SeeMTA V4 - Állattartás

Gabika93

Újonc
2019. 03. 09.
24
31
V4 karakter
Steinhofer Hans
LV karakter
Gabriel Drummer
6 darab sertést és 3 darab tyúkot tartok most, és a napi kétszeri ganézás sem elég nekik. Amikor 3 darab tehenet és egy sertést tartottam akkor napi 1 maximum 2 ganézás elég volt.Mit lenne érdemes tartani? Nem fog beleférni az időmbe ez a napi 3 ganézás.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Ranzer

tart még a küzdelem
2019. 01. 10.
869
5 569
V4 karakter
ladislav kucera
Szia, sokan mondják, hogy a csirke jól hoz a konyhára, 30+ db csirkével (maximális darabszám, amit csak lehet) napi 40-45 tojást tojnak, ami 1 hét alatt: 315 db tojást jelent, ami dollárban : Körülbelül 400-420.000$ ( eladástól függ. )
De ha nem akarsz nagyon szórakozgatni, akkor 3 tehén, 1 malac, az mindig bevált. :D

Remélem tudtam segíteni, ha van valami kérdésed tedd fel itt, vagy privát üzenetben.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi és Gabika93

Hunii

anything, anytime.
2019. 01. 10.
490
424
Budapest
V4 karakter
Connor_Roscoe
A sertések miatt kell a napi 3 ganézás, csak tyúkokat tartanál (egyszerre max 33 db lehet) akkor napi 1-2 ganézás elég lenne. Ha csak tehén + tyúk (egyszerre max 3 tehén + 5 tyúk) akkor napi 2 ganézás szükséges. Ezeket próbáltam eddig idővel jól jöttem ki. Kecskés farmot még nem próbáltam arról nem tudok információt mondani sajnos. Ha esetleg még lenne kérdésed nyugodtan írj privátban.
Ezenkívül rengeteg változat van állatok között példákat hoztam csak.
 

Gabika93

Újonc
2019. 03. 09.
24
31
V4 karakter
Steinhofer Hans
LV karakter
Gabriel Drummer
A sertések miatt kell a napi 3 ganézás, csak tyúkokat tartanál (egyszerre max 33 db lehet) akkor napi 1-2 ganézás elég lenne. Ha csak tehén + tyúk (egyszerre max 3 tehén + 5 tyúk) akkor napi 2 ganézás szükséges. Ezeket próbáltam eddig idővel jól jöttem ki. Kecskés farmot még nem próbáltam arról nem tudok információt mondani sajnos. Ha esetleg még lenne kérdésed nyugodtan írj privátban.
Ezenkívül rengeteg változat van állatok között példákat hoztam csak.
Köszönöm a segítséget neked is ,és Ranzernek is ! :)
 
  • Tetszik
Reactions: makszi és Ranzer

A Nicolas

Újonc
Támogató
2019. 06. 09.
45
114
V4 karakter
Nicolas G Svard
Nagyon jó és összeszedett lett!
Annyit tennék hozzá, hogy ha más állat mellet tyúkokat tartunk, akkor érdemes a tyúkokra is odafigyelni.

Mert ha a tyúk minősége, egészsége vagy esetleg hangulata lennebb megy, akkor lennebb viszi a többi állat "statisztikáját" is.

Én is volt hogy már megjártam, és nem biztos hogy olyan jól fog esni ha a sietség miatt egy ilyen apróság felett elnézünk. Viszont ha ezt már valaki előttem leírta akkor elnézést ezért.
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Toszi

Barangoló
Támogató
2019. 01. 14.
97
337
V4 karakter
👑Hector Romanov
Szerintem összeszedett topic lett,sok playernek hasznos lehet aki még nem annyira jártas a farmozásban!
 
  • Tetszik
Reactions: Hunii és makszi

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
653
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂

MarsCsoke

Újonc
2021. 01. 27.
21
0
28
V4 karakter
John Mac Trawis
LV karakter
Smith Carl
Hali, erdekelne hany % kell legyen a tisztasag hogy az allatok erteke csokkenjen? pl (barany)