ROLLIN 90 NEIGBORHOOD CRIP (R90NHC)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hooprk

Újonc
2019. 04. 10.
55
53
V4 karakter
Andres Futton
LV karakter
Rico West
ROLLIN 90 NEIGBORHOOD CRIP (R90NHC)



• Önéletrajz



- Martinnak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok, egy kisebb városban élek. Kilencedik évfolyamban koptatom a cipőmet informatika szakon. Szabadidőmben weboldalakat szerkesztek a barátaimmal, esetleg egyedül. Az elmúlt időben kiemelkedő informatikai átlaggal teljesítek, ezzel szeretnék a későbbiekben is foglalkozni. Öt éve, hogy MTA-azok, abból mind az öt SeeMTA-n ment el, kihagyásokkal.

- Most énis írhatnám a felesleges sablonszövegeket, de úgy látom, semmi értelme nincs, de azért pár mondatot írok.
Máténak hívnak, tizenöt éves vagyok, most kezdtem a középiskolát. Magyarországon belűl Balmazújvároson lakom, egy kisebb városban. Vendéglátással foglalkozom, amivel később elszeretnék helyezkedni.
Szabadidőmbem tök átlagos dolgokat csinálok, sportolok, tanulok, számítógépezek. Rengeteg, de rengeteg órát töltöttem már a SeeMTA-n, volt honnan tanulnom.



• IC tervek



- Első sorban, szeretném vissza hozni a szerverre a CRIP-et. Kialakítani egy normális baráti közösséget, élvezni a játékélményt. Rengeteg tervekkel elő tudok állni, ahogy mindig is elő tudtam. Jelenleg a szerveren nagyon a föld alatt van a banda roleplay. Egyedüli frakció a Blood, akitől látni is valamit a szerveren. A többi hol? SEHOL. Szeretném ezt megváltoztatni, normálisan, türelmes, érett, okos emberekkel. Nem szeretném azt, hogy a szerveren a banda roleplay kihaljon. Nem warzone-t akarunk csinálni bárhol is, csupán csak egy normális frakciót felépíteni, ami teljes mértékben menne. Annó, még a másik fórumon elő álltam egy kiváló frakciópályázattal, úgyszint a CRIP-el kapcsolatban, de sajnos nem találom, ezért újra kell írnom a dolgokat.




k_p1.PNG

K_p2.PNG

k_p3.PNG

A West Side Rollin 90s Neighborhood Crips (R90NHC), másnéven Rich Rollin Gang egy afrika-amerikai emberekből álló banda. A R90NHC az egyik
daf33fbff7c5aa2c8ae49ce304b41406.gif
legaktívabb Crip banda Dél Los Santos egész területén belül. Elhelyezkedése Los Santoson belül, Idlewood-on található. A Rich Rollin Gang, Beverly Blvd és West Grove Street kereszteződésétől terjed kifelé, és ezt a két utcát foglalja magába. Ez alatt a terület alatt értjük Crystal Gardens házait is. Ez a banda a "deuce" és a "Neighbor Hood Crip" jelzőt viseli, így ez a csoportosulás is az eredeti West Coast Crips nevű setből származik. A banda egy vita végett kettő részre szakadt, a Crystal Gardens házainál lévő "Western Avenue" névre hallgató klikkre, és West Grove Street északi oldalán lévő házaknál tevékenykedő "Bangside"-ra. Barátságos az összes Rollin 0s és Neighbor Hood Crip settel. Emellett szövetséges a Rollin 30s Harlem Crips, Rollin 40s/50s/60s Neighborhood Crips, Rollin 100s Crips, 67/46 Neighborhood Crips nevű bandákkal, beleértve az összes East Coast Crips settet, a Raymond Avenue Crips és West Boulevard Crips néven csengő bandát, és az összes Hard Time Hustler Crips csoportosulást. Tartanak számon Crip kultúrát követő rivális bandákat is, például az Eight Tray Gangster Crips és összes Hoover Criminal set. A Blood setek közül, pedig az Inglewood Family Gang, Centinela Park Family Bloods, Avenue Piru Gang, és még rengeteg másik banda is az ellenségük.



• Frakció felépítése (rangok, leader(ek))



- Két rangra lenne szükségünk a frakciópanelen belül:

BG (Baby Gangster)
TG (Tiny Gangster)
Ezeket természetesen a frakciópanelen belül megfelelően beállítjuk, ahogy azt kell.



Leader(ek): Kettő darab frakció leaderi jogosultságra lenne szükségünk a frakción belül > @hooprk és @korsi



• Referenciák: (V3)


@korsi:


• Natural Born Killers(leader)
• Idlewood Piru Bloods(O.Y.G)
• West Side Rollin 90s Neighborhood Crips(alapító tag)
• OPG
• Playboys

@hooprk :

• Natural Born Killers(leader)
• Idlewood Piru Bloods
• West Side Rollin 90s Neighborhood Crips(alapító tag)
• Playboys
• Laugather Crime Family
• OPG


@korsi - @hooprk

- Nagyon régóta a szerveren vagyok, és nagyon sok dolgot megtanultam már, ami itt a szerveren zajlik. Értek a bandaroleplayhez, és tudom hogy 100%-osan csinálni tudnám. Megvan hozzá a megfelelő érett, korrekt csapatom, akivel már csak élveznem kell a szerveren lévő tevékenységet. Nem adom fel hamar, nem unok bele könnyen, és amit kőkeményen elvállalok, azt általában végre is hajtom. Nem szeretnék mindig írni pályázatot. Az én kezembe teljes mértékben biztonságban lenne a frakció. Nem egy inaktív frakciót akarunk. Mindennapi tevékenység, élet Ganton szívébe, és bevonni rengeteg embert, hogy élvezze velünk azt, amit más eltaszított. Barátságos vagyok mindenkivel szemben, mindenkinek megadom azt a lehetőséget, hogy próbáljon tanulni.



• Miért NE téged válasszunk?


@korsi
- Itt is írhatnám a sablonszövegeket, hogy milyen/milyenek vagyunk. Aki ismer, tudja hogy Ingerlékenység miatt hamar felkapom a vízet, ha komolyabb dolgokról van szó, és ha meghazudtolnak.
@hooprk
- Szintén igerlékeny vagyok, mint a spanom. Nem szeretem, hogyha hülyének néznek.



Skin modok, mappolás, satöbbi.
1.PNG
2.PNG
4.PNG
6.PNG
5.PNG
K_pkiv_g_s.PNG

mta-screen_2019-04-16_16-00-02.png
(nem akarjuk túlcsicsázni, ezért dobtuk össze ezt az egyszerű mappolást.
(credit: boestar, krisz, tyreek)
 
Utoljára szerkesztve:

terrell

Újonc
2019. 01. 10.
47
103
V4 karakter
stig kahr
LV karakter
tarkan zeybek
komoly lap lett, a lényeg van benne semmi egyéb, formázás sincs túltolva. hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: hooprk
U

uncseh

szép összeszedett lap - normálisak is vagytok, kíváncsi lennék hogy meddig bírnátok :D
Mindennapi tevékenység, élet Ganton szívébe, és bevonni rengeteg embert, hogy élvezze velünk azt, amit más eltaszított.
nehéz lesz bandát vinni úgy, hogy 700 playerből jó, ha 20 embert érdekel a téma ;\
(* és itt azokra gondolok akik tényleg képesek normálisan rpzni, nem üldöztetik magukat mikor nincs senki fent*)
glhf !!
 
  • Tetszik
Reactions: hooprk

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Nagyon fura stílusod van bunkós, szarkasztikus és kötekedős /hooprk/. Szerencsére úgy gondolom, hogy egy részben normális keretek közt megtudtuk beszélni az ellenére hogy az elején volt egy kis civakodás chatelés formájába. Összességében semmi extra. Ez sem rossz, még mindig várom a legjobb pályázatot mert ez sem sikeredet olyan Bivaly Erős OMG szintre. Viszont elegendő, hogy megkapjátok a frakciót. Az életkor nem minden én azt mondom bár kissé fiatalok vagytok leadernek, de még akár elsülhet ez még jól is! ((Nem én sem vagyok öregebb, csak egy plusz vélemény.)) Örülnék ha bővítve lenne, hajrá!
 
Utoljára szerkesztve:

Nándika

?legendary member
2019. 01. 10.
455
1 083
21
V4 karakter
Alderic Farai
LV karakter
Brandon Ortiz
Pofás lap lett, hajrá srácok.
 

crack

Barangoló
2019. 01. 11.
123
528
23
V4 karakter
Vasil Hysaj
Nagyon fura stílusod van bunkós, szarkasztikus és kötekedős /hooprk/. Szerencsére úgy gondolom, hogy egy részben normális keretek közt megtudtuk beszélni az ellenére hogy az elején volt egy kis civakodás chatelés formájába. Összességében semmi extra asszem volt egy pontosan ugyan ilyen formátumban tőletek egy másik pályázat, mely jobban tetszett. Ez sem rossz, még mindig várom a legjobb pályázatot mert ez sem sikeredet olyan Bivaly Erős OMG szintre. Viszont elegendő, hogy megkapjátok a frakciót. Az életkor nem minden én azt mondom bár kissé fiatalok vagytok leadernek, de még akár elsülhet ez még jól is! ((Nem én sem vagyok öregebb, csak egy plusz vélemény.)) Örülnék ha bővítve lenne, hajrá!
Hallgass mar el
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: hooprk és Dodge

Trevor

Don't **** with my city.
2019. 01. 10.
1 005
585
22
Győr
V4 karakter
Bronson Sullivan
LV karakter
Adam Redmond
Nem értem, miét kell fél kész munkát beadni, hiszen se mappolásról, se pedig a skinekről nem tudunk semmit.
Egyébként eddig nem olyan rossz. Még képeket, illetve színesebb formázást látnék szívesen.

Sok sikert!
 

hooprk

Újonc
2019. 04. 10.
55
53
V4 karakter
Andres Futton
LV karakter
Rico West
korsi: bocsáss meg, hogy nem minden második szó van kiemelve kékre illetve nincs teli bandanás képekkel az egész, és nincs minden középre igazítva, mert úgy ocsmány. UI: A skinek nem hiába nincsenek még benne, mert mi nem LSRPről szedjük le egyből, hanem egy spanunk segítségével próbálunk rajta variálni. Utolsó esélyre kerülne be LSRP-s skin, ha nem jönne össze.
 

guido.

Zöldfülű
2019. 01. 10.
183
453
Budapest
V4 karakter
Pedro Juarez
V2 karakter
Hachi Goro
Hajrá, a veszekedésünk ellenére kezdek belátni a hátterek mögé is. Nagyon remélem ha a skin-ekel foglalkoztok akkor a mappolásal is fogtok! Annyiba igazat adok Trevor-nak, hogy egy nagyon picit lehetett volna színesebb is. Alig várom a teljes verziót. Nagyon remélem, hogy még kitudtok magatokból többet hozni. :D
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.