Samantha Miles- Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

snkrs

Barangoló
2021. 02. 19.
109
688
Budapest
LV karakter
felix cavalleria

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 23.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2021.05.23.-án regisztráltam, szóval durván három éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
szankci-k.png
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Regisztrált karakterem Victoria Maximovna volt, utána beléptem egy frakcióba -> Azim Krasniqi, úgy volt, hogy belépek egy szerb frakcióba de megszűnt addigra -> Darina Vlahovic, mivel megszűnt a frakció belépésem előtt így váltottam nevet és beléptem a BMS-be -> Cristina Secada, kicsit meguntam a szerelést, illetve egyéb IRL okok miatt nem tudtam teljesíteni a követelményeket, így kiléptem -> Isaac Ocampo, igazából IG okok végett megölték a karakterem -> Ibrahim Mansour, ns frakcióként működtünk és nem igazán sikerült időpontokat egyeztetni így váltottam egy barátommal -> Samantha Miles.
nv.png
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
karakter.png
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ezzel együtt kettőt.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 252126.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Azim Krasniqi karakteremmel voltam az Opsezna-veza frakcióban, durván egy hónapot. A nézet eltérés végett távolítottak el a frakcióból. Voltam szerelőben majdnem egy teljes hónapot de nekem nagyon monoton volt és nem is tudtam teljesíteni a perceket - IRL indokok végett. Alakítottam cartel tagot, aki hamar lépkedett a ranglétrán felfele, csak IG rosszul forgatta a lapjait - Isaac Ocampo néven futottam. Utána csináltam NS frakciót, egy második generációs amerikai-libanoni bűnszervezetet, ott sajnos kevesen voltunk és nehezen hoztuk össze az időpontokat - Ibrahim Mansour karakter. Utána kitaláltuk egy barátommal, hogy alakítsunk női sorozatgyilkos párt, de teljesen a legelejéről felépítve, hogy hogy fajulnak gyilkosságig stb., csak diplomáztam és sajnos nem volt időm eleget játszani. A karaktert megszerettem, így folytatom az alakítását, csak teljesen másfele sodródott ig - Samantha Miles karakter.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Adminisztrátori / TS / Fórum moderátori eredményeim nem voltak. Amit én eredményként tartok, vagy jó emlékként inkább azok mind az aláírásomban megtalálhatóak.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Sosem alakítottam még ilyesfajta karaktert, illetve érdekel is ez a fajta szerepjáték. A karakterem jelenleg befejezte az előző munkáját és szeretné magát kipróbálni, mivel érdekes és izgalmas munkának találja. Különös OOC indok nincsen, szeretnék egy jó közösség tagja lenni és tartalmasan tölteni a fent eltöltött időt.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Heti 1000 percet szerintem tudnám teljesíteni. Amit a szerveren töltök azt mind a frakcióra tudnám fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Igen játszom nagyon ritkán LV-n. Cartel De Caborca (DTO) frakció tagja vagyok, igazából egy leader személyi testőrét alakítom (egy volt csecsen különleges erők harcosaként).
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Aláírásomban megtalálható minden.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Samantha Miles.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- East Beach Avenue 8811, - +38-76-517-4548, - samantha.miles@mail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Kihívásra és szakmai elismerésre vágyom. Úgy érzem ki tudnék teljesedni ebben a munkában.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnügyi helyszínek vizsgálása, felderítések, információ gyűjtések, megfigyelések, a bűn felkutatása.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Ambíciózusnak, megbízhatónak, és alkalmazkodónak tartom magamat, illetve barátaim is és szerethető személyiségem van. Mindent megteszek a szeretteimért és nagy az igazságérzetem. Negatívumként azt tudnám megmondani, hogy előítéletes vagyok néha, illetve peches is.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Mindenféleképpen első sorban értesíteni kell a központot és várni a további utasításokra. Míg nem jön az erősítés, lehetőleg észrevétlenül megfigyelni a célszemélyeket és folyamatosan jelenteni.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Samantha Miles
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 372
4 202
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
  • Tetszik
Reactions: snkrs
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.