Sebességkorlátozások jobb láthatósága

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Sziasztok! Itt ott kezdődik a gond, hogy az autók olyan irreális handlinget kaptak, hogy én még nem láttam ehhez hasonlót, így nincs annyi baleset ami +, de viszont , hogy az embernek a maradék kedve is elmegy az autózástól, és ha kicsit begyorsul kapja a több ezres trafit. Így biza szerintem nincs sok értelme az egésznek.!
És mi benne az irreális? Hogy a legtöbb autó gyorsulása és végsebessége még most is 2x-3x vagy akár 5x jobb mint IRL?
Megvan a hely rá hogy száguldozz ha te ebben találsz fantáziát és logikus hogy ezt nem a közutakon teszed

Egyébként maga a veztési élmény sokkal jobb lett, nekem nem az adta a vezetés jóságát hogy 1 másodperc alatt 300-on voltam
 

hernyo

Zöldfülű
2020. 11. 22.
187
1 124
V4 karakter
Ane Tinsley 🇪🇸
Pártatlan vagyok a témában, viszont, aki a kresz ismeretével "dobálózik", hogy amennyiben tudjuk, akkor nem kapunk bírságot, annak leírnám, hogy a rendvédelem sincs tisztában a KRESZ-szel. Nem 1x fordult elő, hogy 70-es tábla után 50-el beállított traffival büntette az autósokat, úgy, hogy ott azért még nagy tudás sem kell, mert ki van írva. Nem tudom, hogy a jelenlegi traffi rendszer automatikusan lövi be a sebességkorlátot, vagy továbbra is manuálisan kell, de ha manuálisan kell, akkor a probléma itt kezdődik.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.