Segítségnyújtás - kérdés, probléma, gond

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 935
4 834
22
LV karakter
Edward Paul
kd.png


Kérdésed, problémád, gondod van? Kérdezz tőlünk, mi segítünk!
Aki nem S.G.H. tag, törekedjen arra, hogy kizárólag pontos és releváns válaszokat adjon!
 

HalaszZ

Újonc
2021. 12. 29.
24
4
26
Mélykút
V4 karakter
Elija Mikaelson
LV karakter
Leland Jayson
V2 karakter
Salvatore Demon
Szia esetleg tudsz nekem abban segiteni hogy
Nagyobb ideje nem voltam már a szerveren és most látom hogy már van see launcher. ez által mostantól nem lehet az MTA-n keresztül sehogy sem játszani a szerveren?
Nekem pl windows 8.1-em van és mivel nem engedi telepíteni így akkor a játék nem lehetséges?
A másik kérdésem hogy próbálok csatlakozni a discord csoporthoz de valamiért azt írja hogy a csatlakozás nem sikerült. Ezzel kapcsolatban tud valaki segitséget nyújtani? (még egyszer sem voltam a discord szerveren.) a felhasználónevem zoltán#9184
 

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
578
644
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
Szia,
az első kérdésedre tudok fix választ adni, hogy csak SeeMTA Launcherrel tudsz játszani jelenleg a(z) SGS szerverein. MTA letöltése után telepítsd fel a Launchert, és már játszhatsz is.
Telepítéshez egy kis segítség: A videó megtekintéséhez kattints ide.
 

Loth001

Újonc
2019. 01. 10.
42
15
🇭🇺Budapest
V4 karakter
🇺🇸Loth_Elliott
Helló, seemta v4 LV nem tudok fel menni, tegnap kértem serial valtast, el is fogadták, aztan most nincs se SG serialom se sima serialom, ilyenkor mi a teendő ??
 

KapiLV

Zöldfülű
2023. 04. 23.
154
59
22
Kistarcsa
LV karakter
Kappi Cole
Szia, tegnap még tudtam este játszani a szerveren,most felszerettem volna menni,de azt írja , hogy ehez a géphez másik felhasználó van társítva,holott semmit sem csináltam vele. Az sg seriálom és a sima seriálom teljesen más lett.
 

kato8

Újonc
2022. 06. 18.
5
0
V4 karakter
Hunter Jake
Hello, szeretnék Unban kérelmet írni csak elfelejtettem a nevemet a szerverről mert rég játszodtam, valaki tud ebben segíteni?
 

WolfTomi

Újonc
2019. 09. 28.
2
0
V4 karakter
Lilly Aston
LV karakter
Thomas Aston
Szia! Március körül regisztráltam, azóta nagyon nem játszottam, most viszont felszerettem volna menni, és azt írja a számítógéphez másik fiók van rendelve. Mit tudok csinálni?
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 935
4 834
22
LV karakter
Edward Paul
Szia! Március körül regisztráltam, azóta nagyon nem játszottam, most viszont felszerettem volna menni, és azt írja a számítógéphez másik fiók van rendelve. Mit tudok csinálni?
Szia, úgy látom hogy még aznap kértél is egy serial váltást és azóta újfent játszol a szerveren. Ha bármi kérdésed / problémád van írd le nyugodtan ide.
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Hello, a recovery-s fegyverekre érvényes-e a (V3) PP-s fegyver bejelentés topic?
 

keWovsdawrld

Újonc
2019. 03. 13.
31
15
20
V4 karakter
Udo Schwarz
LV karakter
Dwyer Oakwood
Szia! See Launcherrel lenne problémám. Kb csütörtök-szerdán fent voltam játszottam LV-n , nem tudtam használni az interriorokat vh-n, Amire Jamie azt írta hogy overdose/texture pack miatt van. Újraraktam a gta:sa-t és azóta folyton moddolt san andreas problémát ír ki a launcher.
Újraraktam azóta a launchert és magát a san andreast 4x legalább. Semmi sem változott.

San Andreasom steames, clean változat.
Emellett szeretném megjegyezni , hogy akárhányszor újrarakom, az mta-m még anticheates szervereken se jelez be hogy moddolt lenne a san andreasom hanem elfogadja és megy tovább.

Egyedül a launcher problémázik.

E2x11495
#13000 kódok.

megnéztem a see ellenőrzőfájlt és egyedül a gta-sat és a proxy sa exét írja nemjónak. amit nem értek.
 
  • Tetszik
Reactions: prof00

prof00

Újonc
2022. 06. 07.
7
2
LV karakter
David Maroviksz
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy délelőtt kértem egy serial váltást, mert másik gépről szeretnék játszani. El is fogadták, UCP ben most azt irja hogy nincs serialom és amikor az új gépről szeretnék bejelntkezni a v4 lv-re, és most azt írja, hogy ez a gép már másik fiókhoz van társítva. Ebben az esetben mit tegyek?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: Macseek

prof00

Újonc
2022. 06. 07.
7
2
LV karakter
David Maroviksz
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy délelőtt kértem egy serial váltást, mert másik gépről szeretnék játszani. El is fogadták, UCP ben most azt irja hogy nincs serialom és amikor az új gépről szeretnék bejelntkezni a v4 lv-re, és most azt írja, hogy ez a gép már másik fiókhoz van társítva. Ebben az esetben mit tegyek?
Valaki akkor tud segíteni?
 

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
446
128
Szlovákia
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy délelőtt kértem egy serial váltást, mert másik gépről szeretnék játszani. El is fogadták, UCP ben most azt irja hogy nincs serialom és amikor az új gépről szeretnék bejelntkezni a v4 lv-re, és most azt írja, hogy ez a gép már másik fiókhoz van társítva. Ebben az esetben mit tegyek?
Irj a supportnak (support@see-game.com)
 
  • Tetszik
Reactions: prof00

prof00

Újonc
2022. 06. 07.
7
2
LV karakter
David Maroviksz
Sziasztok. Nem tudom hova írjam ezt,ezért ide írom. Szóval a lényeg az, hogy seemta v4 lv ucp-be beléptem és a karakternél rányomok a kocsira és egy elírás van ott hogy ÖSSZKERÉK helyett ÖSZEKRÉK van írva
 
  • Fájdalmas
Reactions: Mars