlagosbol
passat-szerk.png
 
  • Vicces
Reactions: Danyh

aludanyi

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
70
120
20
Maglód
LV karakter
Ian Montgomery
MciyR2T.png


Sosem volt erősségem a PS-elés, így maradt alap beállításos 0 szerkesztéssel, remélem elfogatható. :) Letisztult suprám, nincs benne semmi különleges.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Bugeye és doms

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
MciyR2T.png


Sosem volt erősségem a PS-elés, így maradt alap beállításos 0 szerkesztéssel, remélem elfogatható. :) Letisztult suprám, nincs benne semmi különleges.
Néha a kevesebb tuning több, nekem bejön, köszönöm, hogy megosztottad a kocsid, várjuk a többi posztod is akár!
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Danyh és aludanyi

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
Van egy ilyen kis ritkaságom, hoztam róla egy képet.
Pár dolgot szedtem csak le, nincs a kocsi nagyon editelve. Első rácsról, fejtámlákból a logó és oldalról a légbeömlő ment el, valahogy ezek nélkül jobban tetszik.
#elegazatlagosbol
buick-szerk.png
 

aludanyi

Újonc
Támogató
2020. 11. 14.
70
120
20
Maglód
LV karakter
Ian Montgomery
ianflottaLV.png


Jelenlegi "flottám" :D Hamarosan, remélhetőleg bővül a csapat egy R32-es Golf-al, vagy egy Corrado-val, amiről szintén majd itt lehet követni a fejlődéseket.
 
  • Tetszik
Reactions: doms

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
174
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Montero Pows
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
gondoltam dobok fel én is pár képet, néhány eddig autómról, amikre büszke voltam, remélem elnyeri tetszéseteket. (nem vagyok valami nagy ps meg képszerkesztő mester, ezért is rakok fel natúr képeket.)





 

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
Király kocsik, jó látni, hogy vannak még, akik hozzányúlnak az autókhoz és nem hagyják gyárian!
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Danyh és RickLV

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 689
2 750
LV karakter
tomo vomo
Jó kis verdák ezek, el lettek találva!
Hamarosan én is érkezem fotókkal!
 
  • Vicces
Reactions: Danyh

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
174
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Montero Pows
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Az állandósok. Gyarapodott a gyűjtemény egy corradoval végre, egy hétig kellett vadásszak rá.
 
  • Imádom
Reactions: doms
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.