Sebastian Lawrence Jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ItslYeBear

Újonc
2022. 10. 29.
31
11
V4 karakter
Sebastian Lawrence
LV karakter
Jayden Woods
V2 karakter
Sebastian Silverman

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Összességében 4 éve játszom, abból V2n játszottam rengeteget.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- - Egy adminjailom volt, azt azért, mert azthittem hogy a Honvédség lesz az én frakcióm, azthittem ott komolyabb RPk mennek, de valójában nem az volt, csak a daráról szólt az egész. Sajnos nem tudtam várni még pár hetet, inkább kiléptem idő előtt.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- - Sebastian Silverman-Ryan Hoover(Itt affro amerikai bűnözőt szerettem volna RPzni, de IC elrontottam eléggé), Ryan Hoover - Sebastian Lawrence(Ez lett a honvéd pályafutásom, ami ugye kudarcba süllyedt, mivel nem tetszett egyáltalán, és most erre a karakterre szeretnék visszaváltani mert van rendvédelmi múltja), Sebastian Lawrence - Ryan Morrow(Jelenleg vele játszom, őt azért hoztam létre hogy nekifussak mégegyszer a Bloods-nak, de időm nem nagyon volt rá), és akkor most szeretnék visszaváltani Sebastian Lawrencere, amivel nyomozó szeretnék lenni, de azt is elfogadom hogyha valamilyen oknál fogva más karaktert kell építsek.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez lenne az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 258571


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Ez a 4 év alatt rengeteg frakcióban jártam már, kezdjük a V2vel. Ott voltam kétszer NAVos(gondolom ez érdekel titeket legjobban, ott Törzsőrmesterig jutottam el csak, nem nagyon volt akció a játékosszám miatt, ezért először otthagytam, aztán kedvet kaptam és mégegyszer nekifutottam, de akkor végkép nem volt akció, ezért megint kiléptem), akkor voltam OMSZben(itt is kétszer voltam, itt végképp az volt az indok mint a NAVnál), voltam PFben és taxiban is, de a taxiban az volt a gond megint mind az előzőeknél, a PFnél pedig nem kaptam meg a fizetésemet, azért hagytam ott. Továbbá amire büszke vagyok az a Yakuza volt, ott tanultam meg RPzni lényegében, és ott váltam függővé az RP iránt, már nem emlékszem de azthiszem azért lettem CKzva mert a frakció megszűnt. Illetve voltam Carteles, ahol ATM fúrásokon kívül nem adtak semmi élményt, ezért kérelmeztem a CKt. Akkor folytatom az LV-vel(itt már tényleg a minőségi RPre törekedtem, leginkább illegál téren), itt csatlakoztam egy NS bandába Riley Stone néven, 1 hónapig voltam benne, itt tényleg minőségi RP volt, imádtam ott lenni, de egy idő után az egyik leadere elkezdett rossz útra térni, ezért képtelen voltam ott hagyni, nem tetszett amit csinált. Továbbá nem akartam legálozni, ezért csatlakoztam a Cartel egyik NS frakciójába Carlos Marquez néven, ami vezethetett volna a rendes szervezethez, de ott OOC a társaság nagyon nem jött be, folyamat funoltak, ezért ott se maradtam sokáig. Ezután folytattam a motoros RPvel(Devil Diciples), kiszerettem volna próbálni magamat benne, újoncként tartózkodtam a frakcióban, ott elég jó RP-ket alakítottam, volt amikor nagyon élveztem az az eleje volt, azután a sok baj összekeveredett, ami ahhoz vezetett hogy nem volt más lehetőségem, azt sosem felejtem el hogy véletlen a Cartelt ráhoztam a frakcióra és ez vezetett oda hogy annyira rászáltak a karakteremre hogy ott hagytam őket. És akkor elérkeztünk V4re, azért jöttem valójában, mert a Bloods-ból is kinéztem már hogy itt többnyire hajlanak RPre, és sok lehetőségem van. Itt a Bloodsnál kezdtem Ryan Hoover néven, az első karakterem náluk golyót kapott, egy szituációt nagyon elszúrtam. Azután Honvédségnél éreztem a helyemet Sebastian Lawrence néven, ami nem úgy sikerült, nem számítottam hogy ekkorát fogok csalódni. Továbbá akkor létrehoztam egy karakteremet, amivel próbálkoztam Bloodsnál, ő volt Ryan Morrow, de nem volt sok időm, se kedvem nagyon, amikor megláttam hogy ide TGF lehetőség van, és már régóta szerettem volna ilyen RPben résztvenni gondolkoztam rajta és úgy döntöttem hogy szívessen fektetnék bele időt, és ezért váltottam vissza Sebastian Lawrence névre. Minden frakciónál volt indokom kilépni, igaz hogy úgy hangzik mintha vándorolgatnák ide-oda. Ebbe a frakcióba úgy terveztem jönni hogy előtte eldöntöttem azt hogy hosszú távon tervezek benntmaradni. Továbbá annyira sok frakcióban voltam már hogy nem emlékszem hogy milyen névvel voltam mikor és hol, ugyhogy remélem ez mellett eltudtok tekinteni.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nincs.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Már 2 évvel ezelőtt V2n is megfordult a fejemben a gondolat hogy akarok NNIs lenni, nagyon tetszett a munkájuk és maga az RP, amit ti, ők nyomnak, de mivel akkor még úgymond nem voltam elég jó az RPben sajnos elutasítottak. Ugye azután érkezett az a korszak amikor megtanultam RPzni rendessen, amire tényleg büszke vagyok mái napig. Gondolkodtam hogy miért is ne jelentkezhetnék, amikor régi vágyam volt hogy RP-zhessek nyomozót és sokat fejlődtem azóta. Tehát igen, remélem hogy adtok esélyt nálam, igérem hogy aktív leszek és a lehető legjobban fogok RP-zni és sokat hozzá szeretnék tenni a frakcióhoz.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Inkább esténként tudok lenni, mivel délutános vagyok az iskolában és min. 4 - 6 órát is fent tudok lenni a szerveren, és az összeset a frakcióra szeretném szánni. Természetessen hétvégén, akár több mint 8 órát is.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Mostanában csak V4-n játszom, nem tervezek játszani többet LVn vagy V2n.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos egyszer sem volt olyan hogy fórumon megosztottam ezt-azt, de szívessen megmutatnám hogy miket hoztam össze. Talán összetudok szedni egy-két élményképet. (Devil Diciples-ből összeszedtem pár élményképet, ez mind LVn van, Ryan Crawford a karakterem neve: )


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Sebastian Lawrence.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- San Fierro Lakóház 17., - +38-76-473-1013, - Sebastian_Lawrence1@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Igen voltam, See City Honvédségben szolgáltam körülbelül három hetet, Őrvezető rendfokozaton tevékenykedtem, azért szereltem le mert sérülés érte a bal karomat és így nem folythattam tovább a pályafutásomat.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Kis korom óta az az álmom hogy nyomozó lehessek, rendvédelmi iskolát fejeztem, és hogy kemény férfiként tüntessem fel magamat, ezért csatlakoztam honvédségbe, de mivel sérülést szenvedtem és nem folytathatom tovább. Ezért az eredeti álmomhoz nyúltam és az vezetett oda hogy most megírjam ezt a lapot. Lényegében azért szeretnék csatlakozni, mert megvan hozzá a tudásom, megfelelő képességeim vannak, vág az eszem, órákig tudnék gondolkozni egy ügyön, sok tulajdonságom van ami ide kellene, valójában ezért szeretnék csatlakozni. Úgy érzem hogy ez a feladatkör ami a legjobban passzolna hozzám.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnözők nyomozásával, kézre kerítésével, bűncselekmények felderítésével foglalkozik egy nyomozó, ezt mind hivatásszerűen és álnév alatt. Továbbá illegális szervezetek lebuktatása, bizonyítékok szerzése, helyszínelés, labormunkák(ujjlenyomatok azonosítása, drogok típusának meghatározása...). Ezzekkel megsegítik más szervek munkáját is.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Van rendvédelmi múltam, érett vagyok ezek a feladatok elvégzéséhez, nagyon jól tudok gondolkodni és csapatban is tudok dolgozni, ez mellett fegyelmezett vagyok, soha nem adom fel, az életemet is adni tudnám a munkámért. Minden embernek van negatív része, talán annyit tudok említeni hogy néha túlzásba viszek dolgokat, ha valami nagyon bosszant tudok elég rendessen dühöngni. Ezek mellett összességében kedves, példamutató személyiség vagyok. Továbbá annyit még említenék hogy a szolgálaton belül teljessen máshogyan viselkedem, fegyelmezem magamat, amikor meg leadom a szolgálatot akkor saját magamat hozom.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Szememet rajtuk tartom, értesítem a feletteseimet, az már az ő döntésük hogy mi lesz, ezután valószínűleg összeállítanak egy csapatot, közben felkutatom a terepet, az információkat továbbítom a feletteseimnek(hányan vannak, milyen járművek, hol vannak, kit raboltak el, milyen fegyverekkel, lehetséges menekülési útvonalak). Értesítik a társszerveket(pl. a TEK), illetve azt a szervet kell értesíteni akiktől származik a fontos személy, valószínűleg ha fontos személyt rabolnak el, avagy amúgy is akkor túszejtés lesz belőle, ilyenkor kötelező teljesíteni amit kérnek reális kereteken belül, a legfontosabb a túszok élete, ezért úgy kell alkalmazkodni hozzá. Ezután ha a túszok, ezesetben a fontos személy kezeink közé kerül, megpróbáljuk elkapni a bűnözőket, amennyiben leráznak, az információkból, amit tudunk(pl. kamera felvétel, rendszám, kocsi típus, személyleírás, ujjlenyomat) abból megpróbáljuk felderíteni az elkövetőket és nyomról nyomra elkapni őket. De nem mindenképpen túszejtés formájában történhet az egész, ha egyáltalán nem tudnak rólunk később sem, akkor felszerelkezve körbekerítsük az elkövetőket, amennyiben fegyvert ragadnak a fontos személyre, avagy túszra akkor tárgyalás következik, amennyiben megadják magukat, földreteperjük, bilincs, fegyvereket kesztyűvel bizonyíték tasakba helyezem, kihallgassuk, leadom a bizonyítékokat, illetve a jelentéseket. Ezután megtörténik a rabszállítás, ami után a büntetést kiszabva járunk el.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Sebastian Lawrence
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 362
4 178
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.