Saját magunknak is tudjunk szerelni.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
605
748
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Ezzel mi a probléma? Így alakul ki a verseny, ki olcsóbban, ki drágábban csinálja. Igazából sem értek az autókhoz, de egy kerékcserét megcsinálok bármilyen "mesterkönyv" nélkül. Ha már van emelő, van Kruton rendszer, ugyan úgy mint a szerelőknél meg lehetne csinálni egy rendszert, ahogy a programba leadod a rendelésed, valahol pedig át tudnád venni, és a garázsodba leszállítani.
Szerelőre pedig mindig lesz szükség, igazából is, muszáj vagy szerelőhöz vinni az autódat ha nagyobb baja van.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
379
974
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Az event időszakokat leszámítva a szerelőtelepek küzdenek a forgalomért illetve az ügyfelekért. A gumi cserét pedig ha otthon mindenki megtudná oldani magának, akkor azoktól is elesnének a szerelők + megjelennének a magáncégek akik olcsóbban cserélnének gumikat, izzókat mint a szerelőtelepek és így tovább.
Ezzel pont a pozitív részét írtad le

Nekem pedig évek óta az a tapasztalatom a szereltetéssel hogy ha akkor megyek amikor nincs fent sok játékos akkor nincs fent szerelő se amikor meg sok játékos van fent akkor 1.5 óra sor

Én V4 óta egyszer voltam szereltetni csak hogy megnézzem milyen, amúgy fixkártyán élek
 
  • Tetszik
Reactions: Racyen és Aura

Secreet

Újonc
2023. 11. 16.
60
63
23
Budapest
V4 karakter
Nicholas Berlusconi
Az event időszakokat leszámítva a szerelőtelepek küzdenek a forgalomért illetve az ügyfelekért. A gumi cserét pedig ha otthon mindenki megtudná oldani magának, akkor azoktól is elesnének a szerelők + megjelennének a magáncégek akik olcsóbban cserélnének gumikat, izzókat mint a szerelőtelepek és így tovább.
Erre csak azt tudom mondani, hogy most is van kisbolt is olcsóbb, mint a másik.

Érted élő példa erre, hogy gumicsere szerelőnél pl 20 ezer, magánban 10 ezer. De ha SF-ben van valaki két lyukas kerékkel, az olcsó magánszerelő pedig LS-be, akkor nem fog elmenni addig, ugyanúgy sorba áll SF-be.. szerintem.
 

Diabloo

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
296
229
V4 karakter
Albert Diaz
2 napja mondom elmegyek csináltatok műszakit, CSAK MŰSZAKIT az eggyik telep direkt nem fogom leirni melyik, ott van kB 5-6 kocsi, szerelőt eggyet sem láttam, másik telep áll a sor kB 8-9 velem együtt ott meg hátul 3 szerelő mogyorozza egymást 2 meg dolgozik, én úgy gondolom, hogy a v4 szerelőtelepen már nagyon nem az ami v3 volt ott még meg kellett küzdeni azért hogy be kerülj és meg becsüld a munkádat itt már valahogy úgy latom hogy ez már nem úgy működik. Szóval ezt a saját magamnak szerelést én mindenképp jó ötletnek tartom, mondom úgy hogy én is voltam szerelő elég sokat v3-ban. Lehet hogy a leaderek küzdenek sőt biztos hogy legyen melós meg legyen forgalom ami rendben is van csak lehet hogy pár melós között körbe kellene nézni mert lehet az miatt is lassan megy a sor. Akinek nem inge nem veszi magára.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre

Weetch

Újonc
2021. 07. 15.
40
112
V4 karakter
Kevin Max
Nekem is az a tapasztalatom, hogy event időszak alatt szinte lehetetlen szerelőhöz bejutni, hacsak nincs szabad 1.5 órád sorban álldogálásra (ami azért a legtöbb embernek nincs). Amikor nincs event, akkor sokkal jobb a helyzet, de még úgy sem lehet igazán mondani, hogy unatkoznának a szerelők.

Szerintem az, hogy egy gumit meg izzót ki tudsz magadnak cserélni nem sok ügyfelet venne el a szerelőktől, mert ha már húz a kocsi, vagy bármi komolyabb baja van, akkor úgy is be kellene állnod a sorba. Ráadásul ne úgy képzeld el, hogy akkor mindenkinek a garázsában hirtelen lesz egy emelő meg szerszámosláda (vagy bármi ami a szereléshez kell), mert nyílván ezeknek meglenne az ára.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre

Ethan

Írnok deák
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 09.
605
748
V4 karakter
Ethan Chambley
LV karakter
Kai Marsden
Ez az ötlet lenne az, amire azt mondom, hogy veszek egy kruton gépet, és emelőt.
Kruton gép jelenlegi haszna, hogy ki tudod ütni a hibakódot, ami úgy is visszajön.
Csápos emelőnek sok haszna nincs jelenleg.
Ameddig nincs haszna a kettőnek, szerintem felesleges letenni a garázsba.

Nem gondolnám, hogy ezeken kívül nagyon máshoz kellene kötni az egészet, mert ha megnézed a garázs alsó hangon, ha lerakatod 7.5 millió dollár, a Kruton gép, 4000PP (600$-al számolva 2.4 millió), emelő 3000PP (1.8 millió), ez is durván 12 millió dollár.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee

Ada

Újonc
2024. 01. 03.
14
20
Kárpátalja
V4 karakter
Marshall Jensen
Nagyon jó ötlet. Lehetne tényleg szerelő mesterkönyv PP-s item. Aztán talán értelmét nyerné a szerszám bolt plázában, meg gondolom máshol is van mert ott lehetne venni esetleg csavarbehajtót. Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: Brandon és jimre

Francois

Barangoló
Támogató
2023. 04. 18.
136
110
17
Tököl
V4 karakter
Jose Escarra
LV karakter
Luis Benz
Csak támogatni tudom az ötletet, nagyon hasznos lenne.
 

Pst

Újonc
Támogató
2023. 07. 18.
38
49
Érd
V4 karakter
Kazib Zayeer
LV karakter
Oliver Stanford
Nem rossz az ötlet, tudok is azonosulni, viszont így nem lenne feltétlen lenne igény a szerelőtelepekre, hiszen (gondolom én) akár egymásnak is meglehetne csinálni, és így értelmét vesztené a szerelőtelep. Nem azt mondom, hogy rossz ötlet, nem az, csak a szerelőtelepek sem utolsószempont.
 

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 468
Budapest Airport
V4 karakter
White Stuart
Nem rossz az ötlet, tudok is azonosulni, viszont így nem lenne feltétlen lenne igény a szerelőtelepekre, hiszen (gondolom én) akár egymásnak is meglehetne csinálni, és így értelmét vesztené a szerelőtelep. Nem azt mondom, hogy rossz ötlet, nem az, csak a szerelőtelepek sem utolsószempont.
nem egy teljes javítást tudnánk elvégezni, csak egy izzócserét, kerékcserét amit IRL is meg tudsz magadnak csinálni. Továbbra is szerelőtelep végezné a futoműbeállítást meg a többi dolgot. Tehát ugyanúgy járna mindenki telepre a normális autógondokkal pl check engine kivillanás miatt javíttatni kocsi, motorcsere, meg stb.
Az, hogy magunknak is megtudjuk javítani az izzót, vagy kitudjuk cserélni a kitört kereket egyáltalán nem okozna nagy kiesést egy szerelőtelepnek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.