SeeMTA V4 LV - Rekordok könyve

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming

🎄Sziasztok, a listát frissítettem. (2023.12.20.)🎄

Új rekordok, amik meg lettek döntve:
  • [ÚJ] Legdrágábban elkelt ingatlan a szerveren: @Fridi ✅
  • A legtöbb profitot termelte egy hét alatt (Jesse): @Szilikee ✅
  • A legtöbb profitot termelte egy hét alatt (Redline): @DashyVagyokSzia ✅
  • Legnagyobb futómű eltérés beállításkor: @azöreg ✅
  • [ÚJ] Legdrágábban vásárolt jármű: @Marcus. ✅
  • [ÚJ] Legtöbb autót lefoglalta egy hét alatt (LVPE): @Bepanten ✅
  • Legnagyobb SSC nyeremény egy időben: @benec ✅
  • Rekordidő alatt körbebiciklizni egész LV-t: @magorro ✅
  • [ÚJ] Pénzszállító nyomkövetésének leggyorsabb inaktívvá tétele: @Pocok ✅
  • Legtöbbet keresett egy hét alatt hívásokkal (Taxi): @xXDanielXx ✅
  • [ÚJ] Legnehezebb kifogott hal (kg): @Vigil ✅
  • [ÚJ] Leghosszabb kifogott hal (cm): @Vigil ✅
  • Legnagyobb egyenleg egy telefonon: @rajna ✅
  • Legjobb reakció idő a dragpályán: @Simon03 ✅
  • [ÚJ] A legtöbb profitot termelte egy hét alatt (SeeRing): N/A
  • [ÚJ] Legtöbb vontatás teljesítése egy hét alatt (SeeRing): N/A
Rekordok, amik kikerültek a listából:
  • Legnagyobb traffipax büntetés ❌
  • Legkisebb traffipax büntetés ❌
(mivel játékos büntetése szintenként különbözhet és a büntetés szorzó faktora is más ilyenkor. Akik nem értenék: a kisebb szintü player kevesebb büntetést kap, a nagyobb szintü player pedig többet.)

A legutóbbi updatenak köszönhetöen visszakerült az újradolgozott billiárd rendszer, így ez a rekord mától ismét elérhetö:
  • Egy ütéssel legtöbb golyót belövés billiárd asztalnál 🆕

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt és sikerekben gazdag Boldog Új Évet szeretnénk kívánni! 🎄⭐🎆🎇
Találkozunk 2024-ben. ;)
 

Termi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 20.
374
539
19
LV karakter
Siegfried Feuerstein
Heló mindenkinek!
Ha van rá mód én szeretném megigényelni a "Legtöbb kifogott tárgy" és "Legtöbb keresett pénz horgászatból" rekordokat.

Szerintem egy ilyen rész a rekordok könyvében hozzátenne egy fajta plusszt a horgászathoz és növelné a horgászi versenyszellemet. A log számláló tökéletesen lehetővé tenné a többi horgásznak is, hogy döntögessék a rekordom, mivel egyszerűen mutatja a kifogott tárgyak és a horgászati bevétel számát.
 
  • Hűha
  • Fire
Reactions: Predi és Szecsöl

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Nem rossz ötlet, eddig eléggé nehéz lett volna a weboldal nélkül kivitetezni ezt. Kicsit tesztelgetni fogom ezt az oldalt, és jelentkezem.
 
  • Imádom
Reactions: Termi

DaniLV

Modern Verne
Támogató
2019. 01. 15.
1 333
1 367
19
forum.see-game.com
LV karakter
Blake Donovan
Heló mindenkinek!
Ha van rá mód én szeretném megigényelni a "Legtöbb kifogott tárgy" és "Legtöbb keresett pénz horgászatból" rekordokat.

Szerintem egy ilyen rész a rekordok könyvében hozzátenne egy fajta plusszt a horgászathoz és növelné a horgászi versenyszellemet. A log számláló tökéletesen lehetővé tenné a többi horgásznak is, hogy döntögessék a rekordom, mivel egyszerűen mutatja a kifogott tárgyak és a horgászati bevétel számát.
Ötletnek nem rossz, csak amíg mindnki szabadon editelheti a saját logját, addig nem látom értelmét. Elég könnyen be lehet csalni jelenleg.
 
  • Tetszik
Reactions: Destroyer

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Igen erre gyakakszom én is, hogy sokan próbálnák kijátszani a rendszert egy-egy sor Ctrl+C Crtl+V-zésével és ezzel elönyre szert tenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Destroyer

bazsixkzz

Pötyögtető
2022. 05. 28.
509
322
V4 karakter
carlos.benjamin
LV karakter
jacob.marshall
Igen erre gyakakszom én is, hogy sokan próbálnák kijátszani a rendszert egy-egy sor Ctrl+C Crtl+V-zésével és ezzel elönyre szert tenni.
+Úgy tudom, hogy az lv és a V4-es log egy fáljban van.
 
  • Hűha
Reactions: Termi

Termi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 20.
374
539
19
LV karakter
Siegfried Feuerstein
Ötletnek nem rossz, csak amíg mindnki szabadon editelheti a saját logját, addig nem látom értelmét. Elég könnyen be lehet csalni jelenleg.
Akkor itt egy kép a fishing_lv mappáról, a jobb alsó sarokban látszik a fájlok száma, 1904, viszont ez csak a halakat mutatja, a tárgyakat nem, és sajnos oda is be lehet tenni mindenféle egyéb fájlt hogy többnek tűnjon. Imgurra próbáltam feltölteni az összes fishing_lv képet, de elég átkozott lett az eredmény, és kötve hiszem hogy bárki átnézne majdnem 2k képet halakról, majd idővel többet.

Igen erre gyakakszom én is, hogy sokan próbálnák kijátszani a rendszert egy-egy sor Ctrl+C Crtl+V-zésével és ezzel elönyre szert tenni.
Viszont azt az illetőnek nagyon precízen kéne csinálnia, különben feltűnne, hogy egy fajta halból igen sokkal több van mint a többiből.
 

Ívönsz

Barangoló
2022. 10. 15.
76
41
V4 karakter
Lordoi D Alexa
LV karakter
Odim Zeybek
V2 karakter
-
Csumpa!
Én megszeretném igényelni a "legtöbb vassal rendelkező játékos" rekordot, ugyanis nekem sikerült túlszárnyalnom ezt a küldetést: és úgy érzem nem mindenki gyűjtögeti ezeket az egyébként semmire nem való tárgyakat hónapokkon keresztül, ha esetleg bekerülne akkor átvenném rögtön a vezetést ezzel a lendülettel. Bizonyíték:1014db