Sheriff's Department

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 08. 26.
5
5
V4 karakter
Jack Lagoz
LV karakter
Jack Walter
OOC
Nevem:
Lidak Krisztian


Korom:

16


Indok Miért Lenne Jó:
A szervernek könyebb lenne oda figyelni a ügyekre és a IC ügyekben is meg könyítenénk ezzel a rendörség dolgát is és pörgősebb lenne a játékosoknak az élmény is.
A faluba gondoltam ezt a Sherifi irodát. A határon csak az engedélyezett rendőrök jöhetnének átt. A Sherifségben 30 vagy 50 ember is elég volna mivelt egyszerű lenne az egész dolog. PL- Fel hívják a Sherifi Irodát. Be jelentést tesznek hogy valakit meg vertek XY utcában. 1 járőr kocsi ki megy a helyszinre. Az éppen ott tartozkodó lr RP zi a helyzetet. Ha sikerul valakit el fogni akor egy ideiglenes zárkába teszük míg nem jön érte a városi rendörség. Vagy ha rongálásról lenne szakkor pénz bírságot álitanánk elő. Kb így enyi lenne a le írása .


Önéletrajz:
Engem Krisztiánnak hívnak 16 éves korabeli srác vagyok. Szlovákiában születtem a Érsek Ujvári korházban. A korházban sárgaságot kaptam ézért sajnos szeműveges vagyok 13 éve. A közép iskolát idén kezdem el mivlet évesztes vagyok. Jelenleg Gútán élek nagy mamámal és bátyámal. Van egy kutyánk is lili. A hobbim a horgászás és a autók szerelése. A szűleim el váltak családi okok miatt. A hétvégéim apumnál töltöm faluban. A tanulásal nincs gondom mivelt elég ügyesnek tartom magam és sokan mondták is. Amit én el kezdek azt sose hagyom abba és ezért szeretnek engem meg bízni ilyen dolgokal. Téli évszakban többet vagyok aktív. A szünetekben gamingre fordítok több időt.




IC
Nevem

Christian Walter

Születési Helye és Ideje

Én See Cityben születtem 1979.Oktober.13 án

Benyujtási Kérelmem Célja
A Városi Rendörség munkájának meg könyítése. A faluban több a bűn cselekmény és ezt szeretném meg előzni. Egy kisebb csapatot még a mai nap folyamám létre hozok. A csapatunk célja az lesz hogy körbe járjuk a várost és ahol bünt észlelünk meg jelenünk. Az intézkedést minden alkalomal jelenteni fogjuk a városi rendör örsön. A faluban ma egy toborozást kezdeményezek 20:00 kor és a tevékenykedést ma 21:00 kezdjük.



Önéletrajz
Christian Walter 39 éves vagyok See City Grown street 3 élek.Építész szakon végeztem de sajnos tovább tanulni nem volt lehetőségem mivel a szüleim ezt nem bírták volna anyagilag.Jelenleg postásként dolgozom.Dolgoztam már Bányászkényt,gyártósori munkásként is!Hobbim az a foci.Kék szemem van és 178 magas vagyok valamint 110 kg..Ez azt is jelenti hogy sokat ülök autóban és ezért hízok.Sajnos anyám és apám már elhunyt és így egyedül maradtam felésegem családom az nincs jelenleg így minden időt a munkámra tudok fordítani.Van egy kertem azt gondozom magányosan.Több nyelven is tudok.Idegen nyelvek amiket tudok: Angol.Német,Cseh,Szlovák.Rugalmas pontos és tisztelettudó polgár vagyok.Szeretek dolgozni és ez bizonyítani is tudom!-



 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.