Ryan Menendez jelentkezése a honvédségbe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kekke2004

Újonc
2024. 03. 17.
4
1
V4 karakter
Ryan Menendez
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?

Krisztián.

Hány éves vagy?
19.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2024. 03. 12.

Hány játszott perced van?
3 096 perc

Miért pont téged válasszunk?
Érett gondolkodású,terjedelmes roleplay múlttal rendelkezem,szeretek csapatban dolgozni.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
2-3 órát átlagosan.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Párommal élünk együtt 1.5éve,18 éves korom óta dolgozom az autóiparban.
Asztalos a szakmám,lassan 2 éve van jogosítványom,autóm.
Lényegében élem a felnőtt életet,próbálok az életben előre haladni.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Nagyon tetszik amit képviselnek,szeretnék egy igazi csapathoz tartozni.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Igen rendelkezem,NNI-ben voltam,illetve hosszabb ideig vezettem a Terrorelhárítási Központot is több szerveren.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Érett,igazságos,barátságos. | Lobbanékony,szókimondó,néha okoskodó.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Igen.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
See City Közlekedési Központ. 1hetet töltöttem el a frakcióban,kipróbáltam magam nem az én világom sajnos.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem voltam.
Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Nem voltam.
Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!
Igen volt.
fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Ryan Menendez
Születési hely, idő: Los Santos 1998.09.14
Anyja neve: Angelica Cortez
Bejelentett lakcím: Los Santos,King street 132.
Állampolgársága: Magyar
Személyigazolvány száma: PÓTOLOM!
Neme: Férfi
Családi állapota: Házas
Testmagassága (cm): 182
Testsúly (kg): 83
Telefonos elérhetőség: +38-76-616-9316
E-mail cím: csobikrisztian@gmail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Los Santos High School.
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: Nincs.
Nyelvismeret: Angol.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Műszaki koordinátor.
Korábbi munkahelyek: See City Közlekedési Központ
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: -

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!

Nem volt.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem volt.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem.

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Az ország függetlenségének, területének, légterének, lakosságának és anyagi javaik külső támadással szembeni fegyveres védelme,
a szövetségi (pl. NATO) és nemzetközi szerződésből eredő egyéb katonai kötelezettségek – különösen a kollektív védelmi, békefenntartó és humanitárius feladatok – teljesítése, a honvédelem szempontjából fokozott védelmet igénylő létesítmények őrzése és védelme,közreműködés a fegyveresen vagy felfegyverkezve elkövetett erőszakos cselekmények elhárításában, hozzájárulás a katasztrófavédelmi feladatok megoldásához, részvétel az állami protokolláris feladatok teljesítésében.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, törzsőrmester, főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
Tiszteletteljesen köszönni,figyelni a megfelelő testtartásra és viselkedésre, figyelni a tiszteletadásra és a megfelelő kommunikációra.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Haditengerészet, Légierő és a Földierők(Honvédség).

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Elsősorban az egyik tapasztalt és képzett tiszti beosztású tagot ideiglenesen kijelöljük az egység vezetésére. Ezután az ideiglenesen kijelölt vezetőnek azonnal kommunikálnia kell a felsőbb vezetéssel vagy parancsnoksággal, hogy értesítse őket az adott helyzetről, és kérjen utasításokat vagy támogatást. Fel kell osztania a feladatokat az egység tagjai között, és hatékonyan kell koordinálnia a tevékenységeket a tűzharchoz szükséges lépések végrehajtása érdekében. Ha nincs lehetőség azonnali utasításokra, az ideiglenes vezetőnek önállóan kell döntéseket hoznia és cselekednie az egység biztonságának érdekében. Fontos folyamatosan értékelni a helyzetet, és rendszeresen jelentéseket küldeni a felsőbb vezetésnek az egység állapotáról és a végrehajtott intézkedésekről.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
Először is, azonnal értesítenem kell a felettesem. Amíg a válasz megérkezik, addig lehetőség szerint megfigyelem vagy ellenőrzöm a civil személy tevékenységét anélkül, hogy közvetlenül konfrontálódnék vele. Amennyiben biztonságosnak ítélem meg, megközelítem a személyt és felszólítom, hogy hagyja el a területet. Ha felszólításom ellenére sem hagyja el a területet akkor testi kényszerrel megpróbálom rávenni, hogy hagyja el a területet. Ezeket földre tartott fegyverrel teszem nem éles lőszerrel.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben?
Ha egy katona műveleti területen helyszínbiztosító feladatot látok el, és észlelem, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt, először kommunikálni fogok vele, majd figyelmeztetem arra, hogy el kell hagynia a területet. Ha a civil személy továbbra sem hajlandó elhagyni a területet, segítséget fogok kérni, például a rendőrségtől. Addig maradok a helyszínen, amíg a segítség meg nem érkezik vagy a civil személy el nem hagyja a területet. Ha szükséges, a rendőrség beavatkozása lehet a civil személy eltávolításához vagy letartóztatásához. Fontos, hogy addig mindig a helyzet megfelelő mérlegelése alapján cselekszem, és a legjobb döntést hozom meg a körülöttem lévők és saját biztonságom érdekében.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos,2024.03.29.
Aláírás: Ryan Menendez
 
  • Tetszik
Reactions: Palyka

Rey

relentless
2020. 03. 16.
350
1 538
V4 karakter
Richard Reyes
Szia! Szerezz még tapasztalatot a szerveren és próbáld meg később! :)
 

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
144
363
Budapest
V4 karakter
austin_graves
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! Reg lattam mar ilyen szepen kifejtett valaszokat, szep munka. A perced az egyetlen kivetnivalom, erdemes meg a szerveren egy kis tapasztalatot szerezned. Csak igy tovabb!

e. Szomorúan értesültem és látom, hogy a lapot chat gpt segítségével írtad meg. Nem egy AI gondolataira vagyunk kíváncsiak, hanem a tiédre. Megsúgom ezek mellett, hogy nem a tökéletes választ várjuk, hanem azt, hogy TE mit csinálnál a helyzetben. A tanulás lehetőségét megadjuk mi, a frakció.
 
Utoljára szerkesztve:

Kekke2004

Újonc
2024. 03. 17.
4
1
V4 karakter
Ryan Menendez
Felszeretném venni a kapcsolatot egy bíráló emberrel,kérem keressen meg privát üzenetben.
 

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
224
631
18
V4 karakter
Ariana Luchese
Cső! Ugyan azt tudom írni mint a többiek, szerezz még tapasztaltot!
 

Kekke2004

Újonc
2024. 03. 17.
4
1
V4 karakter
Ryan Menendez
Változott a játszott percem,azóta több tapasztalatot szereztem. Igazából ennyivel egészíteném ki.
 

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 857
4 434
V4 karakter
Flavio F Luchese
yr-Bg-ERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek.!


OOC: ((Ne ChatGPT-vel írd meg a lapodat.:) ))

Üdvözlettel:
Flavio F Luchese Hadseregtábornok.
SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
  • Tetszik
Reactions: jaden
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.