Skoda Octavia vRS?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
Nem azért írta az amerikai autót, mert neki a cadillac jön be vagy valami. Azért írta mert az illik leginkább a szerver szerepébe, és a szerepjátékhoz.
Egyébként az amerikai jogszabályok, és az amerikai stílus lenne jobb a szerveren, de ez már egy más téma.
Ha amerikai stílusú autó illene a szerverhez, akkor miért van OMSZ, Magyar Rendőrség, Nemzeti nyomozó iroda, OKF, miért magyarok az ilyen autók paintjobjai stb?
A szerver nem amerikai stílusú.

A Cadillacet pedig egy példának írtam, mert hirtelen más márka nem jutott eszembe ami még nincs a szerveren és amerikai.

~Telefonrol írtam, bocsi az ékezetek és a helyesírási hibák miatt
 

Csipesz

Barangoló
2020. 11. 07.
95
1 103
18
Dunaharaszti
V4 karakter
adebola okechukwu
Ha amerikai stílusú autó illene a szerverhez, akkor miért van OMSZ, Magyar Rendőrség, Nemzeti nyomozó iroda, OKF, miért magyarok az ilyen autók paintjobjai stb?
A szerver nem amerikai stílusú.

A Cadillacet pedig egy példának írtam, mert hirtelen más márka nem jutott eszembe ami még nincs a szerveren és amerikai.

~Telefonrol írtam, bocsi az ékezetek és a helyesírási hibák miatt
Akkor pl.: omszbe miert nem jelentkezhetek magyar nevvel? Tobb sebbol is verzik ilyen teren a szerver, el kene gondolkodni azon, hogy most mi van, milyen stilust kepvisel. Csak gondolj bele, irl sem az a neve a rendoroknek mi kis szeretett hazankban(vagyis nagyon keves eselyt latok ra), mint peladul Alvaro Roberto Deteharan es mas egyeb, kulfoldi, szamomra vicces kereszt es vezeteknev kombok. Innentol mehet oda-vissza a szurkalodas, hogy milyen stilusu a szerver, valamilyen mertekben igaza van mind a ket felnek, meg nem is.
 

Munyoz.

𝕮𝖆𝖗 𝖙𝖊𝖑 𝖊𝖘𝖙 𝖓𝖔𝖙𝖗𝖊 𝖇𝖔𝖓 𝖕𝖑𝖆𝖎𝖘
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
660
2 402
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
Jolvan ne vitázzatok már, mutatom még a pj2-t aztán kerüljön be és kész vita lezárva
(nincs olyan ember aki ne akarna hatalmas mese csöcsöket az autójára)
319969857_522514903144331_1376602200220995414_n.jpg
 

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Adom, pont egy Skoda kell ide amit IRL se vesz senki a nagy cégeken és önkormányzatokon kívül (Ők is azért mert "ócsó")
Egy hét és menne a Passat sorsára, ingyen elvihető és senki nem használja csak aki kezdő, arra meg pont jó a 406-os is

Teljesen más egy RS Octavia mint egy sima Passat vagy bármi.Full extrás RS Octavia kenterbe veri a való életben is a nagyobb társait.Akár 5-ös BMW, akár A6-os Audi.Cégre nem vesznek RS flottát, kevered a sima basic 1.4 Octaviákkal, de ez nem is a játékhoz tartozik szóval mindegy.Azért gondoltam az ötletet, mert Audi, BMW, Mercedes-el van teli a szerver.Középkategóriából nincs "izgalmas" választék, és például az újabb RS simán lehetne egy A8-as szinten a szerveren.Azt is sokan kedvelik, népszerű.
 

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
attól még hogy van kedvenc autód nem kell ráerőltetni mindenkire, had legyen már az embernek saját véleménye

Nem a kedvenc autóm, soha nem is volt.Véleménye lehet, ahogy nekem is, és mindenkinek.El kell fogadni hogy valaki nem akarja a 11. BMW-t, vagy 9. Audit a szerverre.Ebbe nincs semmi egyéb.
 
  • Tetszik
Reactions: Knifi

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Teljesen más egy RS Octavia mint egy sima Passat vagy bármi - Úgy érted hogy 85-90%-ban megegyezik vele mint minden sedan a VW csoporton belül, más a logó meg a felni.

kevered a sima basic 1.4 Octaviákkal - Ami egy RS matricán kívűl hajszál pontosan úgy néz ki mint egy RS, meg persze nagyobb motorral szerelt ami a szerveren úgy sem fog jelenteni semmit egy második matricán kívül

Csak ismételni tudom magam:

Behoznak egy új BMW-t (pl M4) hónapok után is napi szinten keres valaki megvételre és a szerver egyik legdrágább autója
Behoznak egy alsó kategóriás autót (pl VW Passat) pár hét után senki nem keres megvételre és csak akkor látod hirdetve mikor valakinek ingyen eladó mert annyit nem ér neki, hogy elvigye bontóba
 
  • Tetszik
Reactions: flakon

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Csak ismételni tudom magam:

Behoznak egy új BMW-t (pl M4) hónapok után is napi szinten keres valaki megvételre és a szerver egyik legdrágább autója
Behoznak egy alsó kategóriás autót (pl VW Passat) pár hét után senki nem keres megvételre és csak akkor látod hirdetve mikor valakinek ingyen eladó mert annyit nem ér neki, hogy elvigye bontóba
Persze, mert 40 ezer pp es 0 limites. Ez egy nagyon rossz pelda.
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
390
974
V4 karakter
Dane Rees
LV karakter
Patrycja Grzelak
+ Mert a szerver fele kereskedik, a normális szerepjátékra képtelen. (Természetesen tisztelet a kivételnek, blablabla.)
 

Husiiii

Újonc
2019. 07. 31.
72
294
V4 karakter
felipe.diaz
LV karakter
casey.mcbridge🤵🏼‍♀️
Bőven van mivel kereskedni a szerveren, kár tovább fokozni ezt a tendenciát amit most élünk meg. Különben sem néz ki egyik sem olyan jól, én biztos nem vennék ilyet, inkább talán amit a valóéletben úgy sem tudnék vezetni.
 

flakon

Újonc
Támogató
2021. 12. 31.
22
31
V4 karakter
Ayden Velazquez
Teljesen más egy RS Octavia mint egy sima Passat vagy bármi.Full extrás RS Octavia kenterbe veri a való életben is a nagyobb társait.Akár 5-ös BMW, akár A6-os Audi.Cégre nem vesznek RS flottát, kevered a sima basic 1.4 Octaviákkal, de ez nem is a játékhoz tartozik szóval mindegy.Azért gondoltam az ötletet, mert Audi, BMW, Mercedes-el van teli a szerver.Középkategóriából nincs "izgalmas" választék, és például az újabb RS simán lehetne egy A8-as szinten a szerveren.Azt is sokan kedvelik, népszerű.
Valóban sok különbség van egy rs octavia és egy passat között, a vw embléma le van cserélve és vagy 50 lóerővel erősebb aztán ennyi a különbség a kettő között. A második állításod kicsit viccesnek tartom, nem tudom, hogy például a bmw-k közül mit ver le, talán egy 20 éves 316i-t vagy micsodát? Szerintem fölösleges még egy passat-ot berakni a szerverre.
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Benz és Dezi

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Valóban sok különbség van egy rs octavia és egy passat között, a vw embléma le van cserélve és vagy 50 lóerővel erősebb aztán ennyi a különbség a kettő között. A második állításod kicsit viccesnek tartom, nem tudom, hogy például a bmw-k közül mit ver le, talán egy 20 éves 316i-t vagy micsodát? Szerintem fölösleges még egy passat-ot berakni a szerverre.


Tatabányai szakaszon, kanyaros részeken igazából 540i-ig bármit megeszek vele.Az egyenes az már más, természetesen egyenesben mindenki tudja nyomni a gázt.Nem, teljesen más egy RS Octavia Passathoz képest.Fékek, futomű, konkrétan 80%-ban egy másik autó.Mivel nem is értesz hozzá ezekszerint, nem is szólnék ehhez hozzá.Viszont úgy sem a modell ajánláshoz tartozik, mert csak feldobtam ötletnek egy auto modellt. :D
 
  • Hűha
Reactions: benec

flakon

Újonc
Támogató
2021. 12. 31.
22
31
V4 karakter
Ayden Velazquez
Tatabányai szakaszon, kanyaros részeken igazából 540i-ig bármit megeszek vele.Az egyenes az már más, természetesen egyenesben mindenki tudja nyomni a gázt.Nem, teljesen más egy RS Octavia Passathoz képest.Fékek, futomű, konkrétan 80%-ban egy másik autó.Mivel nem is értesz hozzá ezekszerint, nem is szólnék ehhez hozzá.Viszont úgy sem a modell ajánláshoz tartozik, mert csak feldobtam ötletnek egy auto modellt. :D
Hát kanyaros részen nyilván megeszed ha a skoda kb fél tonnával könnyebb. Az rs octavia számomra akkor is egy túlárazott vw marad. Nem szeretnék ebből vitát kezdeni, úgyhogy inkább hanyagolom is a témát.
 

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Hát kanyaros részen nyilván megeszed ha a skoda kb fél tonnával könnyebb. Az rs octavia számomra akkor is egy túlárazott vw marad. Nem szeretnék ebből vitát kezdeni, úgyhogy inkább hanyagolom is a témát.

Magam sem szeretnék vitát, nem azért küldtem be egy modot.Elfogadom az álláspontod, ha te így látod ezt.
 

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
291
1 910
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
Full extrás RS Octavia kenterbe veri a való életben is a nagyobb társait.Akár 5-ös BMW, akár A6-os Audi.Cégre nem vesznek RS flottát, kevered a sima basic 1.4 Octaviákkal, de ez nem is a játékhoz tartozik szóval mindegy.
Azért egy Skodát 5-ös BMW-hez vagy akár egy A6 hoz hasonlítani még viccnek is kicsit erős lenne :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:. (mondom ezt VOLT céges RS octaviával) úgyhogy igen is vesznek RS flottát. De ha van egy A6, 5-ös BMW-d dobj egy PÜ-t megbeszéljük a többit annyin ne múljon. Szerintem pedig egy Octavianak még ha nem is RS-nek teljesen létjogosultsága van akár egy rendőr Astra helyett.
 

Munyoz.

𝕮𝖆𝖗 𝖙𝖊𝖑 𝖊𝖘𝖙 𝖓𝖔𝖙𝖗𝖊 𝖇𝖔𝖓 𝖕𝖑𝖆𝖎𝖘
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
660
2 402
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Chambley
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇫🇷🇲🇽
szerintem irány versenyezni tökölön találkozunk srácok mérjük össze de rendesen!
 
  • Vicces
Reactions: Dezi és Jobblue

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Azért egy Skodát 5-ös BMW-hez vagy akár egy A6 hoz hasonlítani még viccnek is kicsit erős lenne :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:. (mondom ezt VOLT céges RS octaviával) úgyhogy igen is vesznek RS flottát. De ha van egy A6, 5-ös BMW-d dobj egy PÜ-t megbeszéljük a többit annyin ne múljon. Szerintem pedig egy Octavianak még ha nem is RS-nek teljesen létjogosultsága van akár egy rendőr Astra helyett.

Vezettem én már 570 LE-s Nissan GTR-t is.Van viszonyítási alapom.Rengeteg autót vezettem, amiket felsoroltam azokat is.Természetesen nem háttér nélkül gondolom ezt, hanem ár-érték arányosan amit tudnak az autók.Viszont mielőtt valaki megsértődne, írhattam volna Mercedest is vagy bármit.Igazából ez a mondandó nem arról szólt melyik a rossz, vagy jó márka/autó.Hanem hogy ne folyamatosan csak luxus,csús kategóriás autók kerüljenek be, ez volt a mondandója.
 
  • Tetszik
Reactions: Knifi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.