Rendvédelem teljes újra gondolása.

Norman.

no para és no sleep
2021. 03. 22.
431
937
Szentgotthárd
V4 karakter
camilla_rubino
LV karakter
finlay.gill
altalaban nem szokott menni a siras, hogy dara van
Igazából erre kitérnék jobban. Én azért hagytam abba az illegált mivel elegem lett abból, hogy amikor az "én" társaságom darált. Állandóan adminügy lett belőle, vagy már kaptam discordon a beefet, hogy én miért megyek megint darálni. Vagy ha nagykalival igazoltatnak, miért rádiózok a társaimnak, stb.

Itt ezzel van a baj, hogy van olyan ember aki nem tud veszíteni a rendvédelembe. (Tudom-tudom, illegálba is van ilyen persze.) Mert ha kilövök valakit, akkor nem tudja elviselni, hogy 15 percet kell neki ülnie. Engem ha elkapnak, ülhetem a háromszáz percet, az illegálba bent van a rizikó.

Valahogyan, úgy kéne megcsinálni a dolgot, hogy mind a két félnek tökéletes legyen.
 

dzsezon

Zöldfülű
2019. 06. 26.
184
200
Nashville, Tennessee
V4 karakter
Brian Andrew ❌
LV karakter
Jake Keller
Szia! Figyelj az hogy egy nap folyamán 2x kapok csekket ugyan azok az indokok miatt. De mivel 2 különböző rendvédelmi tag adta ki, elsőnek kaptam 89.000 dollárnyi csekket, másodjára már 119.000 dollárnyit kaptam. Most akkor ez mégis hogy van? Mert ahogy észre vettem össze vissza adják a csekkeket, illetve a csekkben lévő összegeket.
Hello, a Penal Code-ban a legtöbb bírságra kiszabott ár olyan, ami "tól - ig" tart. Magyarul az intézkedő járőr dönti el, hogy a minimum és maximum szám között melyiket adja az adott játékosnak. Most hasra ütés szerűen írok példát, egy olyan csekknél, ahol 25-40 ezerig adhat bírságot a pont megszegésére, akkor a közte lévő bármelyik összeget adhatja.