Rollin 60's Neighborhood Crips

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 368
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
d11e37e4e79aaaf552845bc077912b9d.png

 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 368
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
A továbbiakban @perok-nak és @Kr1szy fogja tovább vinni a set-et.
Köszöntem szépen a lehetőséget. @original.oliver-nek @Wice-nak @boti.-nak hogy nekem adtak F3-at.
És @dash-éknek a rivalizálódást. További jó játékot kívánok minden kedves topic olvasónak.
 

agoston!

trendsetter
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 439
12 368
V4 karakter
Allan_Richmond
LV karakter
Tobias_Rodemaker
Köszönjük szépen mindenkinek a megtisztelő megtekintéseket. Nagyon jól esik az efféle visszajelzés.
A srácok, mind a 13-an úgy döntöttek hogy nélkülem nem ugyan az az FK mint régen. Úgyhogy két hét után, 6 oldalt értünk el és 4 ezer megtekintést.
Hatalmas köszönet @Wice-nak @original.oliver -nak @boti.-nak akik egy F3-at raktak a seggünk alá. Mint már sokan tudjátok OOC kerrel lettem kibannolva a szerverről. És erre soha nem fogok unbannt kapni.
Külön köszönetet szeretnék mondani @dash-nek @almightyadam-nak és @onyxdevil-nek a három 5 Star Piru NS vezetőjének, nektek továbbra is sok sikert szeretnék kívánni a továbbiakban. A sok rivalizálódás és marakodás után úgy gondolom éppen eleget tevékenykedtünk a szerveren. Aki továbbá szeretne követni minket nagyvalószínüséggel V3-on el fog érni.
Arra a kevés tényleg 0.1%nyi esélyre hogyha esetleg unbannolnának a szerverről mindenféleképp vissza fogjuk hozni ezt a topicot. És tényleg köszönjük mindenkinek a megtekintéseket, buzdításokat és hasonló hozzászólásokat. Azoknak is köszönjük akik negatív kritikával fordultak felénk.
Mindenkinek további szép reggelt/délelöttöt/délutánt és estét kívánunk. A moderátorok helyezzék el a témát az achívumba.

Sziasztok!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.