Ryan D Crawford Jelentkezése - ORFK-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sayajin

Újonc
2019. 01. 28.
27
4
V4 karakter
🔥 Rayan Macway 🔥
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 16 >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< kb. 2 éve, 23.000+ >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< Igen (https://imgur.com/a/d8X1hs0) >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem (https://imgur.com/a/NxLBL73)>

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< 4 órát tudok fent lenni ebböl 2-3 órát a rendőrség javára fordítok. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen!>

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< ORFK (2x) 1x kiléptem magamtól másodjára pedig inaktívság miatt rugtak ki. SCCS (1x) kiléptem magamtól. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< IRL is rendőrnek tanulok és régen nagyon szerettem a rendőrségbe lenni ezért újra átszeretném ezt élni. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< Mint említettem többször voltam már az ORFK tagja, hamar betudok illeszkedni és nem vagyok kötekedő típus. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< Igen (https://imgur.com/a/ODIt7U9) >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Béres Sándornak hívnak, Debrecenbe lakok és Derecskére járok rendvédelmi gimnáziumba. Az MTA RP világába kb. 3 éve léptem be. Hobbiként önvédelmi edzésekre, jégkorcsolyázni és kondizni járok. Hamar betudok illeszkedni és nem vagyok bunkó,flegma az emberekkel. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Ryan D Crawford >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1997.07.15. Las Venturas Medicial Center>

[#3] Telefonszáma:
< 327942 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< Az ORFK legfőbb feladatai: Bűnmegelőzés,hívásokra kijárás,igazoltatás,járőrözés,bűnözések számának visszaszorítása. Mellékfeladatai: Pénzszállítás,Fegyverszálíltás,Kormánynak testőrséget/biztonságot biztosítani.>

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Sokkoló: Ha a támadó nem használ lőfegyvert, de az én életem és mások emberek életét veszélyben érzem. Más esetben ha menekülni akarna. Lőfegyver: Városon kívül de ha városon belül lőfegyverrel lőnek ránk nem használhatunk sokkolót! Likvidálni kell a támadot. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< 1., Felszólítom, hogy húzódjon le az út jobb oldalára, majd állítsa le a gépjárművet és szálljon ki. Amíg ezt elvégzi leolvassuk a rendszámot és megnézzük MDCbe hogy körözötte. Kiszállok majd illedelmesen üdvözlöm és elkérem az iratait. Ha mindent megkaptam rádióba szólok társamnak hogy nézzen utána MDCbe. Ha nem körözött a személy akkor felnyittatom a csomagtartót és megnézem van-e nála Eü. doboz. Ha mindent rendben találok, akkor illedelmesen elköszönök és elmegyünk. 2. Felszólítom, hogy húzódjon le az út jobb oldalára, majd állítsa le a gépjárművet és szálljon ki. Amíg ezt elvégzi leolvassuk a rendszámot és megnézzük MDCbe hogy körözötte. Kiszállok majd illedelmesen üdvözlöm és elkérem az iratait. Itt ha erősítést kérnek visszaadom a személynek az iratait majd illedelmesen elköszönök és közlöm vele, hogy most megúszta. C2-b2 megyünk erősítésre.>

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Figyelni a felettesei szavára és minél többet tanulni. >

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 20perc>

Aláírást igénylő terület: Ryan D Crawford
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Egészen szép lap lett, IC rész 4-es pontját nézd át, próbáld bővíteni.
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Jailek magukért beszélnek.

NEM TÁMOGATOM!
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.01. napon, 17 órakor!


Tisztelttel:
Scott Easton r.vzrzrds; ORFK Főkapitány
OKAcZsZ.png


Személyes megjegyzés: Figyelni foglak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.