[SC113] Wesley Barbara v. Deputy 1195, Deputy 1052

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
530
3 811
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Wesley Barbara ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, 1977. 01. 01 ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ +38-76-443-5444 ~



Alperes adatai

Név:
~ N/A ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ 1195, 1051 ~

Születési hely, idő:
~ N/A ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ N/A ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024. 07. 05. - 18-19 óra küröl Bone County ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Járókelők, jelenlévő Deputy-k ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 200.000 USD ~

A történtek részletes leírása:
~ Az eset alatt Deputy 1195 intézkedés alá vont, mivel áthajtottam egy STOP táblán megállás nélkül. Az intézkedés alatt kialakult komplikációk végett Supervisort kértem a helyszínre. Supervisor nem érkezett ki, helyette Deputy 1052 hajtott a helyszínre egy kis idő elteltével. Kiemelném, hogy a kérés ellenére Supervisor NEM jött a helyszínre. Az intézkedés alatt Deputy 1052 próbálta átvenni az irányítást Deputy 1195-től, de a továbbiakban sem ő (Deputy 1195) sem a társa (Deputy 1052) nem tett eleget a kérésemnek és nem gondoskodtak, hogy a helyszínre egy Supervisor érkezzen. Deputy 1052 a Penal Code fejtegetésébe kezdett és megállapította, hogy csak akkor élhetek a hallgatási jogommal, ha őrizet alatt vagyok, tehát előtte minden feltett kérdésre kötelező vagyok válaszolni. Ha ezt nem teszem meg az a rendőri munka akadályozása.(?). A továbbiakban Deputy 1052 egyre indulatosabb lett, nem engedett helyet továbbra sem annak a kérésnek, hogy Supervisort akarok, ellenben felszólított, hogy "Tegye hátra a kezeit!" aminek én eleget is tettem. Utánna többször is megismételte a kérését (ANNAK ELLENÉRE, HOGY A KEZEM AZ Ő KÉRÉSÉNEK MEGFELELŐEN A HÁTAM MÖGÖTT VOLT) majd egyszerűen lesokkolt és a társa a földre tiport (Később mint kiderült ő ezt a rendőri munka akadályozásának látta, annak ellenére is, hogy ELEGET TETTEM A KÉRÉSÉNEK). Még a helyszínen, Deputy 1195 megbilincselt és átmotozott, nem közölte, hogy őrizet alatt lennék. Ezt kizárólag a Sheriff's Department állomásán tette meg, TÖBBSSZÖRÖS KÉRÉSEMRE. A fentebb említett állomáson elkobzásra került 20 gramm marihuana, ami szintén jogsértő, hiszen San Andreas államon belül 5 gramm legálisan birtokolható, így a maximum elvehető mennyiség 15 grammban merül ki. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Szeretném az ügyben több jogomat is sértő Deputy 1195 és Deputy 1052 azonnali felfüggesztését kérvényezni határozatlan időre, az ügy kivizsgálatáig. Szeretném ha a t. Legfelső Bíróság az ügy alatt ért féjdalmak, kórházi költségekért cserébe egy 200.000 dolláros összeg kifizetésére kötelezze az ügyben érintett SASD-t, valamint a pereskedés minden költségét szintén az SASD térítse vissza. ~

Bizonyítékok:
~ Kamerák(?) ~



~ Kelt: 2024.07.05 ~
Barbara
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 415
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mrs. Wesley Barbara!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC113] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Ezúton szólítom fel a San Andreas Sheriff's Department hivatalát, hogy jelöljön ki képviselőt aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába három naptári napon belül! ((@Mafla @TuTu))

Továbbá arra kérem Mrs. Barbara, hogy az összes birtokában lévő tárgyi bizonyítékot csatoljon! (Kórházi költségekről csekk, ambuláns lap, bírság etc...) @tottorini

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: kyle.

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 458
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Tisztelt Bíróság, Tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya a mai nappal megkezdte az ügy belső kivizsgálását.
signature-2.png

Internal Affairs Bureau
07.22.2024.​
 
  • Tetszik
Reactions: kyle.

Satix

Újonc
2023. 03. 20.
34
134
LV karakter
Cayden Tyler
Tisztelt Bíróság, Tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya a mai nappal befejezte a [SC113] fémjelzéssel ellátott ügy kivizsgálását.

Deputy 1195 és Deputy 1052 kihallgatására sor került 2024.07.23.-án.

A nyomozás során, az Internal Affairs Bureau munkatársai nem találtak irányelvvel kapcsolatos szabálysértést.
Az eljárási hiba és az ebből adódó anyagi kár amit Deputy 1195 követett el, az egyedül az elkobzásból fakadhat.
A Deputy szóbeli figyelmeztetésben részesült a hiba végett, a nyomozás vele szemben lezárult.

Lieutenant, Cayden Tyler
Internal Affairs Bureau
2024.07.23​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: kyle.

tottorini

Pötyögtető
2021. 01. 03.
530
3 811
V4 karakter
Richard MacFalloson
LV karakter
Wesley Barbara
T. Legfelső Bíróság!
Mellékelem a büntetés egyik másolatát!
((Csak a chatre kaptam üzenetet [2024-07-05 19:43:51] [Output] : [SeeMTA - Börtön]: Bírság: 216 000 $))
 
  • Tetszik
Reactions: zxgy