SASD Conrad Walker elleni per.

Gabika2.0

Újonc
2022. 11. 25.
4
2
V4 karakter
David D Pachotti
LV karakter
Raphael Valentino
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Raphael Valentino ~

Születési hely, idő:
~ 1999.06.05 ~

Bejelentett lakcím:
~ FortCarson #405 házszám ~

Telefonszám:
~ +38-76-446-2179 ~



Alperes adatai

Név:
~ Conrad Walter ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ #1111 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen. ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen. ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024.03.29. Piramis. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen,68000$ büntetés és 14hónap szabadságvesztés. ~

A történtek részletes leírása:
~ Nos,Szépnapot!Motorommal haladván 2 lyukas kerekeivel a motor szerelőkhöz, amikor megállított a kollega.Ezzel semmi probléma tényleg szabályszegést követtem el.Nos az intézkedés elött 150ezernyi birságot fizettem be, amiután ugye kaptam 75 dollárnyi büntetést a szabályszegés miatt. De amikor vége volt az intézkedésnek azt mondta a kollega nem közlekedhetek tovább a motorral, lyukas kerekei miatt.Mondtam neki rendben, és elkezdtem tolni a motoromat a szerelők felé hisz nagyon közel voltunk hozzá, rámszolt a kollega nem kéne a járdná tolni, így tehát lementem a fűre, és ott kezdtem tolni amit hagyott is a kollega, amikor az átjáróhoz értem kiszállta és mondta hogy száljak le hisz hátrafelé tolva egyenesbe tettem azt, leszáltam, körbenéztem majd amikor nemjött gépjármű elkezdtem át tolni az út testen, semmi féle figyelmeztetés nélkül a kolléga sokkolóhoz nyult majd egyböl lesokkolt az út közepén, beszállított engem a jogaim felsorolása nélkül, amikor mondtam neki hogy elvette az összes jogom azzal hogy nem engedte hogy át toljam az úton.Beérkeztünk ahol elvett tőlem minden féle, golf ütőt és egyebeket, lefényképezett, majd elmondta hogy azért hozott be az egyedül járőröző kollega, mivel megszegtem azt amit ő mondott, holott én nemközlekedtem a motorral és nemis szolt rám hogy ne toljam.14hónapnyi szabadságvesztésre ítélt és a 75ezres csekk mellé, 68,000$ nyi büntetést szabott ki 3(14) (5,06B) alapján.Tehát a 7ezer dollárnyi össz értékkel a bankomban, nem tudom ezt semmien féle képpen kifizetni, de ez nem a legfontosabb, hanem az hogy semmilyen indok nélkül korlátozta a szabadságomat, és duplán kiszabott birság, azért amit elsem követtem.Szerintem minden jogom megvan arra hogy áttoljam az úttesten a motoromat baleset mentesen. És ezzel semmi féle jogszabályt nem séretek.Köszönöm hogy meghallgattak! Remélem érthetően fogalmaztam! ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Szeretném kérni, hogy a megtörtént szabálysértés körülményeit alaposan vizsgálják ki és az alapján hozzanak jogerős ítéletet!Úgy gondolom hogy a kiszabott büntetés a semmiért történt meg és nem követtem el semmiféle szabálysértést a motor tolásával. ~

Bizonyítékok:
~ Mobile Data Computer-ben található kiszabott büntetésekben is látható.És feltudom mutatni az összes papír alapú birságot is.Szerintem a seriff kollega is alátudná támasztani a történteket.És a szolgálati jelentésben is biztosan szerepelnie kell a történteknek. ~



~ Kelt: 2024.03.29. ~
Raphael Valentino
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Mxbyy