[Richard O Neill] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsomborV2

Újonc
2022. 06. 11.
1
1
V2 karakter
Richard O Neill
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Richard O Neill
Születési hely, idő: San Fierro, 1998.02.17
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 237444/
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Idlewood st. 16
Legmagasabb végzettsége: Nemzetvédelmi egyetem, Rendészettudományi szak
Eddigi munkahelyei: Benzinszállító

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
A teljes becses nevem Richard O Neill 1998 Februárban láthattam, elsőnek napvilágot San Fierroban! Szüleimnek akkoriban én voltam az első gyermekük ekkor még nem tudták lesz-e testvérem hisz anyagilag elég rosszul álltak. Egy 2 és fél év után lett egy testvérem is így már biztos volt, hogy lesz testvérem. Édesapám egy autószerelő műhelyben dolgozott, édesanyám pedig egy gyárban, ezekkel munkákkal tartottak fenn bennünket. Még kisgyermek voltam addig csak elég kevés dolgot tudtam segíteni édesapámnak mint például autó kitakarítása és szerszámok oda cipelése. Minél idősebb lettem egyre több dolgot tudtam segíteni, volt hogy egyedül intézhettem a megrendeléseket.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Zsombor / Zsombi
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szűk egy heten belül általános iskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 514
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nelson Richard --> Richard O Neill
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy szegény , de normális fiatal embert. Kissé visszahúzódó , de erőteljes , illetve határozott.Illetve sportos alakja. Kissé haragtartó , de ez csak pár óráig tart. Nagy étvágyú , vicces , segítőkész úriember. Hamar barátkozik , jól kijön az emberekkel. Néha ideges , de ez csak a szegénysége miatt van. Kalandvágyó , és gyors futó.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mivel aktív, megértő, és segítőkész vagyok!
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még.
 
  • Tetszik
Reactions: Zsombykah

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Richard O Neill !
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.06.20 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.06.20 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

______________________________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
~ Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.