Segítségnyújtás - kérdés, probléma, gond

Patr1k85

Újonc
2022. 11. 25.
8
18
V4 karakter
Huxley Patrick
LV karakter
Huxley Darius
Szia! Csak annyi lenne a kérdésem, hogy más nevében írhatok-e unbant kérelmet? (Ki van bannolva fórumról is, ezért szeretnék az ő nevében írni)
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
636
1 000
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Igen lehet, viszont fontos, hogy tüntesd fel a téma címének a végén, hogy: '(Helyette)'.
 

Hakim Faez

Újonc
2019. 07. 10.
1
0
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia! Azt írja a játék belépéskor hogy a serial már használatban van, de nem tudok belepni ucpre se mert elfelejtettem minden adatot, annyira rég regisztráltam. Mit tegyek?
 

Csajagi0812

Újonc
2023. 07. 02.
19
12
V4 karakter
David Troelsen
LV karakter
Brock Tenessi
Helló, ha a most futó szerverről kibannoltak örökössel, akkor majd a másik sima V4-re lesz lehetőségem regisztrálni? Vagy így az is bukó ?
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
725
978
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Csak egy lényegibb kérdés:

Gondolkodok egy farm kiadásán. Ha valami csoda folytán véletlen nem tudom meghosszabbítani (sose mennék arra, hogy valakit átverek), és, ha egy illető ír egy panaszkönyvet az "átverés" miatt ezekután pedig visszaszolgáltatom az összeget az ugyanúgy kitiltással jár? Vagy következmény nélküli lesz?
 

delulu king

top suicide
2019. 01. 12.
2 084
6 788
V4 karakter
John Stanczak
LV karakter
Quantavious Luttrell
Szia, amennyiben az okozott kár összegét megtéríted, akkor nem kapsz érte szankciót.
 
  • Imádom
Reactions: rajna

TothIdared

Újonc
2023. 10. 09.
1
0
Szevasztok. Egy kis problémával szembesültem. Elindítom a seemta launchert, belépek, csatlakozok az LV szerverre, de kb 10p játék után crashhel a játék. Próbáltam már új nvidia drivert tenni, és a laucnhert is újratelepíteni. Valami tipp, hogy mi lehet a gond?
image.png
 

Bystro036

Újonc
2019. 09. 22.
4
1
V4 karakter
Toniati Dybala
LV karakter
Luka Rosso
Hello, sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy elindítom a játékot és kis felbontásban és nézetben indul el és az lenne a kérdésem hogy esetleg ezt hol lehetne állítani? Mert kerestem már mindenhol és nem találtam. Illetve ha kiszeretnék lépni/ a beállításokra rászeretnék menni akkor odáig nem megy el a kurzor mert az ablaknak a "határa" nem engedi tovább.
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
538
623
LV karakter
Colton Reeves
Hello, sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy elindítom a játékot és kis felbontásban és nézetben indul el és az lenne a kérdésem hogy esetleg ezt hol lehetne állítani? Mert kerestem már mindenhol és nem találtam. Illetve ha kiszeretnék lépni/ a beállításokra rászeretnék menni akkor odáig nem megy el a kurzor mert az ablaknak a "határa" nem engedi tovább.

Szia,próbáld meg a gépeden felbontást átállítani.
 

codish

Újonc
2022. 05. 23.
51
70
Győr
V4 karakter
----
LV karakter
----
V2 karakter
-------
Hello, sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy elindítom a játékot és kis felbontásban és nézetben indul el és az lenne a kérdésem hogy esetleg ezt hol lehetne állítani? Mert kerestem már mindenhol és nem találtam. Illetve ha kiszeretnék lépni/ a beállításokra rászeretnék menni akkor odáig nem megy el a kurzor mert az ablaknak a "határa" nem engedi tovább.
Amennyiben olyan problémád van, hogy a felbontás beállítása után nem tudsz rákattintani a beállításokra, akkor a következő beállítás után tökéletesen fog működni, ha nem állítod át az alapvető képernyő windowsos képernyő “nagyításod”. Nyiss meg egy fájlkezelőt, itt keresd meg az a meghajtót és mappát ahova telepítetted a SeeMTA mappáját C:\SeeMTA\mta\config (Alapesetben így van) Ezen a mappán belül van pár .txt fájl. A "coreconfig" fájlt nyisd meg szövegszerkesztőbe és CTRL+F billentyű kombinációval tudsz kezdeményezni egy keresést és a következőt illeszd be és keresd meg: " <process_dpi_aware>0</process_dpi_aware> " Itt át kell írni a "0"-át "1"-re és utána már működni fog rendesen.
 
  • Imádom
Reactions: Bystro036

Bystro036

Újonc
2019. 09. 22.
4
1
V4 karakter
Toniati Dybala
LV karakter
Luka Rosso
Amennyiben olyan problémád van, hogy a felbontás beállítása után nem tudsz rákattintani a beállításokra, akkor a következő beállítás után tökéletesen fog működni, ha nem állítod át az alapvető képernyő windowsos képernyő “nagyításod”. Nyiss meg egy fájlkezelőt, itt keresd meg az a meghajtót és mappát ahova telepítetted a SeeMTA mappáját C:\SeeMTA\mta\config (Alapesetben így van) Ezen a mappán belül van pár .txt fájl. A "coreconfig" fájlt nyisd meg szövegszerkesztőbe és CTRL+F billentyű kombinációval tudsz kezdeményezni egy keresést és a következőt illeszd be és keresd meg: " <process_dpi_aware>0</process_dpi_aware> " Itt át kell írni a "0"-át "1"-re és utána már működni fog rendesen.
Sajnos nem találtam ilyen fájlt. Abba a mappába csak chatboxpresets van.
 

Sarkanybor

Újonc
2019. 09. 23.
10
2
V4 karakter
Donald Jenkins
LV karakter
Donald D Zero
Sziasztok! Írtam már egy topicot de lehet nem oda való, a tegnapi nap a plázában lévő ruhabolt "cp"-be belementem, majd miután kiakartam belőle jönni kicrashelt a játékom, azóta nemtudok fellépni mivel egyfolytaban crashelek. :(
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 181
1 433
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Sziasztok! Írtam már egy topicot de lehet nem oda való, a tegnapi nap a plázában lévő ruhabolt "cp"-be belementem, majd miután kiakartam belőle jönni kicrashelt a játékom, azóta nemtudok fellépni mivel egyfolytaban crashelek. :(
Szia, tíz percen belül megoldjuk.
 
  • Imádom
Reactions: Sarkanybor

HalaszZ

Újonc
2021. 12. 29.
24
4
26
Mélykút
V4 karakter
Elija Mikaelson
LV karakter
Leland Jayson
V2 karakter
Salvatore Demon
sziasztok kértem egy serial váltást és szeretnék dc-n megkérdezni valakit hátha eltudja fogadni de nem tudok felmenni dc-re mert azt írja hogy a meghívót nem sikerült elfogadni
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 181
1 433
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
sziasztok kértem egy serial váltást és szeretnék dc-n megkérdezni valakit hátha eltudja fogadni de nem tudok felmenni dc-re mert azt írja hogy a meghívót nem sikerült elfogadni
48 órán belül kezelve lesz
 
  • Tetszik
Reactions: rajna

HalaszZ

Újonc
2021. 12. 29.
24
4
26
Mélykút
V4 karakter
Elija Mikaelson
LV karakter
Leland Jayson
V2 karakter
Salvatore Demon
szaisztok valaki tud abban segiteni nekem hogy a see launcher miért csinálja azt hogy belelépek és futtatnám a játékot (ezen a linket látszik is) de utána elinditja a lainchert (kép róla) és itt megált a tudomány mert csak kilép belőle és ennyi nem indít el semmit. Próbáltam újra telepteni az sem segitett, két monitoron megy a gép az egyiket lekötöttem és úgy sem segitett. Pár napja telepítettem fel a gépet és elindult a szerverre is fel tudtam csatlakozni csak kevés volt az FPS-em így vettem egy NVIDIA GeForce GTX 1050 2GB-os 128 bit-es videókártyát feltettem a legújabb drivert hozzá és azóta nem indul el. ha az alaplapi videókártyával próbálom indul deúgy viszont nincs FPS-em. már próbáltam különböző képernyő felbontásokban is és semmi. Esetleg valami ötlet?
 

dark13549

Újonc
2020. 02. 07.
3
1
V4 karakter
Doug Nimrod
Szia , serial váltásban kéne segitség ... Asztali gépen játszok , és mivel elutazok ezért , a laptopomon fogok továbra játszani ... Előre is köszönöm .