Salvatore Durante Jelentkezési Lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

WealthStroke

Újonc
2024. 04. 08.
6
1
V4 karakter
Salvatore Durante

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 26 Multam ~

Mi az Account ID-d?
~ 241948 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 10 éve kb ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ volt régen egy karakterem csak sajnos nem tudom a jelszavát és kezdtem újat. 20 napja jöttem vissza 3884 percem van. 20 nap alatt a szerveren (64 óra) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Amenyit csak lehet kb olyan 6-7 Óra mikor hogy de leginkább a hajnali órákba (00:00-03:00) ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még Frakcióba vártam a lehetőséget hogy Szerelő lehesek ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Szeretek csapatban dolgozni. Probálom segiteni a frakció társaim munkáját. Gyorsan tanulok, szeretem a kihívásokat. Legfőképpen régi vágyam hogy csatlakozak a Fix & Drive csapatához, és nem utolsó sorban az aktivitásom mint látszik 20 napja kezdtem újra a szerveren és már van 3500+ percem van ugy hogy igazábol probálom magam feltalálni a szerveren hogy csináljak valamit hogy ha csatlakozhatók A frakcióhoz akkor ennél még többet tudnék játszani a kedvenc Rp szerveremen.
~



Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen minden recsegés nélkül ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Salvatore Durante ~


Születési helye, ideje:
~ Civita 1989.03.30 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Carlotta Sorrentino ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ San Peeso St, Los Santos ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Középiskola ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Természetesen igen a vezetés az életem ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Sokat hallotam erről a családrol ha mondhatom igy mert ahogy láttom amikor megyek az egy család nem csak egy munkahely. Már óvodába is csavarkulcs volt a jelem és a nagypapitol tanultam a szerelést. Azóta csiszolgattam a tudásom hogy minnél precizebb és gyorsabb munkát tudjak kiadni a kezemből amivel megvannak elégedve az ügyfeleim. Minden vágyam egy ilyen preciz helyen dolgozni hogy megtudjam mire vagyok képes egy igazi műhelybe. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Tanulmányok után elhelyezkedtem a munka körembe mint Szerelő de nem tetszett a bánás mód igy 2 év után ott hagytam és Civitán nyitotam egy saját kis műhelyt. Ahol csiszolgattam a tudásom és meg voltak velem elégedve a vendégek. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Próbálom magambol a legjobbat kihozni minden egyes nap, gyorsan tanulok, szeretek csapatban dolgozni, és ha szerelek akkor szivemet lelkemet bele teszem abba az autóba hogy a vendég mosolyal az arcán távozzon. Remélem nem probléma de befüztem pár képet a munkáimbol az utolsó oldara.
~



Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Alex_

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 075
1 109
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.