Schindler Leon jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 04. 13.
6
1
LV karakter
Leon Schindler
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- László -

Hány éves vagy?
- 16 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- 10.134perc / 15 szint
-

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Cartel: ki CK-ztak mivel elszoltam magam egy adott szituációban. OKF: meguntam, nem tetszett az ottani közösség. (V3)-

Voltál-e már adminjailben?
- Nem -

Voltál-e már bannolva?
- Nem -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Más szervereken is voltam OMSZ-s és nagyon megtetszett. Ez egy olyan szerep ahol mind az illegalosok/legalosok hasznára válunk. IRL is érdekel az egészségügyi pálya. Mivel See v4-n még nem voltam Legal FK-ba így ezt is ki szeretném próbálni. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni. -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
-
László vagyok. 16 éves Szeretek röplabdázni/rajzolni.
Van 2db Mongol Sivatagi futóegerem.
6 testvér mellett élek, közüllük én vagyok a legkisebb. A1 jogosítványt terveztem le tenni a jövőben. Nem vagyok egy kitűnő tanuló, de idén még nem bukok meg.
Kedvenc ételem a csirkepörkölt.
Kedvenc színem a narancssárga.
Nagyon sokat szoktam beszélni, de majd igyekezni fogok kordában tartani magamat.
Szoktam parkokban/parkokban gördeszkázni/trükköket tanulni (még 1-et se tudok)
-

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- heti 20 órát kb. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- igen-igen -


IC rész

Jelentkező neve:
- Schindler Leon-

Születési helye, ideje:
- Los Santos / 1999.10.30. -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Jelenleg nincs. -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Egészségügyi szakközép.-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Schindler Leon vagyok 24 éves. Egészségügyi szakközép végzetséggel rendelkezem. Mindig is vonzott az Egészségügyi pálya, így hát úgy döntöttem bele vágok. Los Santos-ban születtem/nevelkedtem. Apám: Schindler Lion betegségben hunyt el ezért is döntöttem az orvosi pálya mellet. Átlagos helyzetű családban éltem 3 testvér mellett. Köztük én vagyok a legfiatalabb. Hobby-m a motorozás és a horgászat barátokkal. Az ük apám Németországból jött. Ezért van német nevem, de azóta a családom összes tagja itt él. -


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
-
A- Légut vizsgálata, jut-e oxigén a testbe.
B- Légzés ellenőrzése. Fülünket a sérült mellkasára tesszük és megfigyeljük érezzük-e a légzést.
C- Keringés ellenőrzése. Egy vénát nyomjunk ujbegyünkel, ellenőrizzük tapintható-e a keringés.
D- Idegrendszer ellenőrzés. Pupillák figyelése esetleges drog fogyasztás megállapítása.
-

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Rohamkocsi.
Mentő helikopter.
Vizi mentő egység.-


Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- defibrillátor
-pulsoxy
-automata vérnyomásmérő
-pacemaker

-Reanimációs táska
-Motoros szívó
-Gyermeksürgősségi táska
-Orvosi táska
-Ked mellény
-Gyógyszerek -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Kihívom a mentőket, közben sietek a serülthöz. Le állítom a kasszát biztonságos távolságba helyezem, majd steril kötszerrel nyomókötést alkalmazok, közben figyelem a vérzés mértékét, és aszerint cserélem a kötszert. Míg ki nem érkeznek a mentők a sérültel maradok.-

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Oda sietek megszólítom, ha nem kapok választ megfordítom alkalmazom az ABCDE lépéseit. Ha minden rendben, akkor stabil oldal fektetésbe helyezem és hívom a mentőket, ha nem produkál életjeleket, megkezdem az újraesztést és hívom a mentőket. (Feltéve ha tiszták a légutak)-

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Segítségére sietek, nagy valószínűséggel stroke-ja van. Stabil oldal fektetésbe helyezem, nyelvét helyzetbe állítom ne forduljon hátra, hívom a mentőket, a mentőegység érkeztéig ott maradok vele és megnyugtatom.-

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Segítségére sietek, ellenőrzöm a légutakat. Eltávolítom az esetleges idegen anyagot. Megnézem van-e légzése a nőnek, ha nincs szólok a gyereknek hívja a mentőket ameddig én elkezdem az újraélesztést/melkaskompressziót mindaddig ezt folytatom amíg ki nem érkeznek a mentők. Amint ki érkeztek elviszem a gyereket a szobából esetleges traumák megelőzése érdekében. -


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
Utoljára szerkesztve:

TamasDziadek

Újonc
2023. 04. 07.
37
42
Dunaszerdahely
V4 karakter
Dr Jaden Heath
omsz-new-10.png
Tisztelt Schindler Leon! Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága megkapta és feldolgozás alá helyezte. Értesítjük, hogy jelentkezési lapját az Országos Mentőszolgálat igazgatósága elutasította, szíves megértését kérjük.
((Elég rövidre sikeredett a lapod, több helyen nincs meg a minimum elvárt mondatszám. Ha komolyan gondolod jelentkezésed, próbáld meg újra 1-2 hét múlva.))
Üdvözlettel:
Dr Jaden Heath Osztályvezető főorvos
 
  • Dühítő
Reactions: Schiller Leon1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.