Elutasítva Scaredly Shouzzen - Manuel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PIMP

Barangoló
2023. 02. 26.
134
118
Debrecen
V4 karakter
Scaredly Shouzzen
LV karakter
Jay Witt
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Scaredly Shouzzen

A ban időpontja:
2023.06.28

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
Manuel

A ban oka:
Telefon Voice helytelen használata #PK

Amiért szeretnéd az unbant:
Sziasztok! Tengermély tisztelettel üdvözlök mindenkit, mint olvasót,mint bíráló admint. A bannommal kapcsolatban szeretnék egy bocsánat levelet írni mindenki számára a helytelen telefonálás miatt, szeretnék elnézést kérni, mindenkitől is, akinek a játékélményét rontottam. A bannommal szemben, nem helytállónak érzem hogy erre került sor, mert szerintem egy nagyobb mennyiségű ajailt is kaphattam volna. nagyon megbántam az egészet hogy ilyeneket csináltam, 1 éve történt nagyjából, azóta felnőttem, érettebb lettem, és értelmesebb dolgokat is tudok végrehajtani minthogy ilyen kis hülyeségeket csináljak. Azért szeretnék visszatérni eme csodállatos szerverre mert hogy kiszeretném próbálni az új dolgokat, az új modokat, illetve az új autókat, mert nagyon megtetszett ez az egész v4 újítások. És szeretnék egy nagyobb közösségnek illetve egy nagyobb játékos tábornak a közösségébe tartozni, nagyon szépen megköszönném ha kaphatnék egy új esélyt, de persze ezen ezzel járó szanciókat elfogadom, ha kaphatok egy új esélyt. (ha kapok unbant akkor amit kapok majd ajailt, leülöm hogy jobban tanuljak, és érezzem az ajail súlyát!) További szép estét/napot mindenkinek, sziasztok!

Megjegyzés:
Tényleg nagyon sajnálom a történteket, nagyon röstellem hogy ilyeneket tettem akkoriban,de remélem ha már új év, új lehetőségek, új szerver, remélem kaphatok egy új esélyt.

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.