SeeMTA V4 LV - Rekordok könyve

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
Lenne egy autóm ezzel az alvázszámmal, ez szerintem megérdemelhet egy legkisebb autó ID-t.
Predi korábban említette, hogy a recovery miatt nem lesz ilyen rekord, mivel az akkori adminok előbb mehettek fel a szerverre és nekik sokkal kisebb ID-s az autójuk.

Edit: Btw ha már itt tartunk vezetem a sort #106-os ID-vel.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 722
5 419
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
Edit: Btw ha már itt tartunk vezetem a sort #106-os ID-vel.
akkor én meg már vinném is a 78-83 IDig a legtöbb "kereskedö nyelven AAA rendszámos" kocsi birtoklása címet.
Egyébként ezért nem akarok ilyen rekordot egyenlöre behozni, mert oké hogy már több mint 1 éve a recoverynek, de még sok helyen vannak alacsolyabb IDjü kocsik.
Nem akarom hogy ebben a topicban menjen a "kié a legalacsonyabb ID-jü kocsi" háború.
Késöbb talán.. :D
 
  • Tetszik
Reactions: doms és Felipe

Skylot

Qualis vir, talis oratio
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
1 079
1 830
linktr.ee
V4 karakter
Aaron Forstner
LV karakter
Aaron Fraser
akkor én meg már vinném is a 78-83 IDig a legtöbb "kereskedö nyelven AAA rendszámos" kocsi birtoklása címet.
Egyébként ezért nem akarok ilyen rekordot egyenlöre behozni, mert oké hogy már több mint 1 éve a recoverynek, de még sok helyen vannak alacsolyabb IDjü kocsik.
Nem akarom hogy ebben a topicban menjen a "kié a legalacsonyabb ID-jü kocsi" háború.
Késöbb talán.. :D
Amúgy akár beírhatod Jamie-t, övé a 8-as ID, aztán akkor legalább nincs több kérdés, hogy miért nincsen kitöltve az.