Schindler Leon jelentkezési lapja.

2024. 04. 13.
6
1
LV karakter
Leon Schindler
okflogod7spt.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Schindler Leon
Születési helye, ideje: Los Santos / 1999.10.30.
Bejelentett lakcíme: Jelenleg nincs, Motelban bérelek lakást.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): SchindlerLeon24@gmail.com
Legmagasabb iskolai végzettsége: Tűzoltó akadémia
Megszerzett szakmák, képzettségek: Elsősegély tanfolyam, tűzoltói alapismeretek.
Nyelvismeret: Magyar, Német.
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B/A1 kategória.

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Kis gyerek koromban is csodáltam a tűzoltókat, ez vitt arra hogy elvégezzem a tűzoltói akadémiát ennek köszönhetően megtanultam a tűzoltói alapismereteket, a fizikumomon is erősítettem. Az akadémia után nem kérdéses hogy tovább akarok lépni, és hivatásos tűzoltóvá váljak. Akadémiát azért végeztem el, mert tűzoltók voltak gyerek koromban is a példaképeim. Hősnek tartottam őket ahogy mentik az embereket.

Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?

Az égéshez három alapfeltétel együttes megléte szükséges: az éghető anyag, az égést biztosító közeg (ami főként az oxidációt lehetővé tevő oxigén), az anyag gyulladási hőmérsékletét elérő hőmérséklet.

Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?

Elsősorban a legfontosabb hogy ellenőrizzük vannak-e civilek az épületben ha vannak akkor megkeressük a fő kapcsolót, le kapcsoljuk az áramot. Miután ezt megtettük 2 csoportra válunk egyik csoport ki menti az embereket a másik csoport vissza tartja a tüzet porral oltó segítségével amíg megnem érkezik az erősítés, ha az összes civil kimenekült és úgy véljük ennyien nemtudjuk eloltani a tüzet akkor kimegyünk az épületből és megvárjuk az erősítést. Ha kimentünk az erősítés megérkeztéig segítünk a mentősöknek sérültek ellátásában.

Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?


“A” merevfalú szívótömlő

“B”, “C” nyomótömlők

“D” gyorsbeavatkozó

légzőkészülék

mászóövek

osztó

porral oltó

sugárcső


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Azonnali erősitést hívok, majd egyikünk vissza tartja a tüzet míg másikunk egy balta/feszítővas segítségével erőkar alkalmazásával felemelő a tűzoltó-ra helyezkedő törmeléket ezt követően kimegyünk a házból azonnal mentőt hívunk míg ki nem érkeznek elsősegélyt nyújtunk a sérültnek. Miután elvitték a mentők a sérültet a kollégákkal folytatjuk a tűzoltást.

Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?

Kérkezünk a helyszínre, védő felszerelés rajtunk. Felszerelünk 2 C tömlőt majd minimum 2 fős csoportokra bomlunk egyik csoport megkeresi a gázpalackot, miután megtalálta elkezdi annak hűtését és biztonság kedvéért eltávolitja azt az épületből, majd csatlakozik a tűzoltáshoz. Másik csoport befelé nyomulva kisgyerek segítségére siet. Miután megtalálta azonnal kimentik az égő épületből, és elsősegélyt nyújtanak majd hívják a mentőket. Gyereket egyedül nem hagyjuk kint minimum 1 ember vele marad. A többi ember folytatja a ház tűzoltását.

Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Schindler Leon
Születés dátuma: 1999.10.30 (3
Születés helye: Los Santos.
Lakcím: Jelenleg nincs.
Telefonszám: +38-76-370-9274
E-mail cím: SchindlerLeon24@gmail.com

Tanulmányok:

2006-2014:
Los Santls Általános Iskola

2014-2018:
Los Santos Főgimnázium.

2018-2020:
Los Santosi Tűzoltó Akadémia


Nyelvi ismeretek:
Német - C2
Magyar - C2

- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
László vagyok 16 éves. 3 éve aktívan RP-zek. V3-on voltam már OKF-es. Gimnáziumba járok jelenleg 10.-es vagyok. A1-es jogosítványt tervezem letenni a közeljövőben .

Mennyi játszott perccel rendelkezel?

10.000+

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mivel már voltam V3-n OKF-es van némi betekintésem hogy zajlanak az RP szituációk. Akkor is nagyon megtetszett de idő hiánya miatt sajnos ki kellett lépnem. Szerenték újra tagja lenni az FK-nak és újra jó RP élményeket szerezni. Kíváncsi vagyok milyen újdonságok jöttek be az FK-ba V3 óta.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
V3 OKF: idő hiánya.
V4 Cartel: ki CK-ztak elszóltam magam egy adott szituációban.

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?

Igen rendelkezem.

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.


Kelt: 2022.04.28.

Aláírás: Schindler Leon










 
Utoljára szerkesztve:
  • Fájdalmas
Reactions: TamasDziadek
2020. 11. 17.
125
34
23
V4 karakter
Ryan D Lewis


okflogod7spt.png


Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság



Tisztelt jelentkező!



A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítjük hogy lapja elfogadásra került!
Várjuk egy személyes elbeszélgetésre 2024.05.03.-án 18:00-kor


Ryan D Lewis
tű. hadnagy

- OOC -



A lapod rendben volt! Várunk téged egy TS meghallgatásra holnap 18:00 és 20:30 között. Ha nem megfelelő az időpont keress fel privát üzenetben!