Richard R Jackob, (Tuning találkozó/szépségverseny) rendezvény bejelentése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ricsi0827

Újonc
2023. 12. 21.
7
10
V4 karakter
Yoshimoto Haitani
omszfhfejlec4.png


Rendezvény bejelentési nyomtatvány

1. Szervező adatai:

Főszervező teljes neve:
Richard R Jackob

Főszervező telefonszáma:
+38-76-468-6795


2. További szervezők adatai:
(
A rendezvény ideje alatt navigálhatja a Mentőszolgálat kollégáit, a rendezvény helyszínén, utasítást nem oszthat.)

További szervező(k) neve:

Jonas Childrees, Tyler Bumba

További szervező(k) telefonszáma:
+36-76-730-9488, +36-76-936-7656


3. Rendezvény adatai:

Rendezvény helyszíne:
Északi Nagy parkoló ((Ahol régen a BMS volt V3-mon))

Rendezvény helyrajzi száma((F11-es kép)):

Rendezvény időpontja:
2024.01.07

Rendezvény hossza(órában):
2


Várható résztvevők száma(nézőkkel együtt):
10-30

Szükséges-e kihangosítás ((megaphone)) biztosítása:
Igen

Szeretné-e, hogy az országos mentőszolgálat extra díj ellenében egészségügyi számla kiállítása nélkül lássa el az egészségügyi feladatát ?
Nem

4. Bejelentési nyomtatvány hitelesítése:

Az itt leírtak teljes mértékben a valósággal megegyeznek, elolvastam és elfogadtam az összes olyan állítást valamint szabályozást ami a rendezvény bejelentési információkban írásban tudomásomra jutott.

Elfogadom, hogy nem tarthatom meg a rendezvényt amennyiben a kérelmet: 3 napon belül nyújtom be mint a rendezvény időpontja, illetve amennyiben nem kapom meg az engedélyt 1 nappal megelőzőleg a rendezvény kitűzott időpontjától.

A Mentőszolgálat költségeit tudomásul veszem, és a válasz emailben kapott összeget az utolsó dollárig kifizetem a Mentőszolgálat vezetőségének.



Kérelem benyújtásának időpontja:
2024.01.07

Főszervező alláírása:

Richard R Jackob
 

GREFFY65

Újonc
2023. 02. 18.
15
72
24
Dubajszerdahely
V4 karakter
Dr Ken Itsuma
OTH.png
Tisztelt NÉV!
Az Országos Mentőszolgálat, rendezvényekért felelős képviseletében az Országos Tisztifőorvosi Hivatal (továbbiakban OTH) a 2024.01.08-én rendezendő eseményre benyújtott egészségügyi jóváhagyást kérvényező okmányt megkapta és feldolgozás alá helyezte. Tájékoztatom a kérvényezőt Richard R Jackob és a fent nevezett rendőrségi ügyintézőt, hogy az OTH a kérelmet jóváhagyja, az esemény megszervezését egészségügyi szempontból semmi sem akadályozza vagy veszélyezteti. Személyesen egyeztetve központban Richard R Jackob-al. Az esemény lebonyolításához sok sikert kívánunk!​
Tisztelettel: Dr Ken Itsuma Osztályvezető Főorvos
Kelt: 2024.01.07.
hivatas2.png
 
  • Tetszik
Reactions: Palesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.