Ruben Denton - Kola Noli [Davee]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Ruben Denton >

Panaszra tett játékos neve:
<
Kola Noli >

Panasz oka:
<
DM >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/cs8xcj >

Megjegyzés:
<
Körözés volt a robogóján 6(02.2) indokával, azaz cserbenhagyásos közúti baleset okozása, ezért állítottam félre. Ilyen esetben csekket adunk és jogosítványt vonunk csak be. Sem börtön, sem motozás nem lett volna. A fegyverét pedig nem láttam, (nem jelezte ki a feje fölött a fegyver jelet), de ez látszódik is majd a videón. Viszont furcsállom, hogy egy robogón ülve csatangol a városban; eléggé komolytalan és röhejes egy illegális tevékenységet végző tagtól. >
 
Utoljára szerkesztve:

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
702
930
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Szia.

A fórumszabályzat alapján 24 órát adok arra, hogy a panaszkönyvhöz bizonyítékot csatolj. Ha ez nem történik meg, akkor a panaszt zárom.

Ha olyan tartalom van a chaten vagy bárhol, akkor:
Borisz válasza:
Sziasztok.
A panaszkönyvekhez minden esetben kötelező bizonyítékot csatolni, nincs kibúvó és nincs olyan, hogy privátban küldi valaki az adminnak.
Ha szenzitív adat van a logban akkor azokat tessék kitörölni belőle, ami nem a panaszhoz tartozik.
A fórum szabályzatot pontosítjuk ezzel kapcsolatban.

Téma, ahol a kommented találod: https://forum.see-game.com/threads/...zo-legyen-csatolni-bizonyitekot.357132/page-2
 

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
356
611
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Ian_Vale
Sziasztok, várom a bizonyítékot, valamint az érintett válaszát 24 órán belül.
 

NightOff

Újonc
2023. 06. 22.
5
14
V4 karakter
Zayden Curry
LV karakter
Ostral Kosic
csáó, spanom/fk-társam a mai nap folyamán irt, hogy elutazott es a telojarol nem tud belepni, ezert én tovabbitanám a válaszát, persze ha lehetséges: "udvozletem, ez a rohejes szo a robogora kisse tulzas, hisz a karakterem egy drogfutart alakit, akinek a motor a konnyebb es gyorsan haladas erdekeben elengedhetetlen. nem mellesleg ebbol fakadoan, fogalmam sem volt arrol, hogy cserbenhagyasert “korozott” a jarmuvem, hisz egy-ketszer mar megfutottam a rendorok szeme elol. fogalmam sem volt arrol, hogy emiatt fordultal utanam, ezert is lettem kilove es probaltam volna a motorom hatekonysagaval lelecelni a szituaciobol"
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.