Panaszkönyvhöz kötelező legyen csatolni bizonyítékot!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
441
5 215
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Más hibája nekem (régen) és sok playernek (még most is) kiegészítette a néhol példákban hiányos (tudnod kéne mi reális, mi pg, hogy nem pg és társai már alapból és társai érveket figyelmenkívül hagyva) szabályzatot ami a szerverhez szükséges, illetve nyilvános, legtöbb esetben videós példaként szolgált adott szabálypontokhoz. Mondván hogy az emberek a hibákból tanulnak a legtöbbet. Akár saját, akár más hibájából.

Szerkesztett videó, kép nyilvános. Vágatlan videót és a logot pedig nem publikálja, hanem elküldi a bíráló adminnak, megoldva.
 

Kispali

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
527
1 828
23
Sopron
V4 karakter
Scott Shelton
LV karakter
Scott Shelton
V2 karakter
Scott Shelton
Az MDC információk végetti panaszoknál (akár IG vagy fórumon) privátban küldözgetés kezd átesni a ló túloldalára legalábbis a v3 esetében. Legtöbb esetben 1 maximum 2 körözés szerepel a videón, vagy egy backup/határátkelés, ami nem indokolná, hogy ilyen módon legyenek kezelve ezek az információk (senki sem azért néz egy bizonyos panaszkönyvet / bizonyítékot IG ügynél hátha ő benne van a körözött kocsijával és erről innen bizonyosodjon meg). Akkor lehetne megérteni ha a panasztevő éppen az MDC panelt görgeti és közben történik valami, vagy eleve olyan RP megy a háttérben amit erősen befolyásolhatna az, hogy kikerül valahova annak egy részlete. Ezek azonban elég ritka esetek. Azon része az "MDC Szivárogtatásnak" ami káros vagy nonrps, tiltva van szerver és frakciószabályzati szinteken is minden rendvédelmi FKnál, hozzátenném egyik sem zárja ki azt, hogy panasz esetében ne lehessen elküldeni a videót/képet mert van rajta 1 darab jelentéktelen sor MDC üzenet.

Ezek az általánosan tiltott dolgok a rendvédelemnél MDC adatokkal kapcsolatban:
- Liveban / YouTubera vagy egyéb helyre készítendő videókban ne legyen MDC és CCTV.
- Haveri alapon, vagy csak úgy indokolatlanul kérésekre nem kell kiadogatni információt.
 

teyho

POLGármester
2022. 11. 07.
344
352
V4 karakter
niko.seitz
Ezert is irtam ugy, hogy az esetek 99%-ban azok a bizonyos MDC informaciok azok a backupok, vagy egy bizonyos korozozes. Azt megertem, hogyha a konkret MDC benne van, nyilvan nem azokra az esetekre ertendok. De most orulok, hogy valamennyire atmegy a rendvedelem reszere, amit irtam/irtunk. Hatalmas pacsi! #telo
 

Borisz

borisz@see-game.com
Manager
2019. 01. 06.
4 602
11 354
26
Budapest
armin.kim
Sziasztok.
A panaszkönyvekhez minden esetben kötelező bizonyítékot csatolni, nincs kibúvó és nincs olyan, hogy privátban küldi valaki az adminnak.
Ha szenzitív adat van a logban akkor azokat tessék kitörölni belőle, ami nem a panaszhoz tartozik.
A fórum szabályzatot pontosítjuk ezzel kapcsolatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.