Sara Hopps jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

D4V3

Újonc
Támogató
2023. 06. 07.
74
46
V4 karakter
Sara Hopps
LV karakter
Luiz Smith

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16, júniusban töltöm a 17et.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2017ben kezdtem, majd akkor bannolva is lettem és tavaly kértem UBt szóval aktívan lassan 1 éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-2x voltam adminjailben és 1x voltam bannolva Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-A képen látható neveket használtam: .
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Jelenleg 42802 percem van, kb 713 óra.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első jelentkezésem.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 174928.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
-OKF- Luiz Smith, tűzoltó rangban voltam, unalmasnak találtam. OMSZ-Luiz Smith, mentőtechnikusig jutottam, kb 1,5 hónapot volt, tanulás és időhiány végett adtam le. APMS-Luiz Smith, 5 hónapot voltam kb, autómentési szakértőig jutottam, kiléptem ugyanis vágytam valami változásra és rendvédelembe szerettem volna belekóstolni. Honvédség- Sara Hopps, Tizedes rendfokozatig jutottam, 2 hetet voltam, túl monoton volt hogy akcióról akcióra és nagyrészt csak lövöldözés .
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nem voltam még semmi az említettek közül sem hasonló.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szeretnék egy olyan frakcióba jelentkezni ami rendvédelem, de különbözik a többitől. Szivesen kipróbálnám magam a nyomozásban, illetve szeretek kontaktusba lenni az emberekkel és RPzni, és úgy érzem hogy itt megtehetem. Érdekesnek találom, hogy keresgélne, kutatnak az emberek után és ha sikerül akkor nyomozások alapján ellehet kapni az adott személyt. Illetve segíteni is lehet a nyomozások mellett a többi rendvédelemnek pl rablásokon, ezért vonz engem. .
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Napi 2-3 órákat fent tudnák lenni, néha többet és ezt mind a frakcióra fordítanám. .
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Kipróbáltam, és játszottam is kicsit de a V4 jobban megfogott így ott nem értem el semmilyen olyat. .
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Büszke élményképeim nincsenek, illetve nem is szoktam csinálni, általában csak ha valami vicces történik azt visszamentem. .


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Sara Hopps .
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- SanFierro 62/7, - +38-76-504-8134, - sarahopps95@gmail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Honvédségnél szolgáltam, 2hetet, Tizedes rendfokozatig sikerült jutnom, a távozásom oka, szeretnék egy olyan helyen dolgozni ahol jobban az emberekkel foglalkozom, illetve ugyanúgy rendvédelmi szerv és nem csak bevetésről bevetésre járni.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Vonz ugyanúgy a rendvédelem mint idáig, illetve úgy érzem hogy az NNI állományában. eltudnám azt érni, hogy többet tanuljak a szakmáról illetve vonz a nyomozás témája is, illetve a dolgok felderítése.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnszervezetek, illegális dolgot végző emberek után nyomoz, bejelentés alapján kinyomozni tényleg igaz e, emberek/járművek megfigyelés, társszervek segítése üldözésknél, rablásoknál, vészhelyzetekkor. .
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Elég magas fizikummal rendelkezem, magabiztos és talpraesett vagyok. Bizonyos szituációkban tudok agreszívis is lenni az emberekkel, de úgy gondolom hogy a rendvédelemnél van mikor hatásosabb ha agresszióval szólunk vissza de nyilván ez nem jó minden esetben.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Szemmel tartjuk a helyet hogy nem e mennek valamerre, berádiózok az NNI rádiójára hogy mi történt és hol vagyunk pontosan. Ha rajtaütés lenne, akkor a rangidős vagy a parancsnok mozgosítást kér társszervektől, ha szükség van segítésre. Ha nem rajtaütésre készülünk, hanem további megfigyelést igényelnénk, akkor minnél több információt próbálnánk összegyűjteni rendszámokról, emberekről, kinézetről és autóra kiadni akár körözést NNI megfigyelés indokkal, hogy ha bejelez valahol akkor tudjuk lefigyelni hogy merre megy mit csinál..


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Sara Hopps.
 

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
277
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!

((Személyes megjegyzés: Szerezz rendvédelmi tapasztalatot.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.