[SC021] Mako Brassco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Timoty Wilson

Újonc
Támogató
2019. 08. 31.
51
38
Erdély
V4 karakter
Timoty Wilson
LV karakter
Timoty Wilson
V2 karakter
nincs
Untitled-2.png

*** Timoty Wilson feláll majd a Bíró fele fordúlva megszólal

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Nigel Linford

Tisztelt Biró Úr nekem a véleményem erről az egészről hogy itt mindenki egy baromságon veszekedik. Már elnézést a kifejezésért. De az én véleményem hogy nem Mr. Mako Brossco kéne a vádlottak padján üljön henem a SEB osztag vagy felettesük aki ki küldte őket Védencem házához. Őket kellene meghallgatni. És ők kellene bizonyítékot felmutassanak az üggyel kapcsolatban. Mako Brossco csak utasítast hajtott végre. És úgy hangozhat mint őt védenem de ez nem igaz. Hiába támad itt mindenki mindenkit mert nem jutunk semmire. Ezért Biró Úr kérném a SEB osztag be invitálásák akik az akcióban részt vettek vagy felettesüket aki ki küldte őket és ha ők sem tudják bizonyitani azt hogy Védencem halálosan megfenyegedte a hatoságokat akkor Mr. Nigel Linford ártatlan. Ebben az esetben pedig pénz vissza téritést és kár téritést inditványozok.


Köszönöm hogy meghallgatott Tisztelt Bíró Úr

Timoty Wilson
Public Defender
 
  • Tetszik
Reactions: AngyalÚR

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
***Bruno Salvatore magához húzza a mikrofont, bekapcsolja azt és megszólal.

Köszönöm az eddigi felszólalásokat, kérem jegyezzék meg hogy a teremben semmi szükség a trágár szavak használatára, Mr Wilson.

Elérkeztünk az ügy végéhez a Judgement részéröl és meghoznám a bírósági döntést.

SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Linford!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Deputy Maco Brassco nem vonható felelöség alá, ugyanis parancsot hajtott végre felsöbb vezetöségi személy utsítására.
    • Ismételten kihangsúlyozom, egy SEB tactic egység nem vonul ki egy kisebb bevetéshez, nyilván okuk volt rá.

Bruno Salvatore
Chief Judge, Seal of the Supreme Court, Las Venturas Judgement

Amennyiben nem ért egyet a bírósági döntéssel jogában áll fellebbezni.
Megköszönöm mindenkinek a jelenlétét és a korrekt együttmüködést.

Minden jót kíván a jelenlévöknek a Las Venturas Judgement.

***Bruno Salvatore megragadja asztalán a bírói kalapácsot, és egy nagy lendülettel rácsap egyet a falapra.
***Bruno Salvatore kikapcsolja a mikrofont az asztalán, feláll a testülettel együtt és kivonulnak a teremböl.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.