[Rivera Ronald] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mr.Taco

Újonc
2023. 07. 02.
29
11
V4 karakter
Lion Bradley
LV karakter
Nolan Bradley
V2 karakter
Rivera Ronald
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Rivera Ronald
Születési hely, idő: 1993.01.13, Mongomery.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: riveraronald@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Blueberry, Dllimore Ford St. 34
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: Kamionsofőr

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.)).
A nevem Rivera Ronald (1993/01/13) egy 30 éves férfi vagyok, egy sportos,jól nevelt férfi vagyok akinek az egyik gyerek kori álma hogy Rendőr lesz.

Tanulmányaim: 8 általános (1999/09/01-2007/06/10), rendészet és közszolgálati technikus (2008.09.01-2012.06.10)
Édesanyám (Rivera Luna) egy bankban dolgozik édesapám (Dr. Rivera Oliver) Orvos, Mindig is Rendőr szeretem volna lenni mindig is érdekelt mások élete megvédése. Nagyon sokk barátom van egy nagyon barátságos típusú ember vagyok. Sajnos könnyű engem felidegesíteni de azért jól tűröm ha beszólogatnak, Igazából az emberi hülyeség tudd leginkább. Nagyon szeretek Sportolni kedvenc sportom a futás, gyakran el is szoktam járni futni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Levente.
Mennyi idős vagy: 15
Legmagasabb iskolai végzettséged: 8 általános. Most kezdem a középiskolát.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 94 percem van még.
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok:
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
A karakterem a harmincas éveiben jár, introvertált személyiséggel rendelkezik. Tinédzserkora óta szeret olvasni, imádja a könyveket és a verseket. Gyermekkori traumái miatt enyhe szorongásos problémái vannak, melyeket ügyesen leplez. Megfontolt döntéseket hoz, tisztában van cselekedeteinek súlyával. Hajlamos a dolgok túlgondolására.
Miért pont rád essen a választásunk?
Ismerem a magyar rendvédelem munkáját. Fegyelmezett vagyok, megfelelően eltudom végezni a rám nehezedő feladatot. Tisztelet tudó vagyok. Aktív tudnék lenne naponta több órát is akár.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Rivera Ronald!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.08.07. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.08.07. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Imádom
Reactions: Mr.Taco
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.