Roberto Mexon jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zuzkovics

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 29.
394
19
V4 karakter
Roberto Mexon
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 14, de szeptemberben töltöm a 15-t.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Sziasztok, Zalánnak hívnak jelenleg a 14 éves életkoromat töltöm. Nógrád Vármegyében élek, egy kis városban a szüleimmel és a testvéremmel. Szabadidőmben biciklizek a barátaimmal akik a közelben laknak, vagy focizok azt is a haverokkal és számítógépezem nagy részt. Segítőkész, kedves, türelmes és szorgalmas vagyok persze nekem is vannak negatív tulajdonságaim mint például az: irigység, a sok beszéd. Próbálok mindenkivel jóindulatú lenni és beilleszkedni egy csapatba amely szerintem könnyen menni fog. Szeretnék újra elkezdeni SeeMTA-zni, mivel volt egy kisebb/nagyobb kihagyásom és ezt visszaakarom hozni! A szerveren már voltam ORFK-nál is és van tapasztalatom a rendvédelmi frakciókban, de ez csak az én véleményem. Pár szerveren úgyszintén rendvédelmis is voltam és itt is ki szeretném próbálni, hogy én mit tehetek a csapathoz milyen segítséget nyújthatok. Ha elfogadjátok a lapom akkor biztosan jó tagja leszek a csapatnak, vagyis megpróbálok beilleszkedni.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Mivel szerintem van elég tapasztalom, és amennyire csak tudok beilleszkedek szeretek az embereken segíteni és kedves is vagyok!​
4. Mióta játszol a szerveren? Igazából 2022.-ben regisztráltam, de voltak kisebb-nagyobb kihagyásaim.​
4.1 Játszott perceid száma: 8600 percem van amikor ezt a lapot írom​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? 2-3 órát tudok jelen lenni a szerveren​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mivel szerintem egy jó frakció, és befogadónak tűnik és szeretnék egy kedves és segítőkész rendvédelmi szervezetbe csatlakozni!​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) ORFK-nál voltam Roberto Mexon névvel, 2023 év elején, 1-2 hónapot vagy talán 3-at, nem távoztam hanem kirúgtak mivel volt egy konfliktus, de azóta meglett oldva minden!​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy tisztelettudó, kedves és megbízható férfit, aki bármilyen helyzetben képes bevenni magát.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
- Még nem volt!
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
- Még nem volt!
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
- És igen ez sajnos volt, és nagyon is megbántam de már ez 2 éve történt lassan!
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terrorcselekmények elhárítása, társszervek kisegítése, fegyveres elkövetők elfogása, és a társszervek kordinálása az olyan akciók esetében!​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Roberto Mexon​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 1999.05.07.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Oakwood Street 4.​
11. Telefonszáma: +38-76-376-8255​
12. E-mail címe: robertomexon1999@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Los Santos Általános Iskola​
- Los Santos Rendészeti Középiskola​
- Los Santos Rendészeti Főiskola​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol középfok​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Los Santos, 2024.02.22.
Roberto Mexon
 

Flynn

Barangoló
2019. 01. 11.
93
169
V4 karakter
Kendrick Flynn
Szia, elég kevés perced van, de összességében nem írtál egy rossz lapot, meglátjuk, mi lesz. Ha az aktívitásod rendben lesz, megérhet egy próbát.
 
  • Fire
Reactions: zuzkovics

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: - ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
  • Tetszik
Reactions: zuzkovics
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.