[SC104] Mark Landson/David Landson v. Asaad Jones #1161

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

incognito66

Újonc
2024. 03. 28.
3
4
V4 karakter
Mark Landson
LV karakter
Mark Landson
V2 karakter
nincs
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Mark Landson ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson,1990.05.03. ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 38-75-9491-1678 ~



Alperes adatai

Név:
~ Assad Jones ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy #1161 ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Vismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 24.04.2024 18-19 óra körül ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ David Landson,Deputy 1027 Ruben Denton ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ igen,személyt igazoló okmány elvesztése ~

A történtek részletes leírása:
~ Személyt igazoló irattól való végleges eltulajdonosítás.Pontosabban miután bevitt minket az őrsre eltulajdonitotta a személyinket majd miután leültük a büntetést nem kaptuk vissza. Deputy Denton állítása szerint, mivel megkértem hogy derítse ki hol vannak az iratok: azt állította hogy a kollégája kidobta őket, tehát gondatlan rendőri intézkedést végzett ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Asaad Deputy lefokozása/ felfüggesztése a SASD állományból ~

Bizonyítékok:
~ - ~



~ Kelt: 2024.04.24. 22:46 ~
Mark Landson
 
Utoljára szerkesztve:

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
602
1 356
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Mark Landson!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC104] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1161 Deputy Sheriff Mr. Asaad Jones ((@edwardLV)) alperest, valamint ezúton kérem, hogy a San Andreas Sheriff's Department jelöljön ki egy képviselőt, aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába 72 órán belül! ((@TuTu, @Wexen))

((Privát üzenet formájában nem fogadok el bizonyítékot, csak és kizárólag kivételes esetekben!))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
675
1 433
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
Tisztelt Bíróság, Tisztelt Esküdtszék!

Ruben Denton vagyok a San Andreas Sheriff's Department alkalmazottja, jelvény számom 1027.
Éppen a feladatom láttam el, mikor a cellában figyelmes lettem Mr.Mark Landson-ra. Megkért, hogy derítsem ki, hogy hova lettek az iratai. Kérésének eleget tettem és rákérdeztem a rádión. Deputy Asaad felől ez a válasz érkezett a rádión: "Deputy 1027, kidobtam véletlenül, elnézésüket szeretném kérni.".
Ezt követően tájékoztattam Mr.Mark Landson-t a történtekről és kiderült, hogy nem csak az övét, hanem a társa igazolványát is kidobta a Deputy.



Ruben Denton
Deputy Sheriff [+III], Ruben Denton
 
Utoljára szerkesztve:

fipo234

Újonc
2024. 04. 05.
5
4
LV karakter
David Landson
Szép napot,David Landson vagyok.Engem is bevitt jogosan a börtönbe. Viszont jogtalannak ítélem meg azt, hogy mind kettőnk iratát “véletlenül” kidobja egy Deputy. Mellesleg, nagy a kockázata annak, hogy igazoltatnának és nem tudom saját magam igazolni, mivel eltulajdonította az iratomat.
 

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 083
1 360
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya a mai nappal megkezdte az ügy belső kivizsgálását.
Innen is szeretnénk kérvényezni 24 óra haladékot

Üdvözlettel:
charlieparks.png

Sergeant
04.26.2024.
 
  • Tetszik
Reactions: incognito66

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 083
1 360
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Az ügy kivizsgálásra került az Internal Affairs által.

Az ügyben érintett Deputy Sheriff Asaad Jonest meghallgattuk, válaszát rögzítettük.

  • Az alperes beismerte az ellene szóló panasz tartalmát, munkáját hanyagul végezte.
A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján az Internal Affairs Bureau felfüggeszti a kivizsgálást.

Üdvözlettel:

charlieparks.png

Sergeant
04.27.2024.
 
  • Tetszik
Reactions: incognito66

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
602
1 356
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Mark Landson!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC104] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.

Indokolás:


    • Az alperes, Deputy Mr. Jones vétséget követett el a személyes okmány kidobásával. Ezesetben a helyes eljárás az lett volna, ha felkeresi az okmány tulajdonosát és visszaszolgáltatja felé azt.
    • A Legfelsőbb Bíróság figyelembe veszi az eltulajdonítás módját és az okmány értékét, továbbá a körülményeket. Mivel figyelmetlenségből és a hanyag munkavégzés eredményéből került el az okmány a tulajdonostól, így megkérdőjelezhetetlen a kereseti kérelem beadásának az indoklása. Azonban a helytelen eljárás és a vizsgálat eredménye alapján a kereseti kérelemnek helyt adok!
Kötelezem tehát az alperest, Deputy Mr. Asaad Jonest ((@edwardLV)), hogy 16.000 (tizenhatezer) $-t (dollárt) fizessen meg a felperesnek!




Kelt: 2024. május 08. napján
Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.