San Fierro fejlesztési terv

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Hello hello sziasztok!

Azért írom meg ezt a topicot mert szerintem a San fierro-ban ténykedő playerek, köztük én is észrevettük már hogy elég szegényes a város, gyakorlatilag szerelési pontokon kívül nem igazán van lehetőség ügyet intézni. Értek ezalatt egy okmány hosszabbítást vagy egy bankot például, amik igazán kijárnának a másik nagyvárosnak is, és nem kellene mindent LS-ben intézni és átkalandozni gyakorlatilag keresztben az egész mapot. Egy nagyobb fejlesztés során akár egy pláza is bekerülhetne, de ez már nyílván bonyolultabb dolog. Már egy ideje meg szeretném írni ezt, bíztam benne hogy valamelyik frissítéssel bejön valami, talán így ebben a formában sikerrel járok. Szeretném ha ez a topic gyarapodna a kommentekkel is, hogy miket lehetne még esetleg egy városfejlesztéssel még javítani.

Köszönöm hogy elolvastad további szép napot!
 

Edizon #Denis

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
125
269
20
Kecsó
V4 karakter
Askari Serghini
LV karakter
denis_s_kenway
Már egy pár topic megszületett egy jó ideje ezzel kapcsolatban, volt aki V4-re várta SF fellendítését, de semmi. Én és pár barátom is próbálkoztunk 2020-ban egy topicot, ugyen ezt írtuk bele, azóta semmi. Nem nagy probléma a szerveren, de hangulatosabb lenne szerintem.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
630
990
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Ott van szerelőtelep,boltok, ott a nav stb. Simán elférne oda is városháza/bank.
 
  • Tetszik
Reactions: Russ'

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Hát igen, a probléma lénye a dolognak talán még a kisebbik rész de szerintem ha már csak a realitás részét fogjuk meg akkor is kicsit szemet szúr hogy egy ekkora városrész teljesen kihasználatlan, szóval nem csak kényelmi szempontból lenne jó dolog. Talán most a megnőtt player szám miatt is el lehet gondolkozni a fejlesztésen.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Tilos a dupla/tripla hozzászólás! (Büntetés: 40 büntetőpont) - Bika
Ott van szerelőtelep,boltok, ott a nav stb. Simán elférne oda is városháza/bank.
Már csak a navra meg a honvédségre tekintettel is lehetnének ezek amiket mondasz te is, ne kelljen már nekik is kirándulást szervezni ha pl pénzt akarnak kivenni a bankból 😂
 

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Na ezért is mondtam hogy jó ha hozzá írtok, egy utánfutó bérlő is mekkorát menne. Eszembe se volt mert nem nagyon használom, de szintén nagyon hasznos lenne
 

Szilva

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
278
409
23
Nemesrempehollós
V4 karakter
Eddy Harrison 👨‍🚒
LV karakter
Amanda Hyde
Az OKF is ott van haló.. Rólunk mindenki megfeledkezik. 😢
Egyébként városházának olyan tökéletes ott a Santa Flora alatt City Hall (https://gta.fandom.com/wiki/San_Fierro_City_Hall)
Elég egy inti, így sincs kihasználva az LS-i VH sem. Bank volt V3-ban, nem értem miért kellett azt megszűntetni. Mint ami Tierrába van, olyan elég vagy a plázas, esetleg későbbi fejlesztésben lehet rabolható.
Illetve playerek által lehetne ott is klub. Ritkán van ott esemény szervezve.

Utánfutó bérlés biztos nem lesz, ez marad ott. Ennyi nehezítést adnak a bányának, farmoknak, fényező műhelynek, hogy az utánfutóért legalább menj már el.
 

Wolf315

Újonc
2019. 09. 28.
66
51
Schweiz
V4 karakter
Matthias Wolf
Az OKF is ott van haló.. Rólunk mindenki megfeledkezik. 😢
Egyébként városházának olyan tökéletes ott a Santa Flora alatt City Hall (https://gta.fandom.com/wiki/San_Fierro_City_Hall)
Elég egy inti, így sincs kihasználva az LS-i VH sem. Bank volt V3-ban, nem értem miért kellett azt megszűntetni. Mint ami Tierrába van, olyan elég vagy a plázas, esetleg későbbi fejlesztésben lehet rabolható.
Illetve playerek által lehetne ott is klub. Ritkán van ott esemény szervezve.

Utánfutó bérlés biztos nem lesz, ez marad ott. Ennyi nehezítést adnak a bányának, farmoknak, fényező műhelynek, hogy az utánfutóért legalább menj már el.
City Hall-t nem szabad bántani. Illegálnak az egyik legjobb ATM lehetőség,ha meg VH kerül oda forgalmas hely lesz és nem lesz rabolható.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
348
917
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Évek óta támogatom ezt az ötletet, bosszantó tud lenni mindenért ls-be szaladgálni

Jó lenne ha a 2 város egymástól független is tartalmazna mindent, ami itt is van legyen ott is
 

Csabeesz

Újonc
2019. 01. 10.
12
14
V4 karakter
Chad Parker
LV karakter
Chad Malone
Egy okmányiroda, nem is szükséges oda városháza, elég meg egy bank simán. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Russ'

Szidee

Goofy cars <3 🐈‍⬛
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 27.
351
557
20
V4 karakter
Riley Diaz
Bank ügyileg Tierra nem egy nagy kitérő, viszont az iratokat jó lenne, ha ott is ellehetne intézni. Gyakran van az, hogy amint LS-be lépek elkezd kitölteni minden és megyek a semmibe. Egy jogosítvány meghosszabbításáért meg nem szívesen relogolok, vagy fagyok ki akár akció közben.
 

SimiD15

Zöldfülű
2023. 07. 18.
173
135
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Hali!

Én teljes mértékben támogatnám ,de sajnos nem fűzök hozzá sok reményt. Több ízben is született màr ehhez hasonló topic és érdemi változás azóta sem történt sajnos. De hátha most nagyon bízok ebben a dologban!

Hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Russ'

Russ'

MVP
Támogató
2019. 01. 26.
348
412
24
V4 karakter
Oscar P Delgado
Hát réméljük most talán a folytonos magas player szám miatt át lesz gondolva még egyszer. Szerintem segítene abban is hogy kicsit jobban szét legyenek szórva a játékosok a mapon, nem az lenne hogy bemész ls-be és vagy ütközöl vagy kicrashelsz. Meg lehetne még sorolni mert sokszor egymás hegyén hátán vagyunk, aminek nem ez az egyetlen oka, de ez is hozzá tartozik.
 
  • Tetszik
Reactions: SimiD15

ProGamerazigazi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
313
128
V4 karakter
🇯🇲 Michael J Johnson
Nagyon fellendült SF az utóbbi időben. De jelenleg egy átjáróházként funkcionál és semmi értelme a városnak kb. Ha tierrában egy nagyon nagyon kicsi városba? Faluba? jutott egy bank akkor SFben miért nincsen?

De ez még azt gondolom nem annyira vészes. A Városháza ötlete viszont marha hasznos lenne. Lehetőség map alakítás nélkül is lenne rá. Egy intivel meglehetne oldani.
 

LeslieG

Zöldfülű
2019. 01. 10.
157
240
Sopron
V4 karakter
Syrio H Ghar
LV karakter
Michael D McKagan
V2 karakter
Erick D Shane
Reméljük megvalósul. Nagy város és jelenleg semmit nem lehet intézni bent.
 
  • Tetszik
Reactions: Russ'