[Rory Brown] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dylanstln

Újonc
Támogató
2021. 12. 27.
62
58
V4 karakter
dylan.russell
LV karakter
vanceslao.di.giovanni
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Rory Brown
Születési hely, idő: Los Santos, 1998.07.22.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36221365025, rory.brown22@see-mail.hu
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jelenleg nincs bejelentett lakcímem!
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti Főiskola
Eddigi munkahelyei: -

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))

Név:
> Rory Brown
Születési helye, ideje:
> Los Santos, 1998.07.22.
Elérhetősége:
> Telefonszám: 36221365025
> E-mail: rory.brown22@see-mail.hu
Édesanyja neve:
> Emily Brown
Állampolgárság(a):
> Magyar - Amerikai
Anyanyelve:
> Angol

Tanulmányai:
> 2002 - 2012 : Los Santos Elementary & High School
> 2012 - 2017: Los Santos Law Enforcement College and University.
> 2017 - 2019: Los Santos Police Academy Advanced Training

Nyelvek:
> Angol: Anyanyelvi szint.
> Magyar: Anyanyelvi szint.
> Orosz: Alapfok (Társalgási szint)

Pozitív tulajdonságai:
> Feladat 110%-os teljesítése,
> Csapatjátékos,
> Segítőkész,
> Szerethető egyéniség,
> Megfelelő fizikummal rendelkező,
> Probléma megoldó,
> Konfliktus kezelő.

Negatív tulajdonságai:
> Néha önfejű,
> Türelmetlen,
> Hirtelen haragú,
> Néha túlságosan is beszédes.

Egyéb bemutatkozása:
Hobby szinten szeretek horgászni öcsémmel! Jelenleg egy Volvo 850-es gépjárművel rendelkezem, amit folyamatosan szeretek bütykölni! Az életcélom mindig is az volt, hogy a Rendőrség tagja lehessek! Életcélok folyamatosan kitűzés előtt, és próbálom őket folyamatosan teljesíteni! Egy szerethető egyéniség vagyok, aki próbálja mindig mutatni a 110%-ot! Előző munkahelyeimen is megvoltak velem elégedve. Előző munkahelyem : Bányász szállító! Itt a vezetőség is megvolt velem elégedve, a munkámban mindig 110%-os teljesítményt nyújtottam! Míg iskolás voltam ott is a rendre és a fegyelemre próbáltam összpontosítani. Munkámban természetesen vannak apróbb hibák, nem minden ember tökéletes, így én sem vagyok, de a kis próblémákból is tanulok, és úgy cselekszek már legközelebb, hogy ne legyen egy kis problémám se.



| OOC |
Hogy szólíthatunk: Patrik, vagy akár a becenevemen: Ezredes. (Igen kicsit fura név)
Mennyi idős vagy: 21. életévemet taposom jelenleg.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Középiskola. (Jelenleg Festő, valamint Targoncás a szakmám)
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 368 játszottperccel rendelkezem jelenleg.
Csatolj egy képet az UCP-ről: Van egy kis probléma ugyan is nekem van valamiért 3 ismeretlen névváltásom ami 2015-ös, én pedig 2022.10.22.-én regisztráltam a szerverre, ezért értelmetlen ez az egész.

UCP1 (Kitiltás,AJ,Serial): UCP2 (Névváltások):

Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem jelenleg hála isten!
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem jelenleg hála isten!
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 1 névváltással rendelkezem ami az enyém. 3 darab névváltás, konkréten az én karakteremre van buggolva. A karakter 2022.10.22-én lett regisztrálva, és ezek 2015-ös névváltások.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Az a baj még magam sem tudom, hogy pontosan milyen karakter lenne jó a Rory Brown névre.
De szerintem egy pályakezdő, de annál szigorúbb karaktert.

Rory egy 24 éves fiatalsrác, ki pályakezdőként szolgál a Rendőrségnél.
Rory feladata a Rendőrségnél, hogy a szabályszegőket megakadályozza, megállítsa.
Minden bűnt megpróbál megakadályozni a városba, valamint folyamatosan próbál arra törekedni, hogy napról napra, percről percre jobb legyen.
Kiemelkedő munkáját szeretné a Vezetőkar felé megmutatni, hogy ő rá bármikor számíthatnak.
Mindig is arra törekedett, hogy a munkája 110%-osan és megfelelő precizséggel elvégezze.
Édesapja halála után próbál feltörni az életbe, és megpróbálja azt mutatni mindenki felé, hogy ő nem fél.
Mindig is arra törekedett, hogy édesapja halála után ugyan olyan ember legyen Rory mint az édesapja.
Édesanyja folyamatos támogatással, és haverjai támogatással próbál az élre törni.
Célokat tűz ki maga elé, és azokat 100%-osan próbálja véghez vinni, így van a Rendőrségnél is.
Iskolás évei alatt, elég sok bántást kapott, és ez a lelkét eléggé megtámadta, de elhatározta, hogy ő felnőtt korában már nem hallgat senkire.
Csak a szívére, és családjára.
Miért pont rád essen a választásunk?
Sose tudtam erre egy konkrét választ adni erre a kérdésre. Mindig is úgy voltam vele, hogy ha bekerülök egy frakcióba akkor próbáljam megmutatni azt amit ténylegesen tudok. Folyamatosan próbálok tanulni másoktól/hibáimból. Próbálok mindig a legjobbat kimutatni mindenki felé. Feladatokkal elláthattok, azokat megpróbálom megcsinálni ahogy csak sajátkezűleg megtudom. Egy barátkozós srác vagyok, aki a közösségbe is könnyen illeszkedik be. Természetesen nekem is vannak rossz napjaim, ezért szoktam azt mondani mindenkinek, hogy aki barátkozni akar velem, akkor normálisan, mert én is úgy állok hozzá.. Igazából ennyi.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem, nem voltam.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Rory Brown!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.11.28 16:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.11.28 16:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
Szép lapot írtál, így tovább.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.