SeeMTA v4 Rekordok

channes

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
385
184
23
Nem
V4 karakter
James F Brasco
LV karakter
Cristiano F Brasco
V2 karakter
---
@Gombos szeretném frissíteni a legtisztább UCP-vel rendelkező játékost. Kicsit elavult az a 430.000 perc. :(
Ezer hálám előre is.
O94R0Ur.png
 

Gombos

agombos.hu
Very Important Person
2019. 01. 10.
877
2 770
V4 karakter
William Kearney
LV karakter
William Kearney
Oksi, frissítettem a topicot.
 
  • Tetszik
Reactions: Cshanad

Alfi

Az igazságból elveszett az i.
2019. 05. 08.
253
2 028
25
Gencsapáti/Győr
V4 karakter
Djoko Atlija 🇷🇸
LV karakter
John Red Hamilton
Legtöbbet tankolt liter: Goran Zajic.
Gondolom szigorúan többszáz üres benzineskannát/az összes üres tankú packert egymás után sikerült megtankolni egy csodálatos rp keretein belül, véletlenül sem 1 órán keresztül verette a földre, ahogy én csinálom kedvenc időtöltésemként a szombathelyi shellen minden péntek 21.15 - 22.15 között.
 

Alfi

Az igazságból elveszett az i.
2019. 05. 08.
253
2 028
25
Gencsapáti/Győr
V4 karakter
Djoko Atlija 🇷🇸
LV karakter
John Red Hamilton
Ahogy az előző, remélem ez is épp annyira fog bekerülni. Nem gondoltad, hogy nem véletlenül nem került feljegyzésre? Ez a topic nem azért van, hogy nonrpre, meg vagyonflexre ösztönözze az embereket. De ha tudsz róla mutatni valami komoly RP-t, akkor minden tiszteletem a tiéd lesz.

edit: szerencsére ráébredt Owen. játékostársunk, hogy mégsem illik ide a 4043,2 literes tankolása és törölte a hszt.
 
Utoljára szerkesztve:

Osas

Újonc
2019. 04. 29.
73
238
V4 karakter
Fedir Belous
Szerintem az összes legtöbbet "szerelte, vontatta, taxizott, lefoglalata, jelentést írta" dolognak sincs sok értelme. Nem értem miért rekord, illetve jó dolog az, hogy a gyerek egész héten a monitort bámulta ez sztem leginkább csak szomorú.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 971
22 505
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Gondolom szigorúan többszáz üres benzineskannát/az összes üres tankú packert egymás után sikerült megtankolni egy csodálatos rp keretein belül, véletlenül sem 1 órán keresztül verette a földre, ahogy én csinálom kedvenc időtöltésemként a szombathelyi shellen minden péntek 21.15 - 22.15 között.
haha,múltkor akkor te voltál az a személy,aki elásztatta az utcát,miközbe ettem a Shelles hotdogot Szombathelyen...
 

Peterson

Kritikus
Very Important Person
2019. 01. 10.
3 860
4 570
Tolna megye
V4 karakter
Peterson Cortez
Üdv.
Leghosszabb ideje frakcióleader pozíciót megpályáznám mivel Max már régóta nem aktívan NAV leader, utána Crusher jött volna aki közben leadta a BMS-t.

2018.04.01 óta vagyok a PD-ben leader. Vitoval töprengtünk de nem jutott eszünkbe olyan aki régebb óta lehet, de javítsatok ha mégis van. @Gombos