San Fierro fejlesztési terv

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Pont hogy a városháza kellene igazán, még a bank se lenne rossz viszont a bérlő az esélytelen. Jó lenne de igaz hogy annyi erővel a bánya mellé is rakhatnák.
 

ProGamerazigazi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
313
128
V4 karakter
🇯🇲 Michael J Johnson
Városháza nem, de egy SF bank illetve egy utánfutó bérlő npc tökéletes lenne.
Ezt kifejtenéd kérlek? Papaírok és egyéb alapvető / Cég ügyintézés nélkül játszol? És 0-24 a bányászat valamint a trailerezés megy csak? Ezért gondolod, hogy az nagyon szükséges lenne SF-be hiszen te úgyis papírok nélkül flangálsz, ingatlant nem kell bejelenteni, de a "bányavonat miatt LS-be ne kölljön már átruccanni" ?!😅
 
Utoljára szerkesztve:

aZsombi

Barangoló
2019. 06. 22.
97
45
19
V4 karakter
Jankauskaite Floki
V2 karakter
Bryan Michael
Bank, Vh jöjjön nagyon kéne.
 
  • Tetszik
Reactions: Russ'

theR3Y

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
96
V4 karakter
Joseph Ross
LV karakter
Joseph Rey
Szerintem azon nem kell megsértődni vagy bántani a másik embert ha nincs kedve LS-be az utánfutó bérlőbe menni. Mire oda érsz vagy 10 en jönnek szembesávba 200-al. A többi meg úgyan úgy jó lenne akár csak egy lerakott interior is mappolás nélkül.
Öszegezve Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: dani930 és Russ'

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Szerintem azon nem kell megsértődni vagy bántani a másik embert ha nincs kedve LS-be az utánfutó bérlőbe menni. Mire oda érsz vagy 10 en jönnek szembesávba 200-al. A többi meg úgyan úgy jó lenne akár csak egy lerakott interior is mappolás nélkül.
Öszegezve Támogatom!
Szerintem ennyi grindnak kell lennie az egészben, ha minden egy helyen lenne Tierrában meg Bayside-on akkor semmi nehézség nem lenne az egészben ami valahol nem igazán reális szerintem. Nyílván amikor először bejött a bérlő akkor még maximum csak tervben volt a bányászat visszahozatala. Ha nem is sf-be de azt támogatnám hogy valahova az arany középútba vagy legalább valamivel közelebb átkerüljön a bérlő, esetleg Montgomerybe az kb úgyis szellemváros annyira nincs ott semmi, vagy Blueberry farmok mellé ott meg rengeteg a hely.
 
  • Tetszik
Reactions: dani930 és aZsombi

ProGamerazigazi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
313
128
V4 karakter
🇯🇲 Michael J Johnson
Szerintem azon nem kell megsértődni vagy bántani a másik embert ha nincs kedve LS-be az utánfutó bérlőbe menni. Mire oda érsz vagy 10 en jönnek szembesávba 200-al. A többi meg úgyan úgy jó lenne akár csak egy lerakott interior is mappolás nélkül.
Öszegezve Támogatom!
A közlekedési morál semmiben nem fog változni azzal, hogy a bérlő átkerül (tegyük fel, hogy SF-be.) Szerintem ez ott megbukott, hogy
V4-re vártunk hatalmas változást, majd a szerelő rendszer meg az áremelkedések kicsit változtatnak a dolgon és majd senki nem szeretne órákat szereltetni járni, meg persze miliókat költeni szereltetésre. Jelenleg Raptorokkal mennek hegyen-völgyön keresztül. Erre egy megoldás van max, hogy az adminok elkezdenek nagyobb szankciókat osztani NRK indokkal. Amíg nincsen érdemi következménye a pocsék közlekedésnek, addig nem lesz változás.
 
  • Tetszik
Reactions: Padawan180

theR3Y

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
96
V4 karakter
Joseph Ross
LV karakter
Joseph Rey
A közlekedési morál semmiben nem fog változni azzal, hogy a bérlő átkerül (tegyük fel, hogy SF-be.) Szerintem ez ott megbukott, hogy
V4-re vártunk hatalmas változást, majd a szerelő rendszer meg az áremelkedések kicsit változtatnak a dolgon és majd senki nem szeretne órákat szereltetni járni, meg persze miliókat költeni szereltetésre. Jelenleg Raptorokkal mennek hegyen-völgyön keresztül. Erre egy megoldás van max, hogy az adminok elkezdenek nagyobb szankciókat osztani NRK indokkal. Amíg nincsen érdemi következménye a pocsék közlekedésnek, addig nem lesz változás.
Úgy gondolom ez már teljessen másik téma. Elösször is EQ-tól SF azért nem egy LS legvégén lévő távolsággal. De ha nem SF akkor még LS-ben a felső részen sem lenne vészes. Másodszor nem tudnak ennyi embert szankciónálni úgyanis az kicsit olyan lenne,hogy ha éppen észreveszik akkor szankciót kap, a másik 2-3 meg csinálja úgyan azt mellette. Amúgy szerintem sokat javult az biztos V4-óta. Azért már nincs annyi probléma a közlekedéssel. Nekem nagyrészt azért lenne fontos, mert első részt nagyon messze van, másodrészt ha találkozol csak egy emberrel akinek éppen van pénze szereltetni akkor te futóval fogsz szórakozni 30-40 percet mire megszerelteted és elkezd onnan ahol abbahagytad. Én szórakozni járok fel a szerverre és a szereltetés számomra nem szórakoztató. Amúgy a futós téma valószinüleg már 10x le lett beszélve valószinüleg, de továbbra is támogatom az SF-ben való élettér létrehozását.