Skoda Octavia vRS?

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dezi

Zöldfülű
2019. 01. 19.
163
92
V4 karakter
Desimir Romanovic
LV karakter
Donald Peterson
Sziasztok.Nos arra gondoltam, hogy a Peugeot helyére kellene valami ikonikusabb, és kedveltebb modell.Eléggé elvault a Peugeot, V1 óta bent van a szerveren.Szerintem kellene rá egy frissítés, és egy személyes kedvencem hoztam el nektek.

A modelleket teszteltem, mindkettő törik.Szép, buggmentes modok.Sokak kedvence lehetne egy relatív olcsóbb kategóriában, de persze ezt majd a vélemények eldöntik.Mindenesetre a Peugeot helyére jöhetne valami más, gondoltam ezért feldobom ötletnek.


Skoda Octavia vRS 2001-2005: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/113556-skoda-octavia-rs.html

2199f65f6987d03e863b2d79fbb5ae12.png


Skoda Octavia vRS 2021: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/176080-2021-skoda-octavia-rs-pro/

f0a6835830608a3e488b216423dd749b.png


Ha netán tetszik, tegyétek hozzá hogy a régi, vagy az új modell.
 
Utoljára szerkesztve:

gangjapan

Újonc
2022. 10. 08.
9
5
V4 karakter
Tony Zoney
LV karakter
Tony Lakter
Támogatom elég baró lenne ha bejönne a Peugeot helyére valamelyík szivesen látnám mind kettőt.
 

palcika

Barangoló
2022. 07. 03.
98
67
Győr
V4 karakter
tay.gokce🇹🇷
LV karakter
arben.spes🇹🇷
Sziasztok.Nos arra gondoltam, hogy a Peugeot helyére kellene valami ikonikusabb, és kedveltebb modell.Eléggé elvault a Peugeot, V1 óta bent van a szerveren.Szerintem kellene rá egy frissítés, és egy személyes kedvencem hoztam el nektek.

A modelleket teszteltem, mindkettő törik.Szép, buggmentes modok.Sokak kedvence lehetne egy relatív olcsóbb kategóriában, de persze ezt majd a vélemények eldöntik.Mindenesetre a Peugeot helyére jöhetne valami más, gondoltam ezért feldobom ötletnek.


Skoda Octavia vRS 2001-2005: https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/113556-skoda-octavia-rs.html

2199f65f6987d03e863b2d79fbb5ae12.png


Skoda Octavia vRS 2021: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/176080-2021-skoda-octavia-rs-pro/

f0a6835830608a3e488b216423dd749b.png


Ha netán tetszik, tegyétek hozzá hogy a régi, vagy az új modell.
Támogatom.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. Nekem az a véleményem, hogy kicsit el kellene már engedni a régi autókat. 1-2 ikonikus maradjon, mint pl. a VW Bogár, de ilyen átlag régi kocsikat nem kéne erőltetni. Támogatom, de csak az újat
 

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
Helló. Nekem az a véleményem, hogy kicsit el kellene már engedni a régi autókat. 1-2 ikonikus maradjon, mint pl. a VW Bogár, de ilyen átlag régi kocsikat nem kéne erőltetni. Támogatom, de csak az újat
Octavia és Octavia vRS között nagy a különbség.. Képzelj el egy sima Audi Quattro-t, majd egy Sportot.. egyébként nem annyira átlag kocsi, nem is volt.
Magyarországon sincs belőle valami iszonyatosan sok..
Abban egyetértek viszont, hogy ha mindenáron modcsere nem régit kéne, ebben igazat adok. Szerintem egy 2. generációs már elég lenne amúgy..
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
355
925
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Még mindig undorító, okádék, felesleges. Olyan autókat kellene keresnetek, ami illik is a szerverre, mert ezek az ötletek elég rosszak.
Adom, pont egy Skoda kell ide amit IRL se vesz senki a nagy cégeken és önkormányzatokon kívül (Ők is azért mert "ócsó")
Egy hét és menne a Passat sorsára, ingyen elvihető és senki nem használja csak aki kezdő, arra meg pont jó a 406-os is
 

Vajas

menekülök tovább el a kékektől🥷🏽
2019. 01. 10.
284
3 466
23
Vienna
LV karakter
Keith Dowler
@Knifi Örülök, hogy megtudtalak nevettetni a hozzászólásommal. Nézd meg ezt a csodás modellt ( ötletet ) amiért annyira odavagytok néhányan, de a szerverhez egyáltalán nem illik. ( Nyugodtan röhögősözheted ezt a hozzászólást is, csak magadat minősíted vele. )
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
928
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
Vajasnak teljesen igaza van, egyátalán nem illik a szerver tematikájába, stílusába ez a modell. (Ahogy a passat, és még sok más mod sem.)
 
  • Tetszik
Reactions: Kopi04 és Vajas

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
@Knifi Örülök, hogy megtudtalak nevettetni a hozzászólásommal. Nézd meg ezt a csodás modellt ( ötletet ) amiért annyira odavagytok néhányan, de a szerverhez egyáltalán nem illik. ( Nyugodtan röhögősözheted ezt a hozzászólást is, csak magadat minősíted vele. )
Nyilván nem fogok betámadni senkit, mert nem tetszik neki egy mod(A mod szerintem is ocsmány, nyilván ha be is kerülne, egy minőségibbet kellene keresni, én sem azért linkeltem a képet, hogy az legyen, hanem inkább egy olyan mint a régebbi, ismét mondom a mod minőségét nem néztem, csak magát a kocsi "régiségét?").

@Knifi csak gondolj bele milyen lenne seemtan egy octaviaba ülni. ((rossz))
Biztos rossz lenne, de szerintem még mindig egy fokkal jobb a "népautó kategória", mintha még egy Limites szuperautó jönne be, ami max pár embernek lenne...

egyébként szerintem felesleges, valami amerikai kocsi jöhetne inkább
Nyilván jobb lenne, de egy Octavia vRS mod-ról szóló ötlet topicban nyílván felesleges elkezdeni, hogy inkább egy Cadillac legyen.
 
Utoljára szerkesztve:

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
928
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
Nem azért írta az amerikai autót, mert neki a cadillac jön be vagy valami. Azért írta mert az illik leginkább a szerver szerepébe, és a szerepjátékhoz.
Egyébként az amerikai jogszabályok, és az amerikai stílus lenne jobb a szerveren, de ez már egy más téma.
 

Knifi

V3GA
2019. 08. 22.
116
235
Pécs
V4 karakter
Rosalie Capezza
LV karakter
Jessica Claymore
V2 karakter
Rosalie Rossi
Nem azért írta az amerikai autót, mert neki a cadillac jön be vagy valami. Azért írta mert az illik leginkább a szerver szerepébe, és a szerepjátékhoz.
Egyébként az amerikai jogszabályok, és az amerikai stílus lenne jobb a szerveren, de ez már egy más téma.
Ha amerikai stílusú autó illik a szerverhez, akkor miért van OMSZ, Magyar Rendőrség, Nemzeti nyomozó iroda, OKF, miért magyarok az ilyen autók paintjobjai stb?
A szerver nem amerikai stílusú, van bent pár "Import" kocsi, de egy amerikai népautó, amitől már a szerver elvesztené "magyarosságát", szerintem butaság lenne, egy 0/0 limites kocsi, hogy pár embernek legyen meg aki lePPzi, még nagyobb.

A Cadillacet pedig egy példának írtam, mert hirtelen más márka nem jutott eszembe ami még nincs a szerveren és amerikai.

A fent megfogalmazott dolgok, teljesen saját agyszulemenyek, és senki ellen nem irányulnak, semmi sincs kőbe vésve.


~Telefonrol írtam, bocsi az ékezetek és a helyesírási hibák miatt
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Jobblue
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.