Sara Clayton Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tojas

Barangoló
2019. 03. 15.
92
27
V4 karakter
Garett Ern
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Sara>

Középső név:
<->

Kereszt név:
<Clayton>

Születési hely,dátum:
<1998.07.13, Los Santos Hospital.>

Legmagasabb végzettsége:
<Tiszti főiskola, Érettségi>

Eddigi munkahelyei:
<See City Rendőrség>

Bejelentett lakcíme:
<Jefferson motel, 18. lakás.>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<963133>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Sara Clayton a becses nevem, 1998-ban születtem See City-ben.A szüleim a születésem után 10 évvel elváltak, így elég rosz sorsom volt.Apámat a válás nagyon megviselte, ezért alkohol, és drog függője lett.Én anyámnál laktam, elég szűkösen tudtunk megélni.A napokban amiben tudtam, csak támogattam, csakis egymásra tudtunk számítani.Egy kis lakást béreltünk édesanyámmal, a Jefferson motelben.Anyám takarító ként dolgozott egy étterembe.Apámmal nem tartottuk a kapcsolatot, mivel elég erőszakos lett.San Fierroban szereztem meg a középfokú végzettségemet.A főiskola elvégzése után a Rendőrségen kezdtem a pályafutásomat, elég jó fizikummal rendelkezdtem.Teltek az évek, egyre idősebbek lettünk.Sajnos édesanyám elhunyt, ezért egy kis időre távoztam a Rendőrség köreiből, eléggé megviselt.Úgy érzem, hogy készen állok újra a Rendőrség köreibe csatlkaozni. >



》OOC《


Teljes név:
<Nagy Olivér>

Születési hely,dátum:
<Szeged, 2006.09.13.>

Legmagasabb végzettséged:
<Általános>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<53811>

Sportolsz valamit?
<Jelenleg nem.>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/a/WmUMP1J>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/a/WmUMP1J>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/a/WmUMP1J>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Elég határozott, fiatal jó fizikummal rendelkező nőszemélyt.Eléggé tisztelettudó, jó beszédkészséggel rendelkezőt.Szeret másokon segíteni, jó a humorérzéke.Szeret mindenkinek megfelelni, pontosan megcsinálni az adott feladatát.Szeret barátkozni, barátokat szerezni.Elég csendes, visszahúzódó személy.Szereti az öntelt, határozott fiatal férfiakat.Nagyon szeret különböző szórakozóhelyeket meglátogatni a barátaival, és táncolni.Nem volt még elég komoly kapcsolata, egy ideig nem is szeretne kapcsolatot.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Elég sok időt töltök a számítógép előtt, így sok időt tudok beleölni a szerverbe.Úgy érzem, hogy kellő tapasztalattal rendelkezem, hogy csatlakozzak a frakcióhoz.Elég terhelhető vagyok, igyekszem mindig magamból a legjobbat kihozni>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Igen voltam, azért hagytam el a frakciót, mert beleuntam. >

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Sziasztok!Olivérnek hívnak, Csongrád megyében élek, Tiszaszigeten.A családommal elég jó a kapcsolatom, aminek nagyon örülök.Szegeden tanulok, Informatika, és Távközlés szakot tanulok.A jövőben szeretnék majd továbbtanulni, vannak terveim.Elég jó kapcsolatot tudok alakítani az emberekkel.Hobbiból szoktam motorozni, néha biciklizni, horgászni a barátokkal, és persze számítógépezni.Régebben elég sokat fociztam, de családi okok miatt abba hagytam.Azóta nem nagyon sportoltam semmit, a jövőben tervezek valamit.Mindenhez pozitívan állok hozzá, segítőkész vagyok, mindenkinek segítek, amiben csak tudok.Elég sok időt ölök bele a számítógépezésbe, ezen belül a videójátékokba.Több mint 4 éve Rp-zek különböző szervereken.Elég könnyen be tudok illeszkedni egy társasághoz, vagy egy közösséghez, gyorsan megtalálom az összhangot.Általában napi 3-4 órát vagyok számítógép közelben, de ez mindig változó.Én igazából ennyit tudtam magamról mesélni, köszönöm, hogy elolvastad!További szép napot!>

@ORFK2021
antoon válasza:
Az IG neved nem egyezik a témában megadottal, frissítsd ezt 12 órán belül!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Sara Clayton!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.31 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.31 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
> Ryan De Russo néven voltál nálunk, 2020.06.11.-ig valamint Zászlósig jutottál így ennek értelmében Őrmesteri vizsgára készülj.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.