Sheriffség visszahozatala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
454
1 265
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Sziasztok.

Nem tudom, hogy kik azok, akik játszottak még anno a seemta-án, mikor még a sheriffség bent volt, és Angel Pine-ban volt az állomásuk, de mióta bekerült ez az új hobbi munka, név szerint a detektorozás, azóta szerintem nagyon nagy haszna lenne a sheriffségnek, mivel erősen megnövekedtek a rablások Angel Pine, és annak a környékén. Biztos vagyok benne, hogy most már több szerep jutna nekik is. ( Már nem emlékszem miért került ki a szerverről. ) Nem a legéletbe vágóbb ötlet, de én szívesen látnám újra a frakit a szerveren.
 

agoston

yvl
2020. 09. 15.
442
3 675
V4 karakter
Vivienne Holloway
pontosan ez az, akkor meg minek magyar szervezetek mellé egy sheriffség? a bentondzsungelben igazoltassanak? van nav, van pd, sheriffség már tök felesleges lenne
 
  • Vicces
Reactions: Papii és xabea

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
országos mentőszolgálat , honvédség, meg a rendőrség mellé nem nagyon tudnám besorolni a sheriffséget
Polgárőrségként talán, még találna is a feladathoz, hisz ha jól tudom a polgárőrök feladata a közbiztonság fenntartásának segítése meg ilyesmik.
 

nOthing

Pötyögtető
2019. 01. 17.
454
1 265
Piliscsaba
V4 karakter
Christopher Friedhofen
Polgárőrséggel az lenne a baj, hogy már alapjáraton sokan csak funnak tekintenék az egészet. Ez olyan, mint amikor magyar névre változtatják meg az emberek a nevüket, és a rossz tapasztalatok, amik beivódtak a közösségbe az esetek 70%-ban mindenki csak funnak tekintik az ilyen karaktereket. Na ilyen lenne a polgárőrség is, mivel sokan előtték ezt a polgárőrséges dolgot funolásból. Régen is megvolt a szerepe a sheriffségnek, szerintem most is megtudnák találni normális kereteken belül a szerepét.

Edit: Ja tényleg vicces az ötletem, haha.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Darki

Barangoló
2022. 01. 09.
132
887
V4 karakter
@bosko.cizek
LV karakter
@zyrell.dorsey
seecity polgarorseg vilagitos mellenyben
hibatlan
egy kis 4x4 Lada Niva-ban, mindent vinne.
Polgárőrséggel az lenne a baj, hogy már alapjáraton sokan csak funnak tekintenék az egészet. Ez olyan, mint amikor magyar névre változtatják meg az emberek a nevüket, és a rossz tapasztalatok, amik beivódtak a közösségbe az esetek 70%-ban mindenki csak funnak tekintik az ilyen karaktereket. Na ilyen lenne a polgárőrség is, mivel sokan előtték ezt a polgárőrséges dolgot funolásból. Régen is megvolt a szerepe a sheriffségnek, szerintem most is megtudnák találni normális kereteken belül a szerepét.
Ezen lehet változtatni, példának talán uncseh "Magyar Gengszterek" topicját tudnám hozni, ezt is funnak tekintette mindenki az elején, de olyat robbantottak, hogy elég sokan megváltoztatták a véleményüket. Bizonyítani kell, hogy nem fun, hanem ténylegesen komoly frakcióról van szó. A Sheriffség egyáltalán nem illene a szerverre a többi magyar rendfenntartó szerv mellé, Polgárőrség sokkal találóbb. Továbbá a polgárőrség feladata a következő: "Célja az ország közrendje és közbiztonsága fenntartásának segítése, a határőrizetben, a környezet- és természetvédelemben, a veszélyhelyzetek megelőzésében és kezelésében, a társadalmi bűnmegelőzésben való lakossági részvétel, illetve az önkormányzatok és a lakosság közötti bizalom erősítése, továbbá a helyi közbiztonság közösségi védelme." (forrás: https://hu.wikipedia.org/wiki/Polgárőrség)
 
  • Tetszik
Reactions: Kristof0723

justcody

trónon a király, vígan dúl a lakoma
Globális Moderátor
v4
2021. 08. 19.
723
1 940
V4 karakter
Cody_Bishop 🦆 🇯🇲
- Az illegálnak kedvez most ez a fémkeresőzős update, nem hiszem, hogy ilyen mértékben rá kellene kontrázni
- Sherrifség nem illik bele a magyar frakciónevek közé.
- Polgárőrség mint külön frakció közel biztos, hogy nem lesz. Őszintén... Mivel az erdőben flangáló embereket fegyveresek rabolják el, egy polgárőr mit tudna tenni fegyver nélkül? Potenciálisan rabolgatnák őket is. Nem hiszem, hogy komoly visszatartó erő lenne az, hogy mondjuk közvetlen kapcsolatuk lenne a rendvédelemmel.
- Az egyetlen járható út szerintem az, ha egy frakció indít olyan alosztályt, amely az erődkre összpontosít. Anno talán a Honvédségnél volt ilyesmi.
- Szerintem így is eléggé jól pásztázzuk rablások tekintetében frekventáltá vált helyeket, legalább is MDC jelekből ítélve délutánonként van 3-4 egység akik próbálnak vigyázni a detektorozókra.
 

Ivano

Fórum Császár
Támogató
2019. 01. 10.
1 932
4 397
25
Mogyoród
V4 karakter
Ivano Luchese
LV karakter
Ivano Luchese
Sheriffség volt a neve, vagyis Angel Pine Sheriffség ami bent volt a szerveren.
A half english végett volt így megnevezve és nem pedig Sheriff's Departmentre, hiszen az LV-n van, ami full amerikai (ekkor még nem volt LV).

A Sheriffséget Vorty és Jesse hozta be a szeróra, hiszen ők voltak Angel Pine területén a főmuftik és a Ku-Klux-Klán rp-nél elfogadottabb volt a Sheriffség, sőtt igény is volt rá. Akkoriban (2017 első negyedéve) Én voltam a Kormány főleader, felkerestek IC, Én pedig engedélyeztem a Sheriffséget rp szerint is.

Sokáig vitték, de a seeLV megnyitása után átadták a Sheriffséget Matthew Brucenak, illetve Speler Chrisnek.(+rep nekik)
Szolgálati felszerelésük kezdetben a vadászpuska+pumpálós shoti volt, szolgálati járművük pedig egy lepukkant sheriff kocsi (modolt).

Idővel vortyék távozása végett lentebb hagyott a lendülete a dolognak, történtek jó- és rossz dolgok, majd végül kikerült az FK.

A feladatuk az SF-i vidéki terület felügyelete volt, míg a városi feladatokat a NAV látta el.

Röviden a története ennyi. :D hírtelen ezt találtam csak a volt kormányos doksik között

Amúgy már nem látom értelmét vissza hozni, ideális esetben el tudják látni a rendvédelmi frakciók a feladatot.
 

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Ha San Fierro egy különálló ország, kitiltjuk onnan az összes "magyar" rendvédelmi szervezetet akkor lenne egy kis realitása. Ez nem fog megtörténni, nem véletlenül van külön LV szerver.
 

marci213

Újonc
2022. 05. 14.
7
83
V4 karakter
Ville Rehn.
Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás! Büntetés: 40 pont - Dijego
fölöslegesnek talalom
 
Utoljára szerkesztve:

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
154
611
Jelenleg öt rendvédelmi szerv védi a detektorosokat, ha csak egy gyárat nézünk akkor az arány úgy néz ki, hogy 100 rendvédelmis két felé osztva (kint a biztosítók, bent az M4 felszereltek) a 7 személy ellen. Illegális frakcióknál talán vannak 30-an, ha túsz/ATM fúrás van. Ilyen szempontból már esélye nincs az illegálnak, hiszen ott meghalnak, elveszítik az armorjukat (most ne nézzük a vagyont/pp vásárlást) és kezdhetik újra beszerezni a kevlárra valót, amíg egy rendvédelmis meghal, csak haza ballag hq-ra 2x benyomja az "e" betűt és gond egy szál se megy a dolgára. Most, hogy egy kisebb lehetőség adódik az olyan embereknek, akiknek csak rablásra van kapacitásuk, AP erdőben, már veszítenek, mert gondolom a Sherrifek ott fognak járőrözni, ezzel is további hátrányt okozva az rp-zni próbáló személyeknek, és az összes detektoros már ott fog tevékenykedni, mert ott kisebb az esélye a rablásnak.
 

aDaw

Klaviatúra gyilkos
2019. 11. 20.
778
2 366
21
Szigetszentmiklós
V4 karakter
sven.sparre ✌️
LV karakter
molnar.adam
V2 karakter
bernau.marcell
Csa, többiek leírták miért nem kell, eleve nem értettem sosem ezt az "úúúúúúúúúúúúú legyen már sherrifség mert tök menő!!!!" dolgot. Aztán ugyanúgy a BVI sorsára jutna (Béke poraira meg ilyenek).

ETA hozzászólása meg tökéletesen leírja mi lenne HA...
Így sincs akció napközben, mert ha nincs 70 rendvédelmis kint járőrben akkor egy sem. Én sem csinálnék így akciót.

Edit: Ja tényleg geci vicces az ötletem, haha.
Erre csak annyi, hogy ne írj ötletet ha nem tudod fogadni a negatív reakciókat.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Egyébként régen is nagyot ment, én most is el tudnám képzelni. Biztos vagyok benne, hogy lenne rá igény, és rengeteg RP lehetőség lenne belőle. Aki meg azt mondja, hogy "Felesleges" azt továbbra sem értem, mivel ha nincs is megpróbálva, akkor honnan tudjuk azt, hogy valóban jó-e lenne és/vagy Felesleges lenne?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.